• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 182

15883031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673291 15883031 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,45 m², położone na 1. piętrze w 3-piętrowej, ocieplonej kamienicy w samym centrum Szczecina. Układ pomieszczeń: 2 ustawne pokoje widna, oddzielna kuchnia łazienka duży balkon o powierzchni ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

435 500 PLN (8 989 zł/m2)

2
1
48.45 m2
1958
15548513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20914283 15548513 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy o powierzchni 161 m2. Mieszkanie usytułowane na drugim piętrze w odnowionej kamienicy przy ulicy 5 Lipca, składające się z czterech pokoi w tym jeden o powierzchni ponad 40 m2,przestronnej łazienki wypos...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 400 000 PLN (8 678 zł/m2)

4
2
161.33 m2
1930
15548519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20914276 15548519 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy o powierzchni 161 m2. Mieszkanie usytułowane na drugim piętrze w odnowionej kamienicy przy ulicy 5 Lipca, składające się z czterech pokoi w tym jeden o powierzchni ponad 40 m2,przestronnej łazienki wypos...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 400 000 PLN (8 678 zł/m2)

4
2
161.33 m2
1930
15870020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27416530 15870020 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,45 m², położone na 1. piętrze w 3-piętrowej, ocieplonej kamienicy w samym centrum Szczecina. Układ pomieszczeń: 2 ustawne pokoje widna, oddzielna kuchnia łazienka duży balkon o powierzchni ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

435 500 PLN (8 989 zł/m2)

2
1
48.45 m2
1958
15858709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27153554 15858709 2-pokoje w doskonałej lokalizacji - wysoki standard wykończenia!Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze niskiego budynku, powstało w wyniku adaptacji poddasza. Powierzchnia użytkowa lokalu to 30,58m2, natomiast powierzchnia całkowita to 47,82 m2!Mieszka...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

366 960 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
30.58 m2
1930
15882658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27671306 15882658 2-pokoje w doskonałej lokalizacji - wysoki standard wykończenia!Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze niskiego budynku, powstało w wyniku adaptacji poddasza. Powierzchnia użytkowa lokalu to 30,58m2, natomiast powierzchnia całkowita to 47,82 m2!Mieszka...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

366 960 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
30.58 m2
1930
15803119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26287719 15803119 Przedstawiamy ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 25,5 m², położonej tuż przy Placu Zwycięstwa. To idealna propozycja dla inwestora, a także dla osób szukających swojego pierwszego mieszkania w przystępnej cenie. Dzięki doskonałej lokalizacji ni...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

210 000 PLN (9 040 zł/m2)

1
1
23.23 m2
1910
15883566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675257 15883566 Na sprzedaż jasne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 69 m².Kameralna kamienica.Bezpośrednie sąsiedztwo Parku Kasprowicza. Lokal po generalnym remoncie, gotowy do zamieszkania. Rozkład mieszkania: · salon z aneksem kuchennym – ok. 20 m...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

574 000 PLN (8 319 zł/m2)

3
1
69 m2
1930
15883572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675263 15883572 Na sprzedaż 3 pokojowe ustawne mieszkanie o powierzchni 87 m2 , I piętro w kamienicy przy ul, Ks. Bogusława . Pokoje o powierzchniach 18, 24 i 29 m2, obszerny przedpokój, łazienka z wc, kuchnia . Na podłogach w pokojach panele w przedpokoju, kuchni i...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

670 000 PLN (7 701 zł/m2)

3
-
87 m2
1934
15883182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673611 15883182 Kawalerka po kapitalnym remoncie balkon Jasne Błonia ul. Felczaka Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 29 m² po kapitalnym remoncie, położona w prestiżowej i bardzo poszukiwanej lokalizacji w Szczecin – przy ul. Felczaka, tuż obok Jasne ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

371 875 PLN (12 500 zł/m2)

1
-
29.75 m2
1970
15707059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24312559 15707059 Mieszkanie duże o powierzchni 82mkw, dwupokojowe, położone, w kamienicy z 1930r w Śródmieściu Szczecina na ul. Pocztowej. Jest to adaptacja poddasza wykonana w 1962r. bez skosów. Ogrzewanie gazowe z pieca dwu funkcyjnego typu Vaillant ,we wszystki...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (4 866 zł/m2)

2
1
82 m2
1962
15890352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27875845 15890352 Przedmiotem oferty jest przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie, gotowe do wprowadzenia bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Nieruchomość znajduje się w samym centrum miasta, przy ul. Piłsudskiego, w kamienicy na 4. piętrz...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

690 000 PLN (7 500 zł/m2)

3
-
92 m2
1930