• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Gumieńce

Znalezionych ofert: 55

15883230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673707 15883230 Na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie na prestiżowym, zamkniętym, oraz monitorowanym osiedlu na Gumieńcach.W cenie zabudowa kuchni, wraz ze sprzętem AGD ( piekarnik, zmywarka, płyta grzewcza, okap, lodówa z zamrażalnikiem ). Istnieje możliwo...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

639 000 PLN (12 529 zł/m2)

2
1
51 m2
2013
15883458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27675195 15883458 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone przy zbiegu ulic Źródlanej i Ku słońcu. Dwupoziomowe mieszkanie powstało z połączenia dwóch mieszkań o powierzchni 92,32 i 71,62 metrów. Na pierwszym poziomie przestronny przedpokój, salon z aneksem kuchennym...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 467 000 PLN (9 000 zł/m2)

6
-
163 m2
1938
15369737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16995335 15369737 Gumieńce os. Nowa Cukrowa świetne umeblowane i wyposażone 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem do wydania od zaraz.Duży pokój z aneksem kuchennym ok 28m2, sypialnia ok 10m2. Łazienka razem z WC ok 5m2W pokojach na podłodze panele, okna pcv z roletami ze...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

639 000 PLN (13 067 zł/m2)

2
1
48.9 m2
2018
15885271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27721746 15885271 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na spokojnym i zielonym osiedlu Reda, Gumieńce w Szczecinie.Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze wysokiego bloku z windą.Nieruchomość idealna dla osób ceniących dostęp do skle...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

419 000 PLN (8 556 zł/m2)

2
1
48.97 m2
1980
15771143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25571423 15771143 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52.6 m², usytuowane na parterze budynku z 1967 znajdującego się w dzielnicy Gumieńce w Szczecinie. SKŁAD NIERUCHOMOŚCI:Salon Pokój Kuchnia KorytarzSchowekDODATKOWO:Garaż OgródekMEDIA I OPŁATY:Mieszkanie bezczy...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (7 586 zł/m2)

2
1
52.6 m2
1967
15886987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27773306 15886987 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 78,4 m², położone na 1 piętrze w spokojnej i bardzo przyjemnej części Gumieniec przy ul. Ku Słońcu w Szczecinie.To idealna propozycja zarówno dla rodzin szukających komfortowego miejsca ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

890 000 PLN (11 352 zł/m2)

4
1
78.4 m2
2000
15636841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22971128 15636841 Przedstawiamy ofertę sprzedaży przytulnego mieszkania w nowoczesnym kameralnym budynku w zabudowie bliźniaczej o pow. 56,8 m2 w cichej i spokojnej okolicy na Gumieńcach. To wymarzone miejsce dla osób szukających mieszkania z ogródkiem z dala od miejs...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

670 000 PLN (11 754 zł/m2)

2
1
57 m2
2011
15883671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675391 15883671 Polecam na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie w znakomitej lokalizacji na nowym osiedlu na ulicy Kazimierskiej. Lokal położony w środku osiedla, jest cicho i spokojnie. W pobliżu komunikacja miejska, sklepy, szkoła, centrum handlowe, Park ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

722 000 PLN (10 674 zł/m2)

3
1
67.64 m2
2012
15890130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27871905 15890130 Na sprzedaż nowe mieszkanie 2 - pokojowe o pow. 43,03 m2, położone na parterze niskiego budynku z windą z 2025 roku na osiedlu Gumieńce Do mieszkania przynależy taras ok 11m2.Na powierzchnię mieszkania składa się:1. pokój dzienny z aneksem kuchenny...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

579 000 PLN (13 465 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15888682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27820116 15888682 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w Warzymicach, w budynku z 2007r. na zamkniętym i monitorowanym osiedlu . Mieszkanie o pow. 52,36 m2 składa się z: przestronnego salonu z aneksem kuchennym, ustawnej sypialni, łazienki z toaletą, przedpokoju...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

575 000 PLN (10 982 zł/m2)

2
1
52.36 m2
2007
15445520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18730656 15445520 Gorąco zapraszam do zapoznania się z ofertą, która zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających osób szukających komfortowego i stylowo zaprojektowanego dwupokojowego mieszkania na nowym osiedlu Nowoczesne mieszkanie na Osiedlu Harmonia na Gumieńcach....

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

599 000 PLN (15 398 zł/m2)

2
1
38.9 m2
2020
15883525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675213 15883525 Zapraszam do zapoznania się z ofertą w super lokalizacji !Na całkowitą powierzchnię wchodzi :-duży przestronny salon z wyjściem na balkon ,-sypialnia ,-łazienka ,-osobna toaleta ,-kuchnia z oknem ,-przedpokój .Do mieszkania przynależy piwnica .Mieszk...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

469 000 PLN (8 816 zł/m2)

2
1
53.2 m2
1975