• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Dąbie

Znalezionych ofert: 23

15890201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27874400 15890201 Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m² na Osiedlu Aquarius przy ul. Szybowcowej — kameralnym, zadbanym osiedlu w zielonej dzielnicy Dąbie w Szczecinie.Budynek z 2013 roku, wzniesiony w technologii tradycyjnej. Mieszkanie jest zadbane, o ciepł...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

729 000 PLN (11 480 zł/m2)

3
1
63.5 m2
2013
15890417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27876224 15890417 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,95 m², położone na parterze niskiego, kameralnego budynku z lat 60. Lokal o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, dający szerokie możliwości własnej aranżacji i dostosowania przestrzeni do indywidualny...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

339 000 PLN (7 378 zł/m2)

2
1
45.95 m2
1964
15887984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27798687 15887984 W księdze wieczystej powierzchnia całkowita wynosi 36,93m2, dodatkowo jest przestrzeń nad obrysem lokalu ok. 26,27m2 (II POZIOM), która przynależy wyłącznie do tego mieszkania. Oferuję na sprzedaż bardzo ładne dwupoziomowe, nowoczesne mieszkanie w je...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

729 000 PLN (11 535 zł/m2)

3
2
63.2 m2
2019
15883149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673552 15883149 Na sprzedaż nowoczesne, mieszkanie dwupoziomowe, położone w niskim budynku z 2019 roku przy ul. Szybowcowej .Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe naziemne w cenie nieruchomości . Teren wspólnoty ogrodzony i zamknięty ( brama na pilota ) , ...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

769 000 PLN (9 047 zł/m2)

3
1
85 m2
2019
15889909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27863508 15889909 Rozkładowe dwupokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum osiedla Dąbie. Budynek z 1993 roku konstrukcji mieszanej: z wielkiej płyty i pustaków.Idealne dla młodych jako pierwsze mieszkanie. Na powierzchnię 53 m2 składają się:salon ok. 20 m2 (z sal...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

519 000 PLN (9 792 zł/m2)

2
1
53 m2
1993
15883694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675413 15883694 Przestronne mieszkanie z antresolą Szczecin Prawobrzeże 84,81 m2 Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej i rozwijającej się dzielnicy Szczecina - Dąbie. Nieruchomość znajduje się w budynku z 2020 roku i wyróżnia się ...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

845 000 PLN (9 963 zł/m2)

4
1
84.81 m2
2020
15883686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675406 15883686 Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowych mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Szczecinie Dąbiu. Nowa inwestycja z planowaną realizacją na koniec II kwartału 2026 roku.Atrakcyjna lokalizacja bezpośrednio przy terenach zielonych - park o...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

662 970 PLN (10 500 zł/m2)

3
1
63.14 m2
2026
15883329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674879 15883329 Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowych mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Szczecinie Dąbiu. Nowa inwestycja z planowaną realizacją na koniec II kwartału 2026 roku.Atrakcyjna lokalizacja bezpośrednio przy terenach zielonych - park o...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

774 270 PLN (10 500 zł/m2)

3
1
73.74 m2
2026
15882803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673394 15882803 Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowych mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Szczecinie Dąbiu. Nowa inwestycja z planowaną realizacją na koniec II kwartału 2026 roku.Atrakcyjna lokalizacja bezpośrednio przy terenach zielonych - park o...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

607 800 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
50.65 m2
2026
15882802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673392 15882802 Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowych mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Szczecinie Dąbiu. Nowa inwestycja z planowaną realizacją na koniec II kwartału 2026 roku.Atrakcyjna lokalizacja bezpośrednio przy terenach zielonych - park o...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

535 400 PLN (10 000 zł/m2)

2
1
53.54 m2
2026
15883560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675250 15883560 Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowych mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Szczecinie Dąbiu. Nowa inwestycja z planowaną realizacją na koniec II kwartału 2026 roku.Atrakcyjna lokalizacja bezpośrednio przy terenach zielonych - park o...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

742 665 PLN (10 500 zł/m2)

3
1
70.73 m2
2026
15883080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673657 15883080 Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowych mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Szczecinie Dąbiu. Nowa inwestycja z planowaną realizacją na koniec II kwartału 2026 roku.Atrakcyjna lokalizacja bezpośrednio przy terenach zielonych - park o...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

853 600 PLN (11 000 zł/m2)

3
1
77.6 m2
2026