• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Bitwy Warszawskiej 1920 R.

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: r., Warszawskiej, Bitwy i 1920

Znaleźliśmy 4,698 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa

15886688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedaży ciche dwupokojowe mieszkanie Natolin 27764073 15886688 Potencjał aranżacyjny w sercu zielonego Natolina – ul. Lasek BrzozowyMościcki Nieruchomości prezentuje do sprzedaży dwustronne, niezwykle ustawne mieszkanie o powierzchni 43,5 m², położone przy cichej i kameralnej ulicy Lasek Brzozowy.Propozycja dla ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

638 000 PLN (14 667 zł/m2)

2
1
43.5 m2
1983
15830655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowe 6 pokoi na Ursynowie do sprzedaży 26676885 15830655 Przestrzeń, zieleń – 6-pokojowe mieszkanie 130 m² na Natolinie, blisko metraNa sprzedaż przestronne, 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 130 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na warszawskim Ursynowie – Natolin. Idealna pr...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 000 PLN (14 297 zł/m2)

6
1
129.4 m2
1995
15869374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27406222 15869374 Designerskie mieszkanie 86 m² z ogrodem 135 m² - wysoki standard Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone z dbałością o każdy detal mieszkanie o powierzchni 85,56 m² , położone na parterze nowoczesnej inwestycji ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 000 PLN (21 765 zł/m2)

4
-
85 m2
2022
15889421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27850134 15889421 Oferta dostępna tylko w naszym biurze !!! OFERTA GODNA POLECENIA. Pożądana lokalizacja. Przedmiotem sprzedaży jest ustawne, rozkładowe mieszkanie o pow. 57m2, usytuowane na 11 piętrze w 15 piętrowym bloku w samym sercu miasta. Ciche...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (14 895 zł/m2)

4
-
57 m2
1970
15485518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19617874 15485518 Do sprzedaży dwu pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, przy metrze Młynów -Żytnia nr 79.Układ jest następujący: duży pokój pow.21m2, sypialnia 15.1m2, kuchnia -8,4m2, łazienka 3,3m2; hol 3.7m2Na podłogach w pokojach parkiet dębowy; duże okna pcv d...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (14 971 zł/m2)

2
1
52.1 m2
1954
15889082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament premium | cisza | Wilanów 27842742 15889082 Apartament dla wymagających - design, cisza i ponadczasowa jakość WilanówWyjątkowy, dopracowany w każdym detalu apartament o powierzchni 80,4 m², położony w prestiżowej części Miasteczka Wilanów, przy Osi Królewskiej. To propozycja dla osób, które p...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 680 000 PLN (21 000 zł/m2)

3
1
80 m2
2010
15889079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Metro Wilanowska, 4 pokoje, dwustronne, do remontu 27842703 15889079 HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Z przyjemnością prezentujemy czteropokojowe mieszkanie do remontu położone przy ul. Puławskiej 230 na Mokotowie!ATUTY:- doskonała lokalizacja na Mokotowie: świetny punkt komunikacyjny (metro, tramwaje, aut...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (13 694 zł/m2)

4
-
62 m2
1975
15780771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25813195 15780771 Jedyne takie, wyjątkowe, przestronne i wysokie 45-pokojowe mieszkanie 129 m² (wysokość do 4,5 m) z antresolami w sercu Mokotowa. Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu niezwykłą nieruchomość przy ul. Obrzeżnej 10. To dwupoziomowy ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 870 000 PLN (16 121 zł/m2)

4
-
116 m2
1954
15718393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 4 pokoje z balkonem, blisko parku 24552545 15718393 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 86 m2, wysoki parter11 z windą w budynku z 1989 r. przy ul. Picassa, Białołęka Tarchomin.Przestronne, jasne, ciche, ustawne, do ewentualnego remontu, dostępne z meblami. Idealne dla rodziny.Mieszkanie to:* pokój z wy...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (9 884 zł/m2)

4
-
86 m2
1989
15682854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowe 2 pokoje w kamienicy na Mokotowie 23886261 15682854 Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 52 m2, piętro 44 bez windy, w nowoczesnej nadbudowie z 2011r. w kamienicy z 1935r., Stary Mokotów.Nowoczesne, stylowe wnętrze połączone z elegancją przedwojennej kamienicy, znakomite dla singlasingielki, pary lub inw...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 352 000 PLN (26 000 zł/m2)

2
-
52 m2
1935
15627644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowe studio w kamienicy blisko metra 22788131 15627644 Na sprzedaż studio 30 m2, piętro 13 bez windy, w budynku z 1932r., Wola Czyste.Mieszkanie po remoncie, idealne dla singlasingielki lub pary, a także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* pokój z aneksem kuchennym: kanapa, stolik kawowy, szafka rt...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

625 000 PLN (20 833 zł/m2)

1
-
30 m2
1932
15464841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje dla rodziny, blisko metro 19144964 15464841 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 53 m2, piętro 33 bez windy w budynku z 1961 r., Wola, Ulrychów.Mieszkanie czyste, zadbane, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem (obecnie są najemcy).Mieszkanie to:...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (16 038 zł/m2)

3
-
53 m2
1961