• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Brodzińskiego Kazimierza

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kazimierza i Brodzińskiego

Znaleźliśmy 4,456 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa

15897012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27992467 15897012 Mam przyjemność zaprezentować absolutnie wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju 187 metrowy, ekskluzywny dwupoziomowy apartament położony na ostatnim 9 piętrze nowoczesnego wieżowca w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy – Saskiej Kępie z ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 655 000 PLN (30 241 zł/m2)

5
-
187 m2
2007
15885504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27733466 15885504 Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4 pokojowy Cichy, Rodzinny i Komfortowy Apartament o powierzchni 134 m2 z 2 balkonami w doskonałej lokalizacji na granicy Bielan i Żoliborza na ul.Kochanowskiego 8 b w Warszawie.To idealna propozycja dla Pary lub...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 215 000 PLN (23 993 zł/m2)

4
-
134 m2
2012
15884389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27700259 15884389 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 2 pokojowy apartament o powierzchni 52 metrów z oddzielną kuchnią, położony na ul.Kieślowskiego na Wilanowie.To idealna propozycja dla S...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (23 077 zł/m2)

2
-
52 m2
2016
15883818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675996 15883818 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy, słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym możliwym standardzie 3 pokojowy Apartament o powierzchni 67.55 m2 z cudownym widokiem na Wisłę położony w inwestycji premium Bulwary Praskie.To idea...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (30 348 zł/m2)

3
-
67.55 m2
2025
15872688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27499632 15872688 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny, mały a jakże piękny słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym możliwym standardzie 2 pokojowy Apartament o powierzchni 38.5 metrów z wygodną loggią położony w nowoczesnej to...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 410 000 PLN (36 623 zł/m2)

2
-
38.5 m2
2025
15872332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27490364 15872332 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 2 pokojowy Apartament o powierzchni 48.5 m2 o wysokości 3 m co pozwala na poczucie zupełnie innej przestrzeni w najwyższym standardzie wykończenia położony w modernistycznej kamienicy z lat 50 z windą ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 120 000 PLN (23 093 zł/m2)

2
-
48.5 m2
1954
15897758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28009546 15897758 3-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. ModlińskiejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57,09m2. Układ:- Pokój 1 (13,23m2)- Pokój 2(10,17m2)- Salon z Kuchnią(20,85m2)- Hal(7,38m2)-...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (16 623 zł/m2)

3
1
57.09 m2
2019
15897755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 28009540 15897755 1-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. 1 Praskiego Pułku WPBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuW budynku wymieniono piony, odnowiono klatki schodowe i balkony.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 24,2m2 składa...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

499 000 PLN (20 620 zł/m2)

1
1
24.2 m2
-
15895371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27962213 15895371 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie - Mokotów, ul. Etiudy Rewolucyjnej 1517 (osiedle Wyględów).Powierzchnia: 56,10 m²Piętro: 34 (budynek bez windy)Balkon: loggiaPiwnica: 3 m²Układ mieszkania: Przedpokój Kuchnia (z możliwością przeniesienia do salonu)...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

829 000 PLN (14 777 zł/m2)

4
2
56.1 m2
1969
15889273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846375 15889273 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Dembowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1979NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 62,9m2 składa się z:-Salon z balkonem ( 20m2) i kuc...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (13 196 zł/m2)

3
1
62.9 m2
1979
15889272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846374 15889272 2-pokojowy apartament zlokalizowany na Woli przy ul. KasprzakaBUDYNEKOSIEDLEApartament znajduje się na 11 piętrze w 11 piętrowym budynku.Rok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆLokal o powierzchni 43m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypialni,-łaz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

945 900 PLN (21 998 zł/m2)

2
1
43 m2
2018
15889256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846224 15889256 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Antoniewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w Inwestycji Rytm MokotowaRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (20 707 zł/m2)

2
1
41 m2
2025