• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Chłopska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Chłopska

Znaleźliśmy 935 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Szczecin

15882735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673233 15882735 Prezentujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m², położone w niskim, zadbanym bloku w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Szczecina – Pogodnie. Lokal usytuowany jest na wygodnym drugim piętrze.Układ pomieszczeń:Przestronny salo...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

339 000 PLN (8 708 zł/m2)

2
1
38.93 m2
1930
15728523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24744984 15728523 Na sprzedaż,4. pokojowy apartament, dający możliwość zaaranżowania 2. niezależnych mieszkań (po 38 m² każde),usytuowany na 5. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ulicy Heyki w Szczecinie, stanowiący część inwestycji Nowa Przystań nad Odrą.Nieruc...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 025 000 PLN (13 222 zł/m2)

4
2
77.52 m2
2025
15719474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24567905 15719474 Aktualizacja ceny!!!Na sprzedaż gotowe do wydania, jasne i słoneczne 3. pokojowe mieszkanie w standardzie do remontu, usytuowane na 10. piętrze wysokiego budynku mieszkalnego z 1987 roku. Nieruchomość świetnie zlokalizowana, na terenie spokojnego osi...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

565 000 PLN (8 240 zł/m2)

3
1
68.57 m2
1987
15753222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25193616 15753222 Na sprzedaż przestronne mieszkanie do kapitalnego remontu.*********************************************************INWESTOR NIERUCHOMOŚCI — Agenci PRONie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą.ZADZWOŃ, w naszej oferci...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

395 000 PLN (4 121 zł/m2)

4
1
95.86 m2
1900
15884757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27710317 15884757 Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie w jednej z najpiękniejszych, zielonych dzielnic Szczecina - pogranicze Warszewa i Żelechowa.Mieszkanie posiada wyjątkowy, a zarazem ciekawy układ pomieszczeń z pięknym dużym tarasem, z jego południowo-zachodni...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

490 000 PLN (11 975 zł/m2)

3
1
40.92 m2
2019
15858709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27153554 15858709 2-pokoje w doskonałej lokalizacji - wysoki standard wykończenia!Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze niskiego budynku, powstało w wyniku adaptacji poddasza. Powierzchnia użytkowa lokalu to 30,58m2, natomiast powierzchnia całkowita to 47,82 m2!Mieszka...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

366 960 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
30.58 m2
1930
15369737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16995335 15369737 Gumieńce os. Nowa Cukrowa świetne umeblowane i wyposażone 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem do wydania od zaraz.Duży pokój z aneksem kuchennym ok 28m2, sypialnia ok 10m2. Łazienka razem z WC ok 5m2W pokojach na podłodze panele, okna pcv z roletami ze...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

639 000 PLN (13 067 zł/m2)

2
1
48.9 m2
2018
15891424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897063 15891424 Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,8 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych części Szczecina – tuż przy Parku Kasprowicza. To doskonała propozycja dla osób, które cenią połączenie miejskiego stylu życia z bliskością zielen...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (10 491 zł/m2)

2
1
42.8 m2
2007
15724459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24656609 15724459 Oferta sprzedaży mieszkania - Stołczyn, Szczecin Parametry nieruchomości Powierzchnia: 36,94 m²Liczba pokoi: 1Piętro: 1 z 2Typ kuchni: AneksRynek: PierwotnyStan nieruchomości: Idealny Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronna, bezczynszo...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

313 000 PLN (8 473 zł/m2)

1
-
36.94 m2
2023
15883663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675383 15883663 Funkcjonalne mieszkanie w dobrze skomunikowanej lokalizacji – ul. Ziemowita Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie położone w położone w nadodrzańskiej części Szczecina, w sąsiedztwie zieleni, terenów spacerowych i infrastruktury przemysłowe...

Szczecin (Golęcino) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

329 000 PLN (6 004 zł/m2)

2
1
54.8 m2
1920
15857085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27113306 15857085 Stylowe mieszkanie w kamienicy - po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia.Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni odnowione mieszkanie 2-pokojowe o funcjonalnym, rozkładowym układzie pomieszczeń.Lokal został wykończony z dbałością o detale, przy użyciu ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

699 000 PLN (9 949 zł/m2)

2
1
70.26 m2
1930
15883702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675421 15883702 Na sprzedaż słoneczne mieszkanie w zielonej okolicy o powierzchni 42,5 m², położone na parterze niskiego budynku z cegły z 2005 roku (budynek po odświeżeniu elewacji). To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i pod inwestycję.Mieszkanie je...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (10 565 zł/m2)

2
1
42.5 m2
2005