• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Tenisowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Tenisowa

Znaleźliśmy 930 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Szczecin

15762652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25408077 15762652 Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania przy Al. Niepodległości – tuż obok Bramy Portowej – świetna propozycja dla osób szukających mieszkania w Centrum lub pod inwestycję na wynajem. Trzy pokoje z możliwością powrotu do pierwotnego u...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

470 000 PLN (7 650 zł/m2)

3
1
61.44 m2
1960
15896867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27990971 15896867 Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji.Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze czteropiętrowego budynku na Niebuszewie.W skład mieszkania wchodzą:- salon;- sypialnia;- oddzielna kuchnia;- łazienka z wanną oraz WC;- pr...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (9 899 zł/m2)

2
-
45.36 m2
1930
15603118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22248520 15603118 Na sprzedaż bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie na III piętrze, zlokalizowane w pobliżu Jasnych Błoni oraz blisko Urzędu Miasta. Nd mieszkaniem znajduje się zaadaptowany strych. Mieszkanie słoneczne . Składa się z przestronnego salonu , z którego je...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

402 000 PLN (6 213 zł/m2)

2
1
64.7 m2
1910
15896732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27988039 15896732 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 124 m², zlokalizowane przy jednej z bardziej atrakcyjnych ulic, w bezpośrednim sąsiedztwie uczelni, terenów zielonych oraz licznych lokali gastronomicznych. To idealna propozycja dla osób ce...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

990 000 PLN (7 984 zł/m2)

4
1
124 m2
1927
15883601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27675317 15883601 Na sprzedaż własnościowe,jasne i słoneczne, nowocześnie wykończone - 1. pokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze niskiego bloku z 2021 roku. Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji Szczecina, na terenie nowoczesnego i zadbanego osiedla mies...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

419 000 PLN (12 327 zł/m2)

1
1
33.99 m2
2021
15883074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673644 15883074 Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość nabycia lokalu przez cudzoziemców),2. pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 7. piętrze wysokiego bloku, zlokalizowane przy Rondzie Uniwersyteckim. Mieszkanie świetnie usytuowane, na terenie spokojne...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

395 000 PLN (10 357 zł/m2)

2
1
38.14 m2
1986
15737900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24897119 15737900 Na sprzedaż wyjątkowe 3 poziomowe mieszkanie z 5 pokojami o powierzchni 150m2 znajdujące się w samym sercu Szczecina blisko parku Nadratowskiego oraz Parku Żeromskiego! Wnętrza są wyremontowane, przestrzenne i jasne. Zostały wykończone i zaaranżowan...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

920 000 PLN (6 133 zł/m2)

5
2
150 m2
1992
15581235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21795296 15581235 TYLKO U NAS - OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆOferujemy nowoczesne mieszkanie o powierzchni 49,8 m², zlokalizowane na 6. piętrze w nowym bloku z 2023 roku na Pomorzanach w Szczecinie. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia od zaraz, co czyni...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

795 000 PLN (16 291 zł/m2)

2
-
48.8 m2
2023
15482905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19553177 15482905 TYLKO U NAS !!!MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ OSOBY SPOZA UNII EUROPEJSKIEJ !!!Mieszkanie położone w dzielnicy Niebuszewo, idealne dla osób ceniących spokojne otoczenie oraz szybki dojazd do centrum miasta. Idealne dla rodziny z dziećmi lub inwestycję.Lokal...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

719 000 PLN (10 401 zł/m2)

3
-
69.13 m2
1980
15320845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15704213 15320845 Zapraszamy do zakupu mieszkania położonego w centrum Szczecin!Ta doskonale usytuowana nieruchomość znajduje się zaledwie 600 metrów od Bramy Portowej, 350-800 metrów od Wydziałów ZUTu oraz 850 metrów od Kaskady, co czyni ją idealną propozycją dla tyc...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

610 000 PLN (6 893 zł/m2)

3
1
88.5 m2
1938
15895005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27955921 15895005 Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, dwupokojowego mieszkania w ścisłym Centrum niedaleko Galaxy. Lokal znajduje się w odnowionej kamienicy, w bocznej ulicy o minimalnym natężeniu ruchu. Mieszkanie z potencjałem do własnej aranżacji, ale bez ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

444 000 PLN (9 289 zł/m2)

2
1
47.8 m2
1930
15894417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27942009 15894417 Kawalerka w centrum na al.Piastów przy Wydziale Budownictwa i Architektury.Na 25,00 metrów powierzchni użytkowej składa się salon , aneks kuchenny ,łazienka z prysznicem i toaletą .Świetna oferta zarówno jako inwestycja jak i pierwsze mieszkanie ....

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

299 000 PLN (11 960 zł/m2)

1
-
25 m2
1930