• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Trzemeszno Mieszka I

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Trzemeszno, Mieszka i I

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15895285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27961963 15895285 Contact me should you need more information in English.Opiekun oferty:Kacper Kurczaktel. 602 101 602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się w centrum Łodzi, w budynku nr 64, przy ul. Rewolucji 1905 roku . To doskonała lokalizacja dla osób, które cen...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

410 000 PLN (13 226 zł/m2)

1
1
31 m2
2014
15893445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27911260 15893445 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Książkowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31 m2 składa się z:- pokój dzienny ok 17,5 m2,- wydz...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

464 000 PLN (14 968 zł/m2)

1
1
31 m2
2000
15893450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27911256 15893450 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Marcina KasprzakaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym budynku.Rok budowy: 2022NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym i wyjś...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 400 000 PLN (22 222 zł/m2)

2
1
63 m2
2022
15893419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27910998 15893419 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Rozłogi BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 1978NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypialni,-ł...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (16 639 zł/m2)

2
1
36 m2
1978
15893421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27910995 15893421 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. GórczewskiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1938NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym 16,40m2-s...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

645 000 PLN (18 429 zł/m2)

2
1
35 m2
1938
15893400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27910368 15893400 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Grójeckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 1960NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,58 m2 składa się z:-pokoju,-oddzielnej, widnej kuchn...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

796 000 PLN (23 705 zł/m2)

1
1
33.58 m2
1960
15893403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27910367 15893403 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Obozowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 1956NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28m2 składa się z:-pokoju dziennego,-aneksu kuchennego,-łazi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

525 000 PLN (18 750 zł/m2)

1
1
28 m2
1956
15892357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898489 15892357 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Domenica ScarlattiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,63m2. Układ:- przestronny salon z aneksem kuchennym (17,11 m²) z wyjściem na ba...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (14 418 zł/m2)

2
1
50.63 m2
2018
15891417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27896926 15891417 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Królowej Jadwigi BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64,8 m2 składa się z:-salonu połączonego z aneksem ...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

712 000 PLN (10 988 zł/m2)

3
1
64.8 m2
2025
15891416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27896925 15891416 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Filtrowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1925NIERUCHOMOŚĆOficjalna powierzchnia użytkowa mieszkania, wynikająca z pomiaru ze skosami, wynos...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 000 PLN (16 509 zł/m2)

2
1
53 m2
1925
15891402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27896674 15891402 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Górczewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1956NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55,4m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuchni,-łaz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (15 325 zł/m2)

2
1
55.4 m2
1956
15891342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894913 15891342 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Chełmżyńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2022NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35,13m2 składa się z:- salon z aneksem kuchennym...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

625 000 PLN (17 791 zł/m2)

2
1
35.13 m2
2022