• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 442

15889062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zachód słońca z widokiem na centrum Warszawy | 64m 27842436 15889062 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Janusza Meissnera 14Metraż: 63,6 m²Piętro: 68Rok budowy: 1984Stan prawny: pełna własność z KWCena: 898 000 złCzynsz: ok. 1500 złBalkon: ok 5,7 m²Piwnica: ok 2,6 m²Zachęcamy do obejr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

898 000 PLN (14 031 zł/m2)

3
1
64 m2
1984
15881208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
✨ Jasne 2 pokoje z loggią | świetny układ 27625326 15881208 INFORMACJE  OGÓLNE Warszawa, Praga-Południe (Gocławek) ul. Makowska 2936,1 m² (mieszkanie) + ok. 3 m² piwnica2 pokoje 210 piętro windaRok budowy: 1962Cena: 547 000 złCzynsz: ok. 730 złStan prawny: odrębna własność z księgą wieczystąParking: możliw...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

547 000 PLN (14 026 zł/m2)

2
1
39 m2
1962
15877224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27563264 15877224 Komfortowy apartament w Rezydencji Stanisława Augusta.Apartament usytuowany jest w kameralnym budynku Rezydencji Stanisława Augusta, położonym w otulinie malowniczego Parku Skaryszewskiego To elegancka inwestycja zlokalizowana w jednej z najbardziej ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (25 949 zł/m2)

3
1
79 m2
2022
15895373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962223 15895373 Oferuję na sprzedaż nowe, świeżo wykończone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni wynoszącej 33,07mkw położone na 6. piętrze w nowoczesnej inwestycji z 2024 roku zlokalizowanej przy ulicy Władysława Umińskiego w dzielnicy Praga Południe. Najważniejsze...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

769 000 PLN (23 254 zł/m2)

2
1
33.07 m2
2024
15895560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27962035 15895560 Oferuję na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej wynoszącej około 60 mkw (powierzchnia użytkowa to 44 mkw) położone przy ul. Kakowskiego w dzielnicy Praga Południe (obręb Gocław). Lokal znajduje się na trzecim piętrze (z trzech)...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 000 PLN (14 583 zł/m2)

4
1
60 m2
2000
15895411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962038 15895411 2 pokoje 48 m² Loggia Piwnica Praga-Południe (Gocławek)Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na Pradze-Południe (Gocławek), przy ul. Łukowskiej.Atuty nieruchomości:• 2 niezależne pokoje• osobna kuchnia• log...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

640 000 PLN (13 333 zł/m2)

2
1
48 m2
1978
15894315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27940456 15894315 Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z osobną widną kuchnią 46,9 m², piwnicą 1,7 m², o łącznej powierzchni 48,6 m², dodatkowo loggia ok. 1,9 m², zlokalizowane w najbardziej prestiżowej części Pragi-Południe, na Saskiej Kępie. Mieszkanie jest jasne i sło...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

759 000 PLN (15 813 zł/m2)

3
1
48 m2
1974
15878284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27592415 15878284 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowe, nowe, wykonane w najwyższym standardzie 2 pokojowe Mieszkanie o powierzchni 50 metrów z wygodną loggią położone w świetnej lokalizacji tuż przy planowanej stacji Metro Żupnicza.To idealna pr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (21 980 zł/m2)

2
-
50 m2
2023
15893682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27916002 15893682 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w niebanalnym standardzie 3 pokojowy apartament o powierzchni 71 metrów z loggią położony w doskonałej lokalizacji na Soho na warszawskiej Pradze.To idealna pro...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 685 000 PLN (23 689 zł/m2)

3
-
71.13 m2
2024
15847922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26924833 15847922 Atrakcyjnie położone na osiedlu Gocław trzypokojowe mieszkanie w niskim budynku.Bardzo dobra lokalizacja, blisko do komunikacji miejskiej i infrastruktury osiedla. W najbliższej okolicy żłobki, przedszkola, przychodnia, apteka i sklepy.Zadbany, ociep...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

848 000 PLN (13 046 zł/m2)

3
1
65 m2
1989
15824846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633249 15824846 Przestrzeń z potencjałem na zielonej Pradze.Mam przyjemność zaprezentować rozkładowe, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,1 mkw, usytuowane na pierwszym piętrze kameralnego, 4-piętrowego budynku wybudowanego pod koniec lat 90.Nierucho...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

839 000 PLN (12 908 zł/m2)

2
1
65 m2
1997
15896496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27981167 15896496 3-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Bracławskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 7 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47,5m2 składa się z:- jadalni z widną kuchnią w aneksie (pierwotnie niezależny pokój...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (15 158 zł/m2)

3
1
47.5 m2
1970