• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Sorkwity Plażowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Sorkwity i Plażowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15881088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wilanów 85 m2 4 oddzielne pokoje blisko Pałacu 27623746 15881088 Wilanów 85 m2 cztery oddzielne pokoje blisko Pałacu w WilanowieBiuro Nieruchomości Mościcki prezentuje mieszkanie, które łączy w sobie unikalny, niezwykle ustawny rozkład, prestiżowy adres i absolutną ciszę.NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:4 Oddzielne ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 320 000 PLN (15 579 zł/m2)

4
1
84.73 m2
1987
15858667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27152893 15858667 Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie z dużym balkonem w super lokalizacji blisko Metra Kabaty przy ulicy Rosoła 13. Mieszkanie ma 59,14 m2, składa się z: - salonu 21,8 m2 - kuchni 10 m2 - sypialni 11 m2 - gabinetu 6,2 m2 - łazienki z wanną 3 ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

820 000 PLN (13 898 zł/m2)

3
-
59 m2
1990
15790636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25971734 15790636 Rewelacyjna lokalizacja obok Metra Wawrzyszew 500 m. dojazd do centrum 20 minut Na sprzedaż dwustronne mieszkanie 51 m2, położone na 4 piętrze wieżowca w zielonej, spokojnej części Bielan. 3 jasne pokoje, łazienka, kuchnia. Ekspozycja wschód zachód...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (13 980 zł/m2)

3
-
50 m2
1977
15886817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27767973 15886817 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Atrakcyjny apartament położony w ścisłym centrum Szczecina w budynku z 2006 roku, idealny pod wynajem lub do zaspokojenia własnych potrzeb mieszkaniowych. Nieruchomość zlokalizowana w cichym i zielonym miej...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

570 000 PLN (10 272 zł/m2)

2
2
55.49 m2
2006
15717923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24542394 15717923 Z radością przedstawiamy Państwu niepowtarzalną ofertę sprzedaży mieszkania w malowniczym Nowym Warpnie, które może stać się idealnym miejscem do życia dla Ciebie i Twojej rodziny. Ten trzy-lokalowy budynek z ocieploną elewacją łączy w sobie nowoczes...

Nowe Warpno (Zachodniopomorskie, gm. Nowe Warpno)

360 000 PLN (6 207 zł/m2)

3
1
58 m2
1930
15889117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27844759 15889117 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Kliny.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 36m2 z balkonem na os. Kliny, KrakówOferujemy mieszkani...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

510 000 PLN (14 167 zł/m2)

2
1
36 m2
2020
15889115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27844746 15889115 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Stefana BaleyaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windyKlatka czysta, zadbana, regularnie sprzątana, na każdym piętrze znajdują się tylko dwa mieszkania....

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 000 PLN (13 420 zł/m2)

3
1
65.2 m2
1970
15889024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe mieszkanie Straszyn 2 pok + hala + komórka 27840702 15889024 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - idealne dla pary lub inwestora StraszynNa sprzedaż nowe, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Młody Straszyn przy ul.  Z. Pidka 2.Nieruchomość idealna zarówno dla pa...

Straszyn (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

540 000 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
45 m2
2025
15888848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27830450 15888848 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, położone przy ul. Niepodległości na przeciwko Galerii Kaskada .Nieruchomość idealna do mieszkania albo jako inwestycja pod wynajem.Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu przez osoby z poza Uni...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

348 000 PLN (9 480 zł/m2)

2
1
36.71 m2
1970
15882691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe cztery pokoje na dwóch poziomach 27673107 15882691 Do kupienia 4-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie 83m2, piętro 4 i 55 z windą, w budynku z 2009r. Targówek Zacisze. Wyremontowane w styczniu 2026 roku, gotowe do wprowadzenia się, w cenie wyposażenie i zabudowa stała, idealne dla rodziny.Mieszkanie to:=...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

959 000 PLN (11 554 zł/m2)

4
-
83 m2
2009
15872268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27488970 15872268 Przedstawiam bardzo ciekawą ofertę sprzedaży mieszkania a zasadzie namiastki małego domku zlokalizowanego w Wadowicach. Lokal usytuowany jest w budynku dwu lokalowym częściowo na parterze a częściowo na 1 piętrze , poniżej wyjaśnienie. Mieszkan...

Wadowice (Małopolskie, gm. Wadowice)

955 000 PLN (15 917 zł/m2)

2
-
60 m2
2022
15871591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne, komfortowe 2 (lub 3) pokoje do odświeżenia 27471054 15871591 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 54,26 m2, piętro 1317 z windą, w budynku z 2018r., Praga-Południe Gocław.Ustawne, jasne, do odświeżania. Idealne dla rodziny lub pary, również inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon 20,5 m2 z aneksem kuchenn...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

930 000 PLN (17 222 zł/m2)

2
-
54 m2
2018