• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Wiechlice Lipowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wiechlice i Lipowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15886563 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27761987 15886563 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,7m², położone na 3. piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku z lat 70-tych w Śródmieściu Szczecina. Nieruchomość stanowi pełną własność i jest gotowa do zamieszkania od zaraz, bez konieczności przeprowa...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

725 000 PLN (12 787 zł/m2)

3
1
56.7 m2
1970
15714045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje z osobną kuchnią na Starych Bielanach 24450397 15714045 Do kupienia 3 pokojowe mieszkanie 47,6 m2, piętro 34 bez windy w budynku z 1972 roku na Starych Bielanach.Do odświeżeniaremontu, idealne dla pary, rodziny lub inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* pokój dzienny 16,5 m2 z wyjściem na balkon;*  2 s...

Warszawa (Stare) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

660 000 PLN (14 043 zł/m2)

3
-
47 m2
1970
15685696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne 2 pokoje w centrum, po remoncie 23922297 15685696 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 50 m2, parter4 z windą, w kamienicy z 1927 r., Śródmieście Północne.Meble i wyposażenie w cenie, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla singlasingielki lub pary, osób ceniących życie miejskie, również jako inwestycj...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (21 980 zł/m2)

2
-
50 m2
1927
15482155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje z oddzielną kuchnią, piwnica 19529515 15482155 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie 45,8 m2, piętro 34 bez windy w budynku z 1969 r., Mokotów, Sadyba.Mieszkanie do odświeżenia lub remontu, idealne dla rodziny, pary lub inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:*salon z wyjściem na balkon 14 m2: kana...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (15 111 zł/m2)

3
-
45 m2
1969
15463201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje na Targówku 19123844 15463201 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 55 m2, piętro 1111 z windą, w budynku z 1972 r. Targówek, Bródno.Mieszkanie do ewentualnego odświeżenia, umeblowane i w pełni wyposażone, idealne dla rodziny lub pary.Mieszkanie to:* duży salon z wyjściem na balkon: ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

659 000 PLN (11 982 zł/m2)

3
-
55 m2
1972
15379126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne, bezczynszowe, w wygodnej lokalizacji 17231671 15379126 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 65m2, piętro 33 w budynku z 2018 roku, Warszawa-Wesoła.Gotowe do wprowadzenia się, idealne dla pary lub rodziny, a także inwestycyjnie pod wynajem. Mieszkanie to:* salon z aneksem kuchennym (14 m2);* sypialnia główna...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

515 000 PLN (7 923 zł/m2)

3
-
65 m2
2018
15888635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27819074 15888635 Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, położone na prestiżowym osiedlu Nowe Żerniki (WUWA 2) przy ul. Szczedronia we Wrocławiu.To propozycja dla osób, które szukają nowoczesnej przestrzeni do życia w spokojnej...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 150 000 PLN (16 667 zł/m2)

4
-
69 m2
2025
15870257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27424429 15870257 Przestronne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze - okolice Osiedla Młodych!Na powierzchnie mieszkania składa się przestronny salon, osobna duża kuchnia, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój.Mieszkanie gotowe do zamieszkania - przeszł...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

540 000 PLN (8 060 zł/m2)

2
-
67 m2
1900
15868109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje po generalnym remoncie na Bródnie przy M2 27364785 15868109 Sprzedaż 799 000 zł 46,4 m2 mieszkanie 3 pokoje Krasiczyńska 2 WarszawaPrzedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze 10 piętrowego budynku z 1975 roku.Mieszkanie znajduje się przy ul. Krasiczyńskiej 2 w Warszawie,...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (17 370 zł/m2)

3
1
46 m2
1975
15860803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Mieszkanie jak dom | garaż x 2 27184508 15860803 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. JeziorowaRodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami)Metraż:  70,32 m² lub 80,53 m²Układ: 3 lub 4 pokojePowierzchnia dodatkowa: balkony powyżej 10 m² oraz pr...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 482 PLN (9 881 zł/m2)

3
1
80 m2
2027
15858708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27153741 15858708 4 pokoje po kapitalnym remoncie 2 piętro balkon okolice ul. Głowackiego, ŚwidnicaNa sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze zadbanego, ocieplonego budynku w cichej i spokojnej części Świdnicy okolice ul. Głowackiego. Nie...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

697 000 PLN (7 576 zł/m2)

4
1
92 m2
1985
15853967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27065351 15853967 Mieszkanie z potencjałem do własnej aranżacji – Legnica, ul. GłogowskaNa sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Głogowskiej, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy, punkty usługowe...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

239 000 PLN (4 135 zł/m2)

2
1
57.8 m2
1930