• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Drzetowo-Grabowo

Znalezionych ofert: 25

15883301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674851 15883301 Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 67,5 mkw po generalnym remoncie, zlokalizowanego przy Placu Matki Teresy z Kalkuty. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie urok kamienic – wysokie sufity i du...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

625 000 PLN (9 259 zł/m2)

2
1
67.5 m2
1920
15829936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26655265 15829936 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,90m².Położone na 9. piętrze w ocieplonym i monitorowanym budynku .Lokal o spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu. Możliwość zakupu również przez obywateli spoza Unii Europejskiej.W skład mieszk...

410 000 PLN (9 557 zł/m2)

2
1
42.9 m2
1970
15887983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27798689 15887983 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze ocieplonego wieżowca na osiedlu Drzetowo. Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej części osiedla, z dogodnym dostępem do komunikacji miejskiej oraz infrastruktury handlowo-usługowej.Mieszkanie o ...

465 000 PLN (9 936 zł/m2)

2
1
46.8 m2
1980
15876287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27534952 15876287 Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie 56m2 z dużym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowane przy ul. Druckiego -Lubeckiego, na 2 piętrze w ocieplonej, 3-piętrowej kamienicy.Nieruchomość składa się z:trzech ustawnych, niezależnych pokoi, które moż...

385 000 PLN (6 875 zł/m2)

3
-
56 m2
1960
15883017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673248 15883017 Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie 56m2 z dużym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowane przy ul. Druckiego -Lubeckiego, na 2 piętrze w ocieplonej, 3-piętrowej kamienicy.Nieruchomość składa się z:trzech ustawnych, niezależnych pokoi, które moż...

385 000 PLN (6 875 zł/m2)

3
-
56 m2
1960
15710466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24378002 15710466 Komfortowy apartament 3-pokojowy w Hanza Tower 65,56 m² + loggia 7 m² 9. piętro Basen Garaż Komórka lokatorska.Zamieszkaj w sercu Szczecina – w nowoczesnym, doskonale zaprojektowanym apartamencie w prestiżowej inwestycji Hanza Tower. To wyjątkow...

1 599 000 PLN (24 390 zł/m2)

3
1
65.56 m2
2022
15885083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27716826 15885083 Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 39,72m2 położone na drugim piętrze w odnowionej kamienicy znajdującej się przy ulicy Emilii Plater w Szczecinie. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Drzetowo-Grabowo i jest oddalo...

275 000 PLN (6 923 zł/m2)

2
-
39.72 m2
1930
15884715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27709564 15884715 Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie ul. Dubois blisko Wałów Chrobrego Szczecin Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Szczecina – przy ul. Dubo...

449 000 PLN (8 575 zł/m2)

3
1
52.36 m2
1930
15750050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25114771 15750050 Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem zlokalizowane w dzielnicy Drzetowo.Mieszkanie znajduje się na I piętrze w niskim budynku - kamienica z 1910r. - w którym znajdują się tylko dwa mieszkania.Na powierzchnię nieruchomości...

Szczecin (Drzetowo-Grabowo), Oliwkowa

520 000 PLN (10 400 zł/m2)

3
1
50 m2
1910
15815026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26626820 15815026 W ofercie sprzedaży bardzo klimatyczne mieszkanie, położone przy ul. Emilii Plater w Szczecinie. Lokalizacja dla ceniących sobie miejską infrastrukturę, miejskie tereny zielone i łatwy dostęp do komunikacji (autobus lini 53,67525,526, tramwaj linii 6...

Szczecin (Drzetowo-Grabowo), Emilii Plater

550 000 PLN (7 754 zł/m2)

3
1
70.93 m2
1968
15307367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15371976 15307367 2 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze kamienicy, obok parku Żeromskiego.Okolica bardzo dobrze skomunikowana z centrum, liczne autobusy w pobliżu, sklepy. Miejsca postojowe ogólnodostępne pod budynkiem. Na powierzchnię użytkową 65,56 m2 składają ...

Szczecin (Drzetowo-Grabowo), Jana Kazimierza

524 000 PLN (7 993 zł/m2)

2
1
65.56 m2
1930
15757309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25297153 15757309 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na parterze 4-piętrowego bloku przy ul. Rugiańska 52 w Szczecinie. Idealne dla osób, które chcą wykończyć mieszkanie według własnego pomysłu – wiele kluczowych prac zostało...

380 000 PLN (8 261 zł/m2)

2
-
46 m2
1970