• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Pogodno

Znalezionych ofert: 47

15627141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22773558 15627141 Oferuję Państwu nieruchomość do remontu o powierzchni 60 metrów kwadratowych. To przestronne mieszkanie składające się z dwóch pokoi, które zapewni przyszłym właścicielom mnóstwo przestrzeni do aranżacji według własnych preferencji.Jasność i przestrz...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

470 000 PLN (7 966 zł/m2)

2
-
59 m2
1945
15506952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20090352 15506952 Oferuję Państwu nieruchomość do remontu o powierzchni 60 metrów kwadratowych. To przestronne mieszkanie składające się z dwóch pokoi, które zapewni przyszłym właścicielom mnóstwo przestrzeni do aranżacji według własnych preferencji.Jasność i przestrz...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

470 000 PLN (7 966 zł/m2)

2
-
59 m2
1945
15810675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26415847 15810675 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą – Pogodno, ul. Reduty OrdonaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,23 m², położone w niskim bloku z 1995r. (budynek z cegły z termoizolacją) - na jednej z najbardziej cenionych dzielnic Szczeci...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (11 656 zł/m2)

1
1
34.23 m2
1995
15791273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25989167 15791273 Stare Pogodno – 3 pokoje, garaż pod budynkiem, piwnica Idealne również pod działalność!Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na prestiżowym i zielonym Starym Pogodnie. Nieruchomość znajduje się na parterze niskiego bloku z cegły.✅...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

678 000 PLN (9 798 zł/m2)

3
1
69.2 m2
1995
15882713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673164 15882713 Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie - położone w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Szczecin Pogodno.Nieruchomość znajduje się w budynku dwulokalowym w zabudowie bliźniaczej i posiada niezależne wejście, co zapewnia komfort oraz prywatność p...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 190 000 PLN (15 699 zł/m2)

4
1
75.8 m2
1970
15882968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673414 15882968 Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,3 m², położone w Mierzynie przy ul. Topolowej, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy.Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie, z dbałością o detale i wygodę codziennego...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

411 600 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
34.3 m2
2003
15883420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675115 15883420 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Przestronne dwupokojowe mieszkanie z dodatkową sypialnią, powstałe z adaptacji strychu.LOKALIZACJA- okolica bardzo dobrze skomunikowana z Centrum- jedna z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych części Szcz...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (8 599 zł/m2)

3
1
58.03 m2
1935
15883519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675207 15883519 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie – 54,60 m², 1 piętro, cicha okolicaNa sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,60 m², położone na 1. piętrze w zadbanym budynku.Lokal znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, z dala od miejskieg...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

545 000 PLN (9 982 zł/m2)

2
-
54.6 m2
1980
15636511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22962966 15636511 Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 82,73m2 na wysokim parterze w willi na działce na Pogodnie z lat 30tych XXw. Budynek składa się z parteru, piętra, poddasza użytkowego i piwnicy, na każdym poziomie powyżej piwnicy jest oddzielne mieszkanie. Dom p...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

699 000 PLN (8 524 zł/m2)

3
-
82 m2
1930
15828143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26650711 15828143 Rezerwacja do 31 maja 2026. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56m2 na wysokim parterze w 2 piętrowym bloku z 1950r Pogodno. Lokal jest w stanie do remontu i składa się z : -pokoje 1817m2 (do mniejszego wchodzi się z większego), -hol 3m2, -łazien...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

439 000 PLN (7 839 zł/m2)

2
-
56 m2
1950
15887060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27775039 15887060 Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 5,29m2 położone w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Pogodno w Szczecinie.Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze kameralnego, 3-piętrowego apartamentowca z 2007 roku. Budynek jest...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

574 000 PLN (12 179 zł/m2)

2
1
47.13 m2
2007
15885136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27717800 15885136 **Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie z antresolą – gotowe do zamieszkania!**Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej **48 m²** (dodatkowo powierzchnia pod skosami), z atrakcyjną **antresolą pełniącą funkcję sypialni** – id...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

559 000 PLN (11 646 zł/m2)

2
1
48 m2
1935