• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Praga-Północ

Znalezionych ofert: 251

15824270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579066 15824270 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-Północ), Kijowska 17

715 662 PLN (17 345 zł/m2)

2
1
41.26 m2
-
15894639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Funkcjonalne studio z pięknym widokiem 27948104 15894639 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie 30 m2, piętro 510 z windą, w budynku z 1965r.,Stara Praga.Faktyczna powierzchnia 33,6m2 (po usunięciu ścianek działowych), gotowe do wprowadzenia się, idealne dla singlasingielki lub pary, gotowiec inwestycyjny pod w...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

630 000 PLN (21 000 zł/m2)

1
-
30 m2
1965
15894550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944553 15894550 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Radzymińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1979NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,5m2 składa się z:-widnej kuchni,-trzech ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

740 000 PLN (15 258 zł/m2)

3
1
48.5 m2
1979
15893657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27915377 15893657 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Starzyńskiego BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowej kamienicy NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,1m2 składa się z:- 2 pokoi, - kuchni, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- piwnic...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (17 354 zł/m2)

2
1
46.1 m2
1939
15894565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27944549 15894565 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Łochowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1934NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35m2 składa się z:- duży ok. 22 m2 salon z dwo...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

497 000 PLN (14 200 zł/m2)

1
1
35 m2
1934
15893587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27914880 15893587 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Szwedzkiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39,93m2 składa się z:- Pokój dzienny z aneksem kuchennym - TV, meble, lodówka, piekarnik...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (21 538 zł/m2)

2
1
39.93 m2
2020
15893584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27914879 15893584 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Siedleckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2006NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52,61m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

880 000 PLN (16 727 zł/m2)

3
1
52.61 m2
2006
15890435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877083 15890435 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Brechta BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 50-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35m2 składa się z:-salonu,-sypialn...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (16 571 zł/m2)

2
1
35 m2
1950
15887418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27783294 15887418 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Letnia BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,2m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - przedpokoju. Powierzchnia ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

675 000 PLN (15 995 zł/m2)

2
1
42.2 m2
2001
15887393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27782749 15887393 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Stalowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41m2 składa się z:-Jasnego salonu,-Funkcjonalnej ku...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

865 000 PLN (21 098 zł/m2)

2
1
41 m2
2002
15889415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27849850 15889415 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Witkiewicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 30-tych, kamienica składa się z pięciu mieszkań, położona w kolonii ŚliwiceN...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (17 618 zł/m2)

1
1
34 m2
1930
15887288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27780234 15887288 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Środkowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 1934NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 72m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej kuchn...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (13 181 zł/m2)

3
1
72 m2
1934