• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Warszewo

Znalezionych ofert: 48

15895003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27955922 15895003 Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,4 m², położone na 7 piętrze w 7-piętrowym budynku z 2016 roku, na cenionym osiedlu Panoramika (Warszewo). Mieszkanie jest jasne i funkcjonalne, z ekspozycją południową, dzięki czemu wn...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

469 000 PLN (11 904 zł/m2)

2
1
39.4 m2
2016
15894351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27940431 15894351 Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41.17 m², usytuowane na 6. piętrze w nowoczesnym, 7-piętrowym budynku z 2016 roku. Strefę dzienną stanowi salon z aneksem kuchennym wyposażonym w meble w zabudowie. Dzięki poł...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

469 000 PLN (11 392 zł/m2)

2
1
41.17 m2
2016
15882876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673194 15882876 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią usytuowane na zamkniętym osiedlu Panoramika. Na powierzchnię 49,71 m2 składają się:• salon z dużym stołem jadalnianym i wypoczynkiem z funkcją spania,• sypialnia z dużą, wygodną szafą ...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

655 000 PLN (13 176 zł/m2)

2
1
49.71 m2
2021
15883034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673562 15883034 Na sprzedaż całkowicie nowe, wykończone dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Rostockiej 21. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki, w korytarzu jest duża szafa wnękowa. Powierzchnia użytkowa mieszkania ponad 45...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

580 500 PLN (12 900 zł/m2)

2
-
45 m2
2024
15883601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27675317 15883601 Na sprzedaż własnościowe,jasne i słoneczne, nowocześnie wykończone - 1. pokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze niskiego bloku z 2021 roku. Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji Szczecina, na terenie nowoczesnego i zadbanego osiedla mies...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

419 000 PLN (12 327 zł/m2)

1
1
33.99 m2
2021
15882719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673184 15882719 Na sprzedaż własnościowe,jasne i słoneczne, nowocześnie wykończone 3. pokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze niskiego budynku z 2011 roku. Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji Szczecina, na terenie nowoczesnego osiedla mieszkalnego, zn...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

749 000 PLN (11 260 zł/m2)

3
1
66.52 m2
2011
15884757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27710317 15884757 Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie w jednej z najpiękniejszych, zielonych dzielnic Szczecina - pogranicze Warszewa i Żelechowa.Mieszkanie posiada wyjątkowy, a zarazem ciekawy układ pomieszczeń z pięknym dużym tarasem, z jego południowo-zachodni...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

490 000 PLN (11 975 zł/m2)

3
1
40.92 m2
2019
15886860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27769983 15886860 Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie - zielone WARSZEWO !Łączna powierzchnia: 74,08 m2 2 poziomy Gotowe do zamieszkania!Lokalizacja: Szczecin, Warszewo, ul. SzwedzkaPiętro: 22 Rok budowy: 2004Przemyślany układ: Poziom I (52,74 m2 - powierzchnia mi...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

829 000 PLN (11 191 zł/m2)

3
2
74.08 m2
2004
15893785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27920577 15893785 Oferta sprzedaży dwupoziomowego apartamentu zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu Galaktyka w dzielnicy Warszewo. Osiedle wybudowane przez renomowanego dewelopera Modehpolmo. Na osiedlu znajduje się plac zabaw dla dzieci. W pobliżu miejsca do spacer...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 350 000 PLN (12 705 zł/m2)

4
2
106.26 m2
2021
15849463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26968085 15849463 Mieszkanie położone w prestiżowej lokalizacji Warszewo... W okolicy lasu i pięknie zagospodarowanych terenów rekreacyjnychSalon z aneksem kuchennym z wyjściem na duży ogródek. Mieszkanie do zamieszkania w pełni umeblowane i wyposażone. Gustownie i no...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

428 000 PLN (14 861 zł/m2)

1
1
28.8 m2
2019
15882788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673364 15882788 Mieszkanie położone w prestiżowej lokalizacji Warszewo... W okolicy lasu i pięknie zagospodarowanych terenów rekreacyjnychSalon z aneksem kuchennym z wyjściem na duży ogródek. Mieszkanie do zamieszkania w pełni umeblowane i wyposażone. Gustownie i no...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

428 000 PLN (14 861 zł/m2)

1
1
28.8 m2
2019
15884363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27699813 15884363 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym, bardzo przestronnym 4-pokojowym mieszkaniem o powierzchni 95,93 m² położonym na prestiżowym Warszewie (Wzgórza Warszewskie) w Szczecinie.To idealna nieruchomość dla rodziny z dziećmi lub osób ceniących dużą ...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

928 000 PLN (9 674 zł/m2)

4
-
95.93 m2
2007