• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Sucharskiego Mjr. Henryka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: mjr., Sucharskiego i Henryka

Znaleźliśmy 4,602 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa

15885266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
BEZ PROWIZJI, BEZ PCC, 2pok.,ogródek,OKAZJA! 27721608 15885266 Okazja cenowa: 2 pokoje z tarasem 5m2 i ogródkiem 14m2. Twoja Przestrzeń na Mokotowie PCC 0% Prowizji)Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. Wyróżniona Oferta: Rodzinny 2 pokojowy apartament 38 m² z łazienką.Prezentuj...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

645 000 PLN (16 974 zł/m2)

2
1
38 m2
-
15882106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z balkonem Gocławek | kameralny budynek 27657316 15882106 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Praga-Południe (Gocławek), ul. Jordanowska 18Metraż: 41,39 m² + balkon 4,50 m²Piętro: 23Rok budowy: 2025Standard wykończenia: Stan deweloperskiStan prawny: Odrębna własność z własnością gruntuCena: 734 673 złM...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

734 673 PLN (17 919 zł/m2)

2
1
41 m2
-
15885504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27733466 15885504 Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4 pokojowy Cichy, Rodzinny i Komfortowy Apartament o powierzchni 134 m2 z 2 balkonami w doskonałej lokalizacji na granicy Bielan i Żoliborza na ul.Kochanowskiego 8 b w Warszawie.To idealna propozycja dla Pary lub...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 215 000 PLN (23 993 zł/m2)

4
-
134 m2
2012
15884389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27700259 15884389 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 2 pokojowy apartament o powierzchni 52 metrów z oddzielną kuchnią, położony na ul.Kieślowskiego na Wilanowie.To idealna propozycja dla S...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (23 077 zł/m2)

2
-
52 m2
2016
15883818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675996 15883818 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy, słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym możliwym standardzie 3 pokojowy Apartament o powierzchni 67.55 m2 z cudownym widokiem na Wisłę położony w inwestycji premium Bulwary Praskie.To idea...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (30 348 zł/m2)

3
-
67.55 m2
2025
15872688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27499632 15872688 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny, mały a jakże piękny słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym możliwym standardzie 2 pokojowy Apartament o powierzchni 38.5 metrów z wygodną loggią położony w nowoczesnej to...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 410 000 PLN (36 623 zł/m2)

2
-
38.5 m2
2025
15872332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27490364 15872332 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 2 pokojowy Apartament o powierzchni 48.5 m2 o wysokości 3 m co pozwala na poczucie zupełnie innej przestrzeni w najwyższym standardzie wykończenia położony w modernistycznej kamienicy z lat 50 z windą ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 120 000 PLN (23 093 zł/m2)

2
-
48.5 m2
1954
15881903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
130 metrów do dyspozycji*2 ogródki, garaż, komórka 27652100 15881903 Chcesz mieć nieco więcej przestrzeni do życia, miejsce do zabawy dla dzieci lub po prostu lubisz chill out na świeżym powietrzu?Nie lubisz przepłacać za zbędne metry kwadratowe korytarzy i niefunkcjonalnej przestrzeni?Mamy dla Ciebie świetną propozyc...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 598 000 PLN (23 851 zł/m2)

4
2
67 m2
2018
15879183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27610730 15879183 Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51,00 m2, usytuowane na 3 piętrze w doskonałej lokalizacji w Ursusie przy ul. Stanisława Wojciechowskiego 35. W sąsiedztwie Park Hassów, tereny zielone, baseny - tereny sportowe, sklepy, kościół. Blok położon...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (12 745 zł/m2)

2
1
51 m2
1977
15848209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26935067 15848209 Mieszkanie 3 pokojowe 48m na 4 ostatnim piętrze w bloku z 1965 roku .Mieszkanie posiada :- 3 widne pokoje, - jasną kuchnię, - łazienkę, - balkon. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica (wliczona w cenę całkowitą).Najbliższy przystanek autobusowy ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (14 375 zł/m2)

3
1
48 m2
1965
15891141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27889715 15891141 Klimatyczne mieszkanie w kamienicy z lat 30. ul. Wilcza 69 Śródmieście PołudniowePrestiżowy, jasny i elegancki apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy — przy ul. Wilczej 69, w sercu klimatycznego Śródmieścia Połud...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 970 000 PLN (31 774 zł/m2)

3
-
62 m2
1937
15849930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26982927 15849930 Na sprzedaż piękny, nowo wykończony i wyposażony 3-pokojowy apartament w wysokim standardzie w atrakcyjnej cenie 2 095 000 PLN. Znajduje się on w Warszawie, w dzielnicy Mokotów przy ul. Dzikich Jabłoni, w kameralnej, 2-piętrowej zabudowie osiedla Jaś...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 095 000 PLN (32 231 zł/m2)

3
1
65 m2
2024