• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Wilkasy Okrężna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wilkasy i Okrężna

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15882672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27672696 15882672 Lokalizacja ma znaczenie, dlatego nie rezygnuj z komfortu i zamieszkaj na Szczecińskim Pogodnie! Wszędzie blisko, szkoły, przedszkola, sklepy, przystanki komunikacji miejskiej, szybki dojazd do centrum miasta oraz na obrzeża, a jednocześnie cisza i s...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

839 000 PLN (11 470 zł/m2)

3
-
73.15 m2
2019
15889041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27842633 15889041 Ok.Ołtaszyn3pokogródmiejscepostojowetarasPrezentujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 66 m2 z trzema pokojami, z przyległym ogródkiem oraz miejscem postojowym przed mieszkaniem.Możliwość wyboru nieruchomości na piętrze o powierzchni 72 m2 z trzema...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

739 000 PLN (11 195 zł/m2)

3
-
66.01 m2
2025
15889034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27841893 15889034 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 91,4 m², położone w samym sercu Trzebnicy – tuż przy parku Lokalizacja: ścisłe centrum, wszystko w zasięgu kilku minut spaceremMieszkanie 3 pokoje (2 przestronne sypialnie ok. 15–20 m²) oddzielna, jas...

Trzebnica (Dolnośląskie, gm. Trzebnica)

645 000 PLN (6 935 zł/m2)

3
1
93 m2
1910
15888636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27819078 15888636 Na sprzedaż 3-pokojowe duże mieszkanie – ul. Kamieńskiego, Wrocław (Poświętne)!Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 59,8 m² i funkcjonalnym układzie, położone na 3. piętrze 4-piętrowego budynku przy ul. Kamieńskiego we Wrocław...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

557 995 PLN (9 331 zł/m2)

3
1
59.8 m2
1992
15887018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27773548 15887018 Okazja! Na sprzedaż: mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym – Wrocław, ul. Krzycka Na sprzedaż mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone na 2. (ostatnim) piętrze kameralnego budynku z 1935 roku przy ul. Krzyckiej. Lokal o powierzchni użytk...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

449 998 PLN (8 475 zł/m2)

3
1
53.1 m2
1935
15886423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27757101 15886423 Nowoczesny układ! 3 pok 2 łazienki garderoba...Polecam na sprzedaż duże, komfortowe 3pokojowe mieszkanie, w zachodniej części : Wrocławia Gądów- ul. Balonowa 16-26. Nowa inwestycja Dach Bud. Na terenie osiedla dostępna jest rowerownia, garaż podz...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

938 995 PLN (12 185 zł/m2)

3
2
77.06 m2
2023
15886392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27756699 15886392 Plac Legionów 2 poklux Topmedia miejskiePolecamy na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta ul.Plac Legionów ,KolanowaMieszkanie po generalnym remoncie, nowoczesne z nowym wyposażeniem oraz meblami .Doskonała lokalizacja,TramwajNiski czynsz Media miejsk...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

499 000 PLN (16 633 zł/m2)

2
1
30 m2
-
15885338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27724900 15885338 Jasne 3 pokoje widok na zieleń garaż rozkładSłoneczne mieszkanie na Ołtaszynie!!!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego zlokalizowanego na wrocławskim Ołtaszynie.Mieszkanie znajduje się na zamkniętym kameralnym osi...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

679 998 PLN (13 600 zł/m2)

3
1
50 m2
2010
15884614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27706559 15884614 Plac Jana Pawła II 3 pokoje okazjaGotowy biznes! Z umową najmuPolecam na sprzedaż mieszkanie przy Jana Pawła II centrum Wrocławia Apartament składa się z 2 sypialni,salonu kuchni WC, balkonMieszkanie obecnie wynajete , gotowa inwestycja najem 3000zlB...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

689 000 PLN (14 061 zł/m2)

3
1
49 m2
1980
15869374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27406222 15869374 Designerskie mieszkanie 86 m² z ogrodem 135 m² - wysoki standard Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone z dbałością o każdy detal mieszkanie o powierzchni 85,56 m² , położone na parterze nowoczesnej inwestycji ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 000 PLN (21 765 zł/m2)

4
-
85 m2
2022
15798703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26178975 15798703 Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 120 m2 położony w dzielnicy Kołobrzegu-Podczele na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku z 1934 roku po generalnym remoncie. Lokal składa się z dwóch oddzielnych, dwupokojowych i funkcjonalnych m...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

780 000 PLN (6 500 zł/m2)

4
-
120 m2
1934
15607872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 12 pokojowe 22371491 15607872 Do sprzedania mieszkanie w budynku dwupiętrowy wolnostojącym.Przed budynkiem możliwość parkowania samochodów.Za budynkiem od strony południowej - bardzo słonecznej - podwórko nad rzeką i kojec zamykany na dwa duże psy..Ogrzewanie miejskie - PEC Linia...

Bogatynia (Dolnośląskie, gm. Bogatynia)

330 000 PLN (3 000 zł/m2)

12
-
110 m2
2000