• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Sosnowiec

Znalezionych ofert: 53

15756653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25258147 15756653 Wnętrze z oddechem.Sercem tego mieszkania jest przestrzeń, której na próżno szukać w nowym budownictwie. Salon (ponad 20 m²) jest ustawny i pełen światła dzięki dużemu oknu balkonowemu. Dwie sypialnie to prawdziwy ewenement; mają odpowiednio ok. 16 ...

Sosnowiec (Pogoń), gen. Stefana Grota-Roweckiego

399 999 PLN (5 873 zł/m2)

3
1
68.11 m2
1957
15785414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25879261 15785414 Szukasz mieszkania z potencjałem w świetnej lokalizacji? Ta nieruchomość to idealna propozycja dla rodziny, pary lub inwestora! Na sprzedaż ustawne i jasne mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na 7. piętrze w zadbanym budynku z windą na spokojnym...

Sosnowiec, Kaliska

369 000 PLN (6 049 zł/m2)

3
1
61 m2
-
15450745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18850414 15450745 Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 53,55 m², zlokalizowane w samym centrum Sosnowca. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze 4-piętrowej kamienicy, co zapewnia wygodę i komfort codziennego życia.W skład mieszkania wchodzi prze...

Sosnowiec (Śródmieście) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

239 000 PLN (4 509 zł/m2)

2
1
53 m2
1900
15894761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie z balkonem. 27948623 15894761 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania z balkonem. Lokal o powierzchni 47,81 m², położony na 4. piętrze w niskim bloku przy ul. Lubelska 20 w Sosnowcu. Ściany w mieszkaniu zostały odświeżone. Lokal jest gotowy do zami...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

350 000 PLN (7 447 zł/m2)

2
1
47 m2
1977
15894282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27938303 15894282 NOWOCZESNY APARTAMENT Z OGRÓDKIEM GREEN HOUSE TUWIMA SOSNOWIEC - NIWKA BEZ PROWIZJI !!! BEZ PCC !!! Komfort, nowoczesność i prywatna przestrzeń do życia Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 56,00 m² z prywatnym ogródkiem 30,...

Sosnowiec (Niwka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

504 000 PLN (9 000 zł/m2)

3
-
56 m2
2026
15290265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14889792 15290265 --- OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ --- Sosnowiec POGOŃ --- 2POKOJE BALKON --- Oferujemy do sprzedaży mieszkanie M-3 o pow. 44,5m2 usytuowane na VII piętrze w bloku w Sosnowcu w dzielnicy Pogoń. Mieszkanie składa się z 2pokoi, kuchni, łazienki z WC,...

Sosnowiec (Pogoń) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

289 000 PLN (6 568 zł/m2)

2
-
44 m2
-
15729951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24769976 15729951 --- NOWE --- 3 POKOJE --- TARAS --- OGRÓD --- GARAŻ --- DO ZAMIESZKANIA --- UMEBLOWANE --- WYPOSAŻONE --- WYSOKI STANDARD --- OSIEDLE ZAMYKANE --- Oferujmy do sprzedaży komfortowy 3-pokojowy apartament o pow. 54m2 z ogrodem na...

Sosnowiec (Środula) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

650 000 PLN (12 037 zł/m2)

3
-
54 m2
2024
15861673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27210503 15861673 SOSNOWIEC - POGOŃ DUŻA KUCHNIA PARTER OGÓLNODOSTĘPNY PARKING NIERUCHOMOŚĆ DO WŁASNEJ ARANŻACJI Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie M-2 o powierzchni 33 m² , położone na parterze niskiego bloku w bardzo dobrej lokaliza...

Sosnowiec (Pogoń) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

185 000 PLN (5 606 zł/m2)

1
-
33 m2
1950
15841607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26792286 15841607 SOSNOWIEC - MILOWICE 2 POKOJE III PIĘTRO OGÓLNODOSTĘPNY PARKING NIERUCHOMOŚĆ DO WŁASNEJ ARANŻACJI Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie M-3 o powierzchni 37 m² , położone na III piętrze niskiego bloku w bardzo dobrej lo...

Sosnowiec (Milowice) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

199 000 PLN (5 378 zł/m2)

2
-
37 m2
1970
15893765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27919511 15893765 Oferujemy na sprzedaż narożne mieszkanie o powierzchni 58,57 m², położone na pierwszym piętrze budynku nr 1 w nowoczesnej inwestycji Sosnovia w Sosnowcu, przy ul. Maliny Grzybowej.Lokal wyróżnia się doskonałą ekspozycją słoneczną. Dodatkowym atutem ...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

550 558 PLN (9 400 zł/m2)

3
1
58.57 m2
2026
15893745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27918457 15893745 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIPolecam na sprzedaż przestronne, słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,25m2 + piwnica 2,75 m2 przy ulicy Jagiellońskiej. Mieszkanie do własnej aranżacji o rozkładzie na dwie strony. Atutem nieruchomoś...

Sosnowiec (Śródmieście) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

485 000 PLN (6 467 zł/m2)

3
-
75 m2
1985
15887330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27780861 15887330 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,89 m², zlokalizowane na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku w Sosnowiec przy ul. Czerwonego Krzyża 14.Niski czynsz !Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpoko...

Sosnowiec (Pogoń) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

230 000 PLN (4 792 zł/m2)

2
1
48 m2
1960