• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Starzyński Dwór Słoneczna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Słoneczna, Starzyński i Dwór

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15884757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27710317 15884757 Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie w jednej z najpiękniejszych, zielonych dzielnic Szczecina - pogranicze Warszewa i Żelechowa.Mieszkanie posiada wyjątkowy, a zarazem ciekawy układ pomieszczeń z pięknym dużym tarasem, z jego południowo-zachodni...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

490 000 PLN (11 975 zł/m2)

3
1
40.92 m2
2019
15889446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowe mieszkanie! 3 pokoje! balkon! 27850384 15889446 Sprzedam stylowe mieszkanie 61,28 mkw w Łodzi przy ul. Bednarskiej, gdzie klasyka miesza się z nowoczesnością w pięknie urządzonych 3 pokojach na 3 piętrze, z balkonem i komórką lokatorską.Lokalizacja to ogromny atut nieruchomości. Mieszkanie znajduj...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

520 360 PLN (8 530 zł/m2)

3
1
61 m2
1930
15848324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26935380 15848324 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 76 m², położone w nowym budynku w prestiżowej dzielnicy Piaskówka. Nieruchomość łączy nowoczesny standard wykończenia z funkcjonalnym, przemyślanym układem pomieszczeń. Najważniejs...

Tarnów (Piaskówka) (Małopolskie, gm. Tarnów)

729 000 PLN (9 592 zł/m2)

3
-
76 m2
2025
15800422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne 4 pokoje z ogródkiem, parking 26213949 15800422 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 88,64 m2, parter3 z windą, w budynku z 2018 r., Wilanów, Błonia Wilanowskie.Sprzedawane z meblami, gotowe do wprowadzenia się po ewentualnym odświeżeniu, idealne dla rodziny lub pary.Mieszkanie to:* salon z aneksem k...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 170 000 PLN (24 659 zł/m2)

4
-
88 m2
2018
15795076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne dwa pokoje, klima, garaż 26089591 15795076 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 51,52 m2, piętro 35 z windą, w budynku 2021r., Nowe Włochy.Gotowe do wprowadzenia się, w cenie meble i wyposażenie (klasy premium), wykończone z dbałością o szczegóły. Idealne dla singlasingielki lub pary. Mieszkanie...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

846 000 PLN (16 588 zł/m2)

2
-
51 m2
2021
15771945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Eleganckie 2 pokoje przy Galerii Mokotów 25597384 15771945 Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 57,36 m2, piętro 39 z windą w budynku z 2008r., Mokotów Służewiec.Gotowe do wprowadzenia się, meble ruchome do uzgodnienia, idealne singlasingielki, pary lub małej rodziny.Mieszkanie to:* salon 21,63m2 z aneksem kuch...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 020 000 PLN (17 895 zł/m2)

2
-
57 m2
2008
15881903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
130 metrów do dyspozycji*2 ogródki, garaż, komórka 27652100 15881903 Chcesz mieć nieco więcej przestrzeni do życia, miejsce do zabawy dla dzieci lub po prostu lubisz chill out na świeżym powietrzu?Nie lubisz przepłacać za zbędne metry kwadratowe korytarzy i niefunkcjonalnej przestrzeni?Mamy dla Ciebie świetną propozyc...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 598 000 PLN (23 851 zł/m2)

4
2
67 m2
2018
15422922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18216612 15422922 Władysławowo Cetniewo, dwa niezależne mieszkania nad morzem Bałtyckim za 450 000zł.Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej i atrakcyjnej części Władysławowa Cetniewo, w pobliżu morza, parku, terenów spacerowych oraz ścieżek rowerowych.Oferta do...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

450 000 PLN (5 696 zł/m2)

4
2
79 m2
1984
15853580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27053257 15853580 Doskonale doświetlone! Z ekspozycją na trzy strony świata! Z przestrzenią do własnej aranżacji! To tylko niektóre atuty mieszkania położonego w Pruszkowie przy ul. Marii 7 na zamkniętym i strzeżonym osiedlu Lipowa Ostoja. W miejscu, które łączy wygod...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 128 400 PLN (13 121 zł/m2)

3
1
86 m2
2009
15841208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26788235 15841208 Wyjątkowy, unikatowy apartament o powierzchni 195,50 mkw położony przy Alei Wilanowskiej 259 D, dzielnicy Mokotów z własnym ogródkiem, blisko centrum. Stanowi to wyjątkowe połączenie ciszy, luksusu i świetnej lokalizacji.Jeśli marzysz o przestrzeni z...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 590 000 PLN (13 282 zł/m2)

4
2
195 m2
1997
15885482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27732175 15885482 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania, stanowiącego idealną propozycję zarówno dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia, jak i inwestorów zainteresowanych wyn...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (20 213 zł/m2)

2
1
47 m2
2001
15881487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27633750 15881487 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania, stanowiącego idealną propozycję dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Biał...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

880 000 PLN (11 733 zł/m2)

3
1
75 m2
2004