• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Tuchola

Znalezionych ofert: 10

15885758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w Tucholi 27740609 15885758 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,4 m², położonego przy ul. Warszawskiej  w Tucholi. Lokal znajduje się na 4. piętrze w bloku mieszkalnym, w spokojnej okolicy z dostępem do pełnej ...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

315 000 PLN (5 250 zł/m2)

3
1
60 m2
1993
15885756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w Tucholi 27740606 15885756 Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy Tuchola, ul. LOPZapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni  60,7 m², położonego na 4. piętrze w bloku w spokojnej i atrakcyjnej części Tucholi.To...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

335 000 PLN (5 583 zł/m2)

3
1
60 m2
1990
15723431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24633476 15723431 Szukasz mieszkania z charakterem, w samym sercu Tucholi? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70 m².Lokal znajduje się w kameralnym, 3-lokalowym budynku w centrum miastaUkład mieszkania:Przestronny salon2 odd...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

270 000 PLN (2 813 zł/m2)

3
1
96 m2
1970
15857434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27122113 15857434 Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cegelniana, TucholaZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 65,3 m², położonego w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Tucholi!Opis nieruchomości:Mies...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

329 000 PLN (5 062 zł/m2)

3
1
65 m2
1990
15695595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24104478 15695595 Przestronne, 3 - pokojowe mieszkanie w centrum Tucholi, województwo kujawsko - pomorskie.Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie własnościowe o powierzchni 60,6 m2.Usytuowane na 4 piętrze bloku z wielkiej płyty, zlokalizowanego w ścisłym centrum Tucholi, w...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

265 000 PLN (4 344 zł/m2)

3
1
61 m2
1980
15716677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do remontu w kameralnej kamienicy 24518936 15716677 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Słoneczne mieszkanie na ul. Sępoleńskiej .Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania do remontu o powierzchni użytk...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

250 000 PLN (2 941 zł/m2)

2
1
85 m2
-
15876666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże mieszkanie 134 m² w centrum Tucholi! 27544500 15876666 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Tucholi o powierzchni 134 m².Oferuję na sprzedaż duże, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 134 m², położone na 2. piętrze w kamienicy w samym centrum Tucholi. Mieszkanie wyróżnia się przestrzenią oraz pr...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

350 000 PLN (2 612 zł/m2)

4
1
134 m2
-
15509638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zupełnie nowa niższa cena! Mieszkanie w centrum!! 20118851 15509638 Nowa niższa cena!!Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie położone w samym centrum Tucholi, na przeciwko Technikum Leśnego.Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze. Doskonale nadaje się do dalszego wynajmu dla uczniów, studentów. Niskie k...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

159 000 PLN (3 058 zł/m2)

2
1
52 m2
1903
15868207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z ogrodem i garażem, piwnicami k. Tucholi 27369237 15868207 *** TYLKO U NAS !!! ***2 pokoje z garażem, ogrodem i dodatkowymi pomieszczeniami - Raciąż k. Tucholi!MIESZKANIE:Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 43,74 m², położone w spokojnej, zielonej okolicy.Składa się z:...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

279 000 PLN (6 488 zł/m2)

2
1
43 m2
1960
15785838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z garażem i ogródkiem w centrum miasta! 25895163 15785838 Szukają Państwo idealnego miejsca do zamieszkania dla małej rodziny, singla lub osoby starszej??Chciałabym zaprezentować  ofertę, która może spełnić te założenia.!!Opis nieruchomości:Mieszkanie znajduje się na parterze w małej kamienicy.  Powierzchni...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

239 000 PLN (5 432 zł/m2)

2
1
44 m2
1912