• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Targówek

Znalezionych ofert: 218

15887286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27780240 15887286 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Żuromińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 26,5m2 składa się z:-pokoju dziennego,-oddzielnej kuc...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

445 000 PLN (16 792 zł/m2)

1
1
26.5 m2
1976
15895464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962926 15895464 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m² z balkonem i piwnicą, położone w zielonej i świetnie skomunikowanej części Warszawy - tuż przy Parku Bródnowskim oraz w pobliżu metra Kondratowicza i Bródno.Idealna propozycja dla inwestora lub os...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

493 000 PLN (12 974 zł/m2)

2
1
38 m2
1975
15895865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962739 15895865 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,09 m², położone na parterze trzypiętrowego budynku na warszawskim Targówku. Do lokalu przynależy ogród o powierzchni 98,93 m² z ekspozycją zachodnią.Najważniejsze atuty:Funkcjonalny układ:Mieszkanie...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

625 440 PLN (16 000 zł/m2)

2
1
39.09 m2
2025
15886021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27746324 15886021 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Heleny JunkiewiczBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55m2 składa się z:-salonu,-dwóch sypialni,-oddzi...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (10 545 zł/m2)

3
1
55 m2
1975
15884320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27699052 15884320 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. TokarzaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: budynek z lat 70-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32,4m2 składa się z:-pokoju dziennego,...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

516 000 PLN (15 926 zł/m2)

1
1
32.4 m2
1970
15884168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695932 15884168 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. PohulankaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52,27 m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-salonu,-dwóch ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (18 175 zł/m2)

3
1
52.27 m2
2017
15884116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695289 15884116 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Goworowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,5m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej, widn...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

640 000 PLN (11 963 zł/m2)

3
1
53.5 m2
1975
15884124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27695287 15884124 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. św. Wincentego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 2001NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40,20m2 składa się z:-salonu z wyjściem na balko...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (21 119 zł/m2)

2
1
40.2 m2
2001
15887709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3/4 pokoje | po remoncie | park | metro 27791690 15887709 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4-pokojowe mieszkanie na warszawskim Targówku przy ul. Turmonckiej.Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Na powierzchnię 66,50m2 składa się :- salon + jadalnia z wyj...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

979 000 PLN (14 833 zł/m2)

4
1
66 m2
1970
15884179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695930 15884179 3-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. św. Wincentego BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 70,8m2 składa się z:- 3 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienki, - toalety. Powierzchnia d...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 270 000 PLN (17 938 zł/m2)

3
1
70.8 m2
2000
15884097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695100 15884097 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Złotopolskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 58,3 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-d...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 195 000 PLN (20 497 zł/m2)

3
1
58.3 m2
2015
15883371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675036 15883371 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Rembielińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:-jasny salon z wyjściem na zad...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

725 000 PLN (19 595 zł/m2)

2
1
37 m2
1972