• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Plac Adama Mickiewicza

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: plac, Mickiewicza i Adama

Znaleźliśmy 922 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Szczecin

15728160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24738419 15728160 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużą garderobą i ogródkiem, oferowane w stanie deweloperski, położone na 3. piętrze nowego apartamentowca w dynamicznie rozwijającej się szczecińskiej dzielnicy Łasztownia. NIERUCHOMOŚĆ:Mieszkanie o powierzchni 52,...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

709 749 PLN (13 550 zł/m2)

2
1
52.38 m2
2024
15888380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27811199 15888380 Na sprzedaż mieszkanie, zlokalizowane przy jednej z głównych ulic miasta. Stan bardzo dobry, pokoje rozkładowe. Ogrzewanie gazowe. Powierzchnia blisko 90m2, składa się z 4 pomieszczeń, toalety, kuchni. Opcja kupna garażu murowanego znajdującego się n...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

630 000 PLN (7 326 zł/m2)

4
1
86 m2
1900
15887896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27796868 15887896 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, położone na V piętrze wysokiego bloku windą. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica.Pierwsze zdjęcie przedstawia możliwości aranżacyjne.Forma Własności - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość z...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

489 000 PLN (9 986 zł/m2)

2
1
48.97 m2
1986
15883201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673650 15883201 Osiedle Słoneczne 4 pokoje 63 m² 4 piętro niski blok Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania 4-pokojowego o powierzchni 63 m², położonego na 4. piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku na cenionym osiedlu Sło...

Szczecin (Słoneczne) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

572 000 PLN (8 994 zł/m2)

4
-
63.6 m2
1979
15810859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26419824 15810859 Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,97m2 na Oś. Reda w wieżowcu na II piętrze. Blok ocieplony, kierunek okien północ-południe. Lokal po remoncie kapitalnym - ściany w gładzi, panele na podłogach, nowa stolarka drzwiowa wewnęt...

Szczecin (Gumienice) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

485 000 PLN (9 904 zł/m2)

2
1
48.97 m2
1979
15710466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24378002 15710466 Komfortowy apartament 3-pokojowy w Hanza Tower 65,56 m² + loggia 7 m² 9. piętro Basen Garaż Komórka lokatorska.Zamieszkaj w sercu Szczecina – w nowoczesnym, doskonale zaprojektowanym apartamencie w prestiżowej inwestycji Hanza Tower. To wyjątkow...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 599 000 PLN (24 390 zł/m2)

3
1
65.56 m2
2022
15883217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673682 15883217 Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza, zlokalizowane w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 5. piętrze w 5-piętrowej, zabytkowej kamienicy.To doskonała lokalizacja – w zasięgu kilk...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 500 PLN (10 969 zł/m2)

2
1
40.98 m2
2026
15883093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673681 15883093 Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza, zlokalizowane w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 5. piętrze w 5-piętrowej, zabytkowej kamienicy.To doskonała lokalizacja – w zasięgu kilk...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

442 600 PLN (11 294 zł/m2)

2
1
39.19 m2
2026
15882647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27671295 15882647 Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza, zlokalizowane w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 5. piętrze w 5-piętrowej, zabytkowej kamienicy.To doskonała lokalizacja – w zasięgu kilk...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

355 600 PLN (11 419 zł/m2)

2
1
31.14 m2
2026
15883510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675192 15883510 Zamieszkaj w sercu Szczecina – ok. 60 m² przy ul. Ofiar Oświęcimia (Śródmieście) Szukasz mieszkania, które łączy wygodę życia w centrum z funkcjonalnym układem? Ta nieruchomość to idealna propozycja dla osób ceniących świetną lokalizację i dostęp do ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

439 000 PLN (7 312 zł/m2)

2
1
60.04 m2
1901
15885686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27737917 15885686 Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie zlokalizowane w prawobrzeżnej części Szczecina – osiedle Zdroje. Lokal znajduje się na 7 piętrze w 11-piętrowym budynku z windą, co zapewnia wygodę oraz ładny widok.Powierzchnia nieruchomości wynosi 59.9m2....

Szczecin (Zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

559 000 PLN (9 332 zł/m2)

3
2
59.9 m2
1980
15426773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 18311473 15426773 Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 31,11 m2 w sercu miasta! Mieszkanie idealne jako inwestycja na wynajem lub mieszkanie dla singla.Przedstawiam na sprzedaż kawalerkę w kamienicy wykonaną w 2018 jako adaptacja poddasza. Mieszkanie znajduje się w pob...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

310 000 PLN (10 000 zł/m2)

1
-
31 m2
1900