• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Wołomin Prądzyńskiego

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Prądzyńskiego

Znaleźliśmy 17 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Wołomin

15862877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27233824 15862877 Ostatnie dostępne Apartamenty centrum miasta blisko PKP - tylko 500m Ogrody wysoki standard BEZ PROWIZJI zakup bezpośrednio od dewelopera Apartament (3 pokojowy) narożny o powierzchni 42,98mkw z ogrodem o pow. 41,84mkw (parter) Zapraszam do śr...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

644 970 PLN (11 944 zł/m2)

3
1
54 m2
2026
15862882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27233828 15862882 Apartament 3 pok. z Tarasem centrum miasta blisko PKP - tylko 500m Ogrody wysoki standard BEZ PROWIZJI zakup bezpośrednio od dewelopera Apartament (3 pokojowy) narożny o powierzchni 58,55mkw (1piętro) z tarasem o pow. 12,84mkwZapraszam do środk...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

651 310 PLN (11 039 zł/m2)

3
1
59 m2
2026
15862881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27233827 15862881 Ostatnie dostępne Apartamenty centrum miasta blisko PKP - tylko 500m Ogrody wysoki standard BEZ PROWIZJI zakup bezpośrednio od dewelopera Apartament (3 pokojowy) narożny o powierzchni 58,55mkw (1piętro) Zapraszam do środka: salon z aneksem kuch...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

644 050 PLN (11 104 zł/m2)

3
1
58 m2
2026
15844777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
10 min do PKP | 3 pokoje 49 m² | garaż 26846080 15844777 3-pokojowe, funkcjonalne mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym w Wołominie - tylko ok. 10 min pieszo do stacji PKP Wołomin Słoneczna, skąd szybki dojazd do Warszawy (ok. 20-22 min).Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, zna...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

659 000 PLN (13 449 zł/m2)

3
1
49 m2
2008
15835633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Salon + sypialnia | garderoba | garaż w cenie 26724283 15835633 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z garderobą oraz miejscem w garażu podziemnym (w cenie 569 000 zł).Położone w spokojnej części Wołomina - tylko ok. 500 m od stacji Wołomin Słoneczna, z szybkim dojazdem do Warszawy (ok. 22 min do Dworca...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

569 000 PLN (12 106 zł/m2)

2
1
47 m2
2011
15734138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24813088 15734138 Gotowe do zamieszkania 3 pokojowe mieszkanie w Wołominie Na 65 m2 składa się:- oddzielna kuchnia- przestronny jasny salon- sypialnia- pokój - łazienka - toaleta- duży balkon- hall z dużą szafą w zabudowieFunkcjonalny układ pomieszczeń Mieszkanie wy...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

559 000 PLN (9 016 zł/m2)

3
1
62 m2
1989
15728691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24750123 15728691 Mieszkanie które pokochasz po wejściu do ogrodu Trzypokojowe mieszkanie przy rezerwacie przyrody 85.5m² Parter Taras Ogród Wołomin ul.Zielona Zapraszam do odkrycia wyjątkowego mieszkania w Wołominie – tuż obok rezerwatu przyrody Grabicz.To idealn...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

999 999 PLN (11 692 zł/m2)

3
1
85.53 m2
2007
15738883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24915303 15738883 Na sprzedaż jasne mieszkanie w kamienicy – centrum Wołomina, blisko stacjiLokalizacja: Mieszkanie położone jest w samym sercu Wołomina, w zadbanej kamienicy. Zaledwie kilka minut spacerem dzieli je od stacji kolejowej, co gwarantuje szybki i wygodny ...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

470 000 PLN (8 094 zł/m2)

3
1
58.07 m2
1936
15862874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27233829 15862874 Ostatni 4 pokojowy Apartament o pow. 62,59mkw Ostatnie dostępne Apartamenty centrum miasta blisko PKP - tylko 500m Ogrody wysoki standard BEZ PROWIZJI zakup bezpośrednio od dewelopera Apartament (4 pokojowy) narożny o powierzchni 62,59mkw z bal...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

688 160 PLN (11 099 zł/m2)

4
1
62 m2
2026
15879301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27612582 15879301 OKAZJA IIIIWołomin ulica Fieldorfa .. Nie szukaj dalej oferta dostępna tylko w naszym biurze.. Klucze w biurze - możliwość oglądania o dowolnej porze. Na sprzedaż funkcjonalne i pełne potencjału mieszkanie o powierzchni 38 m, położone w jednej z najl...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

349 000 PLN (9 184 zł/m2)

2
-
38 m2
1970
15862880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27233826 15862880 Wyjątkowe - Ogród 187m !! 3 pokoje pow. 59,21mkw Ostatnie dostępne Apartamenty centrum miasta blisko PKP - tylko 500m Ogrody wysoki standard BEZ PROWIZJI zakup bezpośrednio od dewelopera Apartament (3 pokojowy) narożny o powierzchni 59,21mkw z ...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

744 785 PLN (12 623 zł/m2)

3
1
59 m2
2026
15862873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27233823 15862873 Ostatnie dostępne Apartamenty centrum miasta blisko PKP - tylko 500m Ogrody wysoki standard BEZ PROWIZJI zakup bezpośrednio od dewelopera Apartament (2 pokojowy) o powierzchni 42,98mkw z ogrodem o pow. 23,46mkw (parter) Zapraszam do środka: sa...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

539 220 PLN (12 839 zł/m2)

2
1
42 m2
2026