• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Ursus

Znalezionych ofert: 184

15844386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 Pokoje | 48 Metrów | Ustawne| 18 Min do Centrum 26833413 15844386 Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Zagłoby 23 w dzielnicy Ursus Niedźwiadek. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, dużego przedpokoju, oddzielnej widnej kuchni, oddzielnej łazienki, osobnego wc, b...

Warszawa (Ursus), ul. Zagłoby 23

659 000 PLN (13 729 zł/m2)

3
1
48 m2
1975
15884496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | loggia 9 m² | garaż | potencjał 4 pok 27704660 15884496 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. 71,5 m², położone na 2. piętrze w kameralnym budynku z windą (2008 r.) w UrsusieTo idealna propozycja dla rodzin, par oraz...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 149 000 PLN (16 183 zł/m2)

3
1
71 m2
2008
15884497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | komórka | garaż | widok na wodę i park 27704662 15884497 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67 m², położone na 1. piętrze w zadbanym apartamentowcu z 2005 roku w warszawskim Ursusie.To idealna propozycja dla rodzin, ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (16 418 zł/m2)

3
1
67 m2
2005
15894160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27932941 15894160 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,1 m², położone na 3 piętrze budynku znajdującego się na kameralnym osiedlu Magnolie Warsaw Apartments przy ul. Apartamentowej 2 w warszawskim Ursusie (Skorosze). Lokal składa się z pokoju z aneksem...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

450 000 PLN (14 019 zł/m2)

1
1
32.1 m2
2000
15849317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 2 pokoje, klimatyzacja, loggia, garaż 26963627 15849317 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 45m2, piętro 77 z windą, w budynku z 2018r. Ursus, Szamoty.Gotowe do wprowadzenia się. Super dla singlasingielki lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do ustalenia.Mieszkanie to: * salon z aneksem ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

769 000 PLN (17 089 zł/m2)

2
-
45 m2
2018
15849731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 2 pokoje do remontu, balkon, garaż 26980173 15849731 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 44,10m2, piętro 67 z windą, w budynku z 2001r. Ursus, Czechowice. Do remontu, super dla singla lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to: * salon z wyjściem na loggię;* sypialnia;* osobna kuchnia: lodów...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

600 000 PLN (13 636 zł/m2)

2
-
44 m2
2001
15806220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne, komfortowe 2 pokoje z osobną kuchnią 26329647 15806220 Do kupienia dwupokojowe mieszkanie 47m2, parter2, w budynku z 1965r. Ursus, Skorosze. Idealne dla singlasingielki, pary lub niewielkiej rodziny, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon: stół, krzesła, lustro, mała komoda, duża komoda, k...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

629 000 PLN (13 383 zł/m2)

2
-
47 m2
1965
15803078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe do wprowadzenia się 2 pokoje z balkonem 26285677 15803078 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 48 m2, piętro 14 bez windy, w budynku z 2005r., Ursus GołąbkiMieszkanie gotowe do wprowadzenia się, doskonałe dla singlasingielki, pary lub niewielkiej rodziny.Mieszkanie to:* salon z aneksem kuchennym i wyjściem na...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

715 000 PLN (14 896 zł/m2)

2
-
48 m2
2005
15520480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 3 pokoje w stanie deweloperskim 20387765 15520480 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 67,61 m2, piętro 15 z windą, w budynku z 2024 r. Ursus, Czechowice.  Mieszkanie w stanie deweloperskim, co pozwala na dowolną aranżację wnętrz według własnych upodobań. Idealne dla pary, rodziny lub inwestycyjnie pod...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

837 992 PLN (12 507 zł/m2)

3
-
67 m2
2024
15867956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27359815 15867956 3 POKOJOWY APARTAMENT W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI Na sprzedaż 3 pokojowy Apartament o powierzchni 65,78 m2 z bardzo dużą loggią o powierzchni ok. 10 m2 , położony na pograniczu warszawskich dzielnic Ursus oraz Włochy Nieruchomość wykończona w bardzo wysok...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 110 000 PLN (17 077 zł/m2)

3
1
65 m2
2022
15844035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 26819926 15844035 ŚWIETNE 2 POZIOMOWE MIESZKANIE + BALKON + OGRÓDEK + PIWNICA + MIEJSCE POSTOJOWE NA TERENIE ZAMKNIĘTYM. NIERUCHOMOŚĆ 2 poziomowe mieszkanie (bezczynszowe) o dużej powierzchni 106,06 m2 do którego przynależy spora ponad 11 m2 piwnica, oraz 50 m2 ogró...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 299 000 PLN (12 255 zł/m2)

6
2
106 m2
1996
15798189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26164546 15798189 Nowoczesne, jasne, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m² z klimatyzacją , sporym balkonem i miejscem postojowym w hali garażowej przy widzie. Apartament wykończony w wysokim standardzie i gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

770 000 PLN (16 739 zł/m2)

2
1
46 m2
2020