• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Włochy

Znalezionych ofert: 219

15887479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27784208 15887479 3-pokojowe mieszkanie na Włochach przy ul. Sulmierzyckiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 66,7m2 składa się z:- 3 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - toalety, - schowekPowie...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

983 800 PLN (14 750 zł/m2)

3
1
66.7 m2
1997
15888446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27814085 15888446 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. RównoległejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 2024NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57,2m2 składa się z:- salonu z otwartą kuchnią, - 2 poko...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (20 105 zł/m2)

3
1
57.2 m2
2024
15888440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27814082 15888440 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Wiktoryn - Inwestycja Modern SpaceBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: 2023NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31,64m2 składa się z:- pokoju,- ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (18 331 zł/m2)

1
1
31.64 m2
2023
15888402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27813756 15888402 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Pola KarolińskieBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 2021NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32 m2 składa się z:-pokoju dziennego z aneksem k...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

575 000 PLN (17 969 zł/m2)

1
1
32 m2
2021
15887198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27778992 15887198 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy Al. Jerozolimskich BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2014NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-s...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (12 500 zł/m2)

2
1
60 m2
2014
15889218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846001 15889218 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. 1-Sierpnia.BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1965NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36,5m2 składa się z:-salonu z kuchnią-sypialni-łazien...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

659 000 PLN (18 055 zł/m2)

2
1
36.5 m2
1965
15887210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27779318 15887210 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. JutrzenkiBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39,27m2 składa się z:-salonu z otwartą kuchnią-sypialni...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (19 099 zł/m2)

2
1
39.27 m2
2025
15889399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27849859 15889399 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy Al. Jerozolimskich BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 125m2 składa się z:- duży, około 50m2 salon z o...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 125 000 PLN (17 000 zł/m2)

5
2
125 m2
2000
15889252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846218 15889252 3-pokojowe mieszkanie na Włochach przy al. KrakowskaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54m2 składa się z:- 3 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki z wanną, - przedpokojuPowierzchnia...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

770 000 PLN (14 259 zł/m2)

3
1
54 m2
1970
15889214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846000 15889214 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Bakalarskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45,94m2 składa się z:-Hol 4,93 m2-Pokój dzienny + a...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 088 778 PLN (23 700 zł/m2)

2
1
45.94 m2
2017
15888445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27814077 15888445 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy Al.. JerozolimskichBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z windąRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 24m2 składa się z:-pokoju dziennego z anek...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

419 000 PLN (17 458 zł/m2)

1
1
24 m2
2018
15887280 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27780236 15887280 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Popularnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40,89m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuchni,-łazienki...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

645 000 PLN (15 774 zł/m2)

1
1
40.89 m2
2020