• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Praga-Północ

Znalezionych ofert: 245

15824270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579066 15824270 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-Północ), Kijowska 17

715 662 PLN (17 345 zł/m2)

2
1
41.26 m2
-
15895631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962015 15895631 Oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2, położone przy ulicy Wiosennej na warszawskiej Pradze Północ. Lokal znajduje się na 5-tym piętrze 10-kondygnacyjnego budynku mieszkalnego wzniesionego w 1975 roku. Mieszkanie do remontu! W...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

525 000 PLN (14 189 zł/m2)

2
1
37 m2
1975
15895779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27962708 15895779 Oferuję na sprzedaż komfortową kawalerkę o powierzchni 31,87 m², położoną przy ulicy Otwockiej w Praga-Północ w Warszawa. Lokal usytuowany jest na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku.Lokalizacja to dynamicznie rozwijający się obszar z rosnącym poten...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

629 000 PLN (19 736 zł/m2)

1
1
31.87 m2
2025
15883818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675996 15883818 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy, słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym możliwym standardzie 3 pokojowy Apartament o powierzchni 67.55 m2 z cudownym widokiem na Wisłę położony w inwestycji premium Bulwary Praskie.To idea...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (30 348 zł/m2)

3
-
67.55 m2
2025
15887939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gocław | 3 pokoje | 60 m2 | słoneczne | ciche 27797613 15887939 Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Gocławiu. BudynekMieszkanie znajduje się na 3 piętrze, 8-piętrowego budynku z windą z 1986 roku. Budynek ocieplony, wymienione kaloryfery...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (14 068 zł/m2)

3
1
59 m2
1986
15884300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowe | Balaton | garażparking |2łazienki 27698697 15884300 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe z dwoma łazienkami położone w sąsiedztwie Parku nad Balatonem. To funkcjonalna i komfortowa przestrzeń dla osób ceniących wygodę życia oraz ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (16 883 zł/m2)

3
2
77 m2
1999
15889739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gocław | 2 pokoje | komórka | garaż 27860863 15889739 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego.Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku na zamkniętym Osiedlu Saska nad jeziorem.Na powier...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 120 000 PLN (21 132 zł/m2)

2
1
53 m2
2016
15882028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Po remoncie | balkon 5m2 | garaż | metro m3 27655447 15882028 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie i gotowe do zamieszkania bez dodatkowych kosztów położone na osiedlu Metro Art. Dodatkowym atutem jest bliskość planowane...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (21 980 zł/m2)

2
1
50 m2
2024
15896350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27977620 15896350 Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w klimatycznej przedwojennej kamienicy tuż przy wejściu do stacji metra.MIESZKANIELokal o powierzchni 40,23 m² składa się z:- salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (22 475 zł/m2)

2
1
40 m2
1923
15896494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27981161 15896494 1-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Łochowskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowej, rewitalizowanej kamienicyNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 26m2 składa się z:- pokoju, - aneksu kuchennego, - łazienkiMieszkanie...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

505 000 PLN (19 423 zł/m2)

1
1
26 m2
1937
15896457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27980998 15896457 1-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Tadeusza Korsaka BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30m2 składa się z:- pokoju, - otwartej kuchni, - łazienki. Powierzchnia dodatkowa...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

450 000 PLN (15 000 zł/m2)

1
1
30 m2
1969
15896420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Soho Factory | ustawne 2 pokoje | nowe budownictwo 27979864 15896420 !!OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Soho Factory przy ul. Mińskiej!Stylowe, funkcjonalne i wykończone w wysokim standardzie mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych inwestycji na wars...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (19 792 zł/m2)

2
-
48 m2
2021