• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Ochota

Znalezionych ofert: 192

15887284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27780239 15887284 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Mołdawskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypia...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

587 000 PLN (20 964 zł/m2)

2
1
28 m2
1975
15887283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27780232 15887283 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Karola Dickensa BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,95m2 składa się z:- salon - 17,5 m²- dwie...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

771 000 PLN (16 422 zł/m2)

3
1
46.95 m2
1969
15890656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882894 15890656 3-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Grójeckiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 76,2m2. Układ:- jasny pokój dzienny z aneksem kuchennym,- dwie przestronne sypialnie,- stylową łazienkę,- korytarz,...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 524 000 PLN (20 000 zł/m2)

3
1
76.2 m2
2009
15889291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846614 15889291 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Wiślickiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1960NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,4m2 składa się z:-salonu 18,7 m2, -dwóch pokoi 8,...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

848 000 PLN (17 166 zł/m2)

3
1
49.4 m2
1960
15889115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27844746 15889115 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Stefana BaleyaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windyKlatka czysta, zadbana, regularnie sprzątana, na każdym piętrze znajdują się tylko dwa mieszkania....

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 000 PLN (13 420 zł/m2)

3
1
65.2 m2
1970
15888011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27799680 15888011 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Skorochód Majewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8 piętrowym budynku z windąRok budowy: 1965NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 25,67m2 składa się z:-pokoju dzienne...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

480 000 PLN (18 699 zł/m2)

1
1
25.67 m2
1965
15887395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27782811 15887395 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy Al. NiepodległościBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku z windą.Rok budowy: 1927NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 118m2 składa się z:-4 niezależnych pokoi, ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 860 000 PLN (24 237 zł/m2)

4
2
118 m2
1927
15890426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27877086 15890426 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. PandyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 130m2 składa się z:-przestronny salon z otwartą kuchnią,-4 do...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 330 000 PLN (17 923 zł/m2)

5
2
130 m2
2000
15889221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845995 15889221 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Włodarzewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: 2008NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-syp...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (19 778 zł/m2)

2
1
45 m2
2008
15887477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27784210 15887477 6-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Sierpińskiego BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 12 piętrze w 12 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆ składa się z:- głównego, przestronnego mieszkania o powierzchni 151,7 m²,- wydzielonego, niezależnego mieszkania ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 000 PLN (26 624 zł/m2)

6
2
187.8 m2
2002
15887387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27782745 15887387 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Sanockiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 20m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuchni,-ł...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

460 000 PLN (23 000 zł/m2)

1
1
20 m2
1970
15890655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882893 15890655 3-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Grójeckiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze NIERUCHOMOŚĆLokal zgodnie z księgą wieczystą ma charakter mieszkalny, jednak aktualnie został zaadaptowany na cele biurowe, dzięki czemu idealnie sprawd...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 492 000 PLN (19 006 zł/m2)

3
1
78.5 m2
2009