• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Białołęka

Znalezionych ofert: 374

15893600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27915093 15893600 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Magicznej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2011NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67,6m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym ,-Trzy...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (15 533 zł/m2)

4
1
67.6 m2
2011
15893607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27915088 15893607 1-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. TopolowejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 12 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28,5m2 składa się z:- pokoju, - aneksu kuchennego, - łazienki. Mieszkanie jest w doskonałym s...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 999 PLN (21 053 zł/m2)

1
1
28.5 m2
2014
15893449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27911262 15893449 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Modlińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2022 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35,45m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (18 307 zł/m2)

2
-
35.45 m2
2022
15893445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27911260 15893445 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Książkowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31 m2 składa się z:- pokój dzienny ok 17,5 m2,- wydz...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

464 000 PLN (14 968 zł/m2)

1
1
31 m2
2000
15892357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898489 15892357 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Domenica ScarlattiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,63m2. Układ:- przestronny salon z aneksem kuchennym (17,11 m²) z wyjściem na ba...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (14 418 zł/m2)

2
1
50.63 m2
2018
15890433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27877082 15890433 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Geometrycznej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 91,5 m2 składa się z:-Salon z kuchnią – 30 m² (prze...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 499 685 PLN (16 390 zł/m2)

5
2
91.5 m2
2025
15889951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27864967 15889951 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Grzymalitów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2001NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34m2 składa się z:-pokój dzienny – 19,7 m²-widny ane...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

570 000 PLN (16 765 zł/m2)

1
1
34 m2
2001
15889934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27864657 15889934 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Głębockiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2006NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,9m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-salonu,-sypia...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (15 317 zł/m2)

2
1
48.9 m2
2006
15889794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27861628 15889794 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Kamykowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 1 piętrowym budynkuRok budowy: 2014NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,5 m2 składa się z:-salon (17,91m2) z aneksem kuchen...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

770 000 PLN (16 559 zł/m2)

2
1
46.5 m2
2014
15889276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846377 15889276 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Daniszewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53 m2 składa się z:-salonu połączonego z kuchnią,-d...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

820 000 PLN (15 472 zł/m2)

3
1
53 m2
2018
15889186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27845744 15889186 Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż – Warszawa TarchominNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji przy ul. Światowida 61B na warszawskim Tarchominie. To doskonała propozycja dla osób, które szukają komfortowego mieszkania w dobrze sk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

995 203 PLN (12 999 zł/m2)

4
1
76.56 m2
2026
15889162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27845628 15889162 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Mehoffera BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóch p...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

819 000 PLN (14 625 zł/m2)

3
1
56 m2
2009