• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Bielany

Znalezionych ofert: 179

15885504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27733466 15885504 Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4 pokojowy Cichy, Rodzinny i Komfortowy Apartament o powierzchni 134 m2 z 2 balkonami w doskonałej lokalizacji na granicy Bielan i Żoliborza na ul.Kochanowskiego 8 b w Warszawie.To idealna propozycja dla Pary lub...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 215 000 PLN (23 993 zł/m2)

4
-
134 m2
2012
15883862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27680445 15883862 OPIS:Absolutnie wyjątkowy niepowtarzalny apartament o powierzchni 209 m2 z pięknym przestronnym tarasem 84 m2 i trzema balkonami z zadbaną zielenią. Można tu oglądać wschody i zachody słońca, spokojnie pić kawę o poranku, a do centrum miasta zawozi n...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 950 000 PLN (18 900 zł/m2)

5
-
209 m2
2011
15776695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
| Bielany | 2 pok. | Gotowe do wprowadzenia | 25716265 15776695 Biuro Nieruchomosci Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach z widokiem na panoramę Warszawy.Na niemal 39 m2 składają się:- duży pokój z aneksem kuchennym- sypialnia- łazienka z toaletą i prysznicem- k...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (20 000 zł/m2)

2
1
38 m2
2020
15894523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Marymont | 3 pokoje | zieleń | metro 27944419 15894523 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż klimatyczne, 3-pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Kiełpińskiej. Lokal jest z potencjałem, idealne zarówno dla rodziny, jak również jako inwestycja pod wynajem.Lo...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

779 000 PLN (14 698 zł/m2)

3
1
53 m2
1980
15856370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
| Bielany/Chomiczówka| 2 pok. | Zieleń | Cisza | 27088757 15856370 Biuro Nieruchomosci Pure Estates z przyjemnością prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Chomiczówce.Na 50 m2 składają się:- duży pokój z wyjściem na balkon 6m2 - widna kuchnia otwarta na pokój- sypialnia - korytarz- łazienka z prysznicemMie...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

940 000 PLN (18 800 zł/m2)

2
1
50 m2
2017
15856180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
| Bielany | 3 pok. | Komunikacja | 27085855 15856180 Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach.Na 51 m2 składają się:- pokój połączony z widna kuchnią- dwa mniejsze pokoje- korytarz- łazienka z prysznicem.Dwustronne lokum z ekspozycją wschód - zachód, z...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

795 000 PLN (15 588 zł/m2)

3
1
51 m2
1972
15802919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bielany | 4 pokoje | widok | park Kępa Potocka 26283231 15802919 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Gwiaździstej.Nieruchomość znajduje się na 8 piętrze w 12 piętrowym budynku.Na powierzchnię 88m2...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 280 000 PLN (14 545 zł/m2)

4
1
88 m2
1980
15894807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949009 15894807 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Lwa Tołstoja BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41,5m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-oddzielnej...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

718 600 PLN (17 316 zł/m2)

2
1
41.5 m2
1976
15894811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948995 15894811 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Renesansowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 1977NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60,4 m2 składa się z:-salonu pow. ok 22m2,-pokoju po...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (14 901 zł/m2)

3
1
60.4 m2
1977
15894271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27938172 15894271 Atuty:Słoneczne mieszkanie, z dużą ilością punktów świetlnych oraz wyszukanym stylem, w pełni stwarza warunki do wypoczynku i komfortowego codziennego funkcjonowania – ekspozycja północ – zachód z balkonem. Doskonała lokalizacja blisko Lasu Bielań...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

839 000 PLN (17 122 zł/m2)

3
1
49 m2
1969
15894701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948167 15894701 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. GajcegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1971NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36,9m2 zostało podzielone na 2 niezależne kawalerki, ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (20 243 zł/m2)

2
2
37 m2
1971
15894705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948173 15894705 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Wrzeciono BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1968NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,6m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóc...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (16 440 zł/m2)

3
1
48.6 m2
1968