• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Bukowe-Klęskowo

Znalezionych ofert: 19

15779414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25775373 15779414 Prezentujemy Państwu na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o pow. 73,7 m2 usytuowane na 1 Piętrze niskiego budynku na os. Bukowym w Szczecinie.Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Na powierzchnię nieruchomości składają się przestronny salon o pow. ...

Szczecin (Bukowe-Klęskowo), Seledynowa

595 000 PLN (8 073 zł/m2)

4
1
73.7 m2
1986
15883290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27674840 15883290 Przedmiotem sprzedaży jest ustawne mieszkanie 4 pokojowe położone w bliskim sąsiedztwie Puszczy Bukowej.Bardzo atrakcyjna lokalizacja - w pobliżu sklepy wielobranżowe, przystanki komunikacji miejskiej, szkoła, przedzszkole, apteka, przychodnia, plac ...

Szczecin (Bukowe-Klęskowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

599 000 PLN (8 095 zł/m2)

4
1
74 m2
1985
15883227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673701 15883227 Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym, rozkładowym układzie, położone na zielonym Osiedlu Bukowym.Mieszkanie jest jasne i dwustronne – okna wychodzą na dwie strony świata, co zapewnia doskonałe doświetlenie przez cały dzień. ...

598 000 PLN (9 403 zł/m2)

4
1
63.6 m2
1985
15797924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26159209 15797924 Polecam zadbane, czteropokojowe mieszkanie położone na popularnym osiedlu Bukowym.Okna na dwie strony świata, balkony od południa – piękny widok i dużo światła przez cały dzień.✔ mieszkanie bez konieczności remontu ✔ łazienka i WC osobno✔ czynsz ok. ...

Szczecin (Bukowe-Klęskowo), Brązowa

690 000 PLN (8 466 zł/m2)

4
1
81.5 m2
1980
15720283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24587811 15720283 Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 49,5 m², położone na parterze niskiego, czteropiętrowego bloku na cichym i zielonym Osiedlu Bukowym przy ul. Czerwonej w Szczecinie. Mieszkanie składa się z przestronnego salon...

Szczecin (Bukowe-klęskowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

519 000 PLN (10 485 zł/m2)

2
-
49.5 m2
1992
15806539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26341198 15806539 PILNIE DO SPRZEDAŻY - Przestronne mieszkanie dla rodziny na os. Bukowym!Cena do negocjacji.Nieruchomość o powierzchni 74m2, na którą składają się :- 4 pokoje- łazienka- toaleta- kuchnia- balkonObecny czynsz wynosi ok. 1030 zł. Mieszkanie z pełną form...

Szczecin (Bukowe-Klęskowo), Fioletowa

599 000 PLN (8 095 zł/m2)

4
1
74 m2
1992
15469200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19252581 15469200 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na Osiedlu Bukowym.Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49.5 m2. Na powierzchnię mieszkania składają się:- duży pokój- sypialnia- oddzielna kuchnia- przedpokój- łazienka- ubikacjaDodatkowo mamy powierzchnie do...

549 000 PLN (11 091 zł/m2)

2
1
49.5 m2
1990