• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Małopolska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Małopolska

Znaleźliśmy 929 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Szczecin

15762652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25408077 15762652 Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania przy Al. Niepodległości – tuż obok Bramy Portowej – świetna propozycja dla osób szukających mieszkania w Centrum lub pod inwestycję na wynajem. Trzy pokoje z możliwością powrotu do pierwotnego u...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

470 000 PLN (7 650 zł/m2)

3
1
61.44 m2
1960
15896867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27990971 15896867 Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji.Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze czteropiętrowego budynku na Niebuszewie.W skład mieszkania wchodzą:- salon;- sypialnia;- oddzielna kuchnia;- łazienka z wanną oraz WC;- pr...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (9 899 zł/m2)

2
-
45.36 m2
1930
15603118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22248520 15603118 Na sprzedaż bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie na III piętrze, zlokalizowane w pobliżu Jasnych Błoni oraz blisko Urzędu Miasta. Nd mieszkaniem znajduje się zaadaptowany strych. Mieszkanie słoneczne . Składa się z przestronnego salonu , z którego je...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

402 000 PLN (6 213 zł/m2)

2
1
64.7 m2
1910
15896732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27988039 15896732 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 124 m², zlokalizowane przy jednej z bardziej atrakcyjnych ulic, w bezpośrednim sąsiedztwie uczelni, terenów zielonych oraz licznych lokali gastronomicznych. To idealna propozycja dla osób ce...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

990 000 PLN (7 984 zł/m2)

4
1
124 m2
1927
15737900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24897119 15737900 Na sprzedaż wyjątkowe 3 poziomowe mieszkanie z 5 pokojami o powierzchni 150m2 znajdujące się w samym sercu Szczecina blisko parku Nadratowskiego oraz Parku Żeromskiego! Wnętrza są wyremontowane, przestrzenne i jasne. Zostały wykończone i zaaranżowan...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

920 000 PLN (6 133 zł/m2)

5
2
150 m2
1992
15581235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21795296 15581235 TYLKO U NAS - OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆOferujemy nowoczesne mieszkanie o powierzchni 49,8 m², zlokalizowane na 6. piętrze w nowym bloku z 2023 roku na Pomorzanach w Szczecinie. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia od zaraz, co czyni...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

795 000 PLN (16 291 zł/m2)

2
-
48.8 m2
2023
15895005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27955921 15895005 Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, dwupokojowego mieszkania w ścisłym Centrum niedaleko Galaxy. Lokal znajduje się w odnowionej kamienicy, w bocznej ulicy o minimalnym natężeniu ruchu. Mieszkanie z potencjałem do własnej aranżacji, ale bez ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

444 000 PLN (9 289 zł/m2)

2
1
47.8 m2
1930
15894417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27942009 15894417 Kawalerka w centrum na al.Piastów przy Wydziale Budownictwa i Architektury.Na 25,00 metrów powierzchni użytkowej składa się salon , aneks kuchenny ,łazienka z prysznicem i toaletą .Świetna oferta zarówno jako inwestycja jak i pierwsze mieszkanie ....

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

299 000 PLN (11 960 zł/m2)

1
-
25 m2
1930
15883710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675429 15883710 Mieszkanie na sprzedaż – 57,62 m² – kamienica – 2 pokoje – do remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,62 m², położone na 2. piętrze w kamienicy. Lokal składa się z: dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju. Mi...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (8 660 zł/m2)

2
1
57.62 m2
1930
15883031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673291 15883031 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,45 m², położone na 1. piętrze w 3-piętrowej, ocieplonej kamienicy w samym centrum Szczecina. Układ pomieszczeń: 2 ustawne pokoje widna, oddzielna kuchnia łazienka duży balkon o powierzchni ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

435 500 PLN (8 989 zł/m2)

2
1
48.45 m2
1958
15548513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20914283 15548513 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy o powierzchni 161 m2. Mieszkanie usytułowane na drugim piętrze w odnowionej kamienicy przy ulicy 5 Lipca, składające się z czterech pokoi w tym jeden o powierzchni ponad 40 m2,przestronnej łazienki wypos...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 400 000 PLN (8 678 zł/m2)

4
2
161.33 m2
1930
15883171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673589 15883171 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze 4 piętrowego bloku. Na powierzchni ok 63m2 znajdują się 3 rozkładowe pokoje o pow: ok. 18, 13, 11m2, kuchnia ok. 8m2, oddzielnie łazienka i wc oraz ok 4m2 przedpokój w kwadracie. Z salonu jes...

Szczecin (Kijewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

559 000 PLN (8 873 zł/m2)

3
1
63 m2
1993