• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Władysławowo

Znalezionych ofert: 49

15876714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27548705 15876714 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMieszkanie nad morzem. Sprzedam mieszkanie w super lokalizacji Władysławowa bardzo bliska odległość od plaży -5 min spacerkiem, blisko centrum a jednocześnie spokojna okolica, 300m do Centrum Handlowego Al...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

749 000 PLN (10 122 zł/m2)

4
-
74 m2
1989
15719177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ekskluzywny apartament blisko morza 24561944 15719177 OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !Przedstawiam Państwu wyjątkowy apartament zlokalizowane w pięknym Władysławowie, które zachwyci każdego miłośnika natury.Nowy apartament nadmorski z widokiem na rezerwat przyrody o powierzchni 48,3...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

950 000 PLN (19 792 zł/m2)

2
1
48 m2
2022
15422922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18216612 15422922 Władysławowo Cetniewo, dwa niezależne mieszkania nad morzem Bałtyckim za 450 000zł.Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej i atrakcyjnej części Władysławowa Cetniewo, w pobliżu morza, parku, terenów spacerowych oraz ścieżek rowerowych.Oferta do...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

450 000 PLN (5 696 zł/m2)

4
2
79 m2
1984
15856676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27100208 15856676 Słoneczne mieszkanie w centrum Władysławowa 10 minut spacerem do piaszczystej plaży nad Bałtykiem.Na sprzedaż przytulne i jasne mieszkanie o powierzchni 34,53 m, położone w centrum Władysławowa, zaledwie 10 minut spacerem do plaży. To idealna propozy...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

390 000 PLN (11 471 zł/m2)

2
1
34 m2
1983
15621269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny nadmorski apartament 22623421 15621269 Kupujący nie płaci prowizji!Nowoczesny nadmorski apartament zlokalizowany 400 m od plaży, w zielonym, zacisznym otoczeniu.Apartament o powierzchni 36,97 m2 położony na parterze z tarasem o pow. 16,32 m2.Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, ...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

646 975 PLN (17 972 zł/m2)

2
1
36 m2
2024
15258172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nadmorski Apartament - Władysławowo 14031764 15258172 Mamy przyjemność zaprezentować nadmorski apartament o powierzchni 49 m2. Nowoczesne, rozkładowe, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie jest wykończone, z meblami i AGD w kuchni. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w cenie mies...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

610 000 PLN (12 449 zł/m2)

2
1
49 m2
2013
15194156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Twój drugi dom nad morzem 12237848 15194156 Kupujący nie płaci prowizjiNowoczesny nadmorski apartament zlokalizowany 400 m od plaży, w zielonym, zacisznym otoczeniu. Apartament jest w pełni wykończony i wyposażony. Apartament o statusie lokalu usług turystycznych o powierzchni 43,32 m2 położon...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

758 100 PLN (17 630 zł/m2)

2
1
43 m2
2024
15863675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27254660 15863675 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m², zlokalizowane na 1. piętrze w kamienicy w spokojnej miejscowości Strzelno przy ulicy Kasztanowej 1.W ogłoszeniu są załączone wizualizacje oraz realne zdjęcia mieszkania.Możemy przygotować mieszkanie pod klu...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

139 900 PLN (2 640 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15843912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 minut od plaży | Władysławowo 26818555 15843912 Wyjątkowy apartament położony w samym sercu miasta, zaledwie 5 minut spacerem od plaży. To propozycja dla osób ceniących komfort, prestiż oraz doskonałą lokalizację nad morzem.Nowoczesny apartamentowiec z 2015 roku wyróżnia się elegancką architekturą...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

549 000 PLN (17 156 zł/m2)

1
1
32 m2
2015
15886263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe Apartamenty - widok na morze-taras na dachu 27751191 15886263 Gotowe do odbioru apartamenty w inwestycji Korona Bałtyku Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House!Nowoczesne apartamenty z ogrodem w otoczeniu natury - tylko 20 minut spacerem od morza! Szukasz idealnego miejsca do życia lub inwestycji nad polskim m...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

575 700 PLN (10 100 zł/m2)

3
1
57 m2
2025
15745122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka inwestycyjna Władysławowo 25050961 15745122 OFERTA W PEPPER HOUSE!!!Ekskluzywny apartament nad morzem - Władysławowo, ul. RybackaZapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży apartamentu o powierzchni 32,92 m², położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji nad Bałtykiem ...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

549 000 PLN (17 156 zł/m2)

1
-
32 m2
2015
15829712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe Apartamenty - widok na morze-taras na dachu 26633414 15829712 NOWOŚĆ! Gotowe do odbioru apartamenty w inwestycji Korona Bałtyku Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House!Nowoczesne apartamenty w otoczeniu natury - tylko 20 minut spacerem od morza! Szukasz idealnego miejsca do życia lub inwestycji nad polskim mor...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

575 700 PLN (10 100 zł/m2)

3
1
57 m2
2025