• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Wróblowice Przyjazna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wróblowice i Przyjazna

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15897307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27999828 15897307 Oferta bez prowizji dla kupującego!Na sprzedaż mieszkania w nowo powstającym budynku wielorodzinnym zlokalizowanym w spokojnej części Żarowa. Inwestycja oferuje lokale o zróżnicowanych metrażach i funkcjonalnych układach, idealne zarówno dla singli, ...

Żarów (Żarów) (Dolnośląskie, gm. Żarów)

462 746 PLN (9 641 zł/m2)

3
1
48 m2
2026
15897238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27998926 15897238 Mieszkanie na sprzedaż po kapitalnym remoncie niski czynsz parterNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,4 m, położone na parterze kamienicy.Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Układ mieszkania jest przejścio...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

310 000 PLN (8 158 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15896916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27991673 15896916 Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze w budynku A1 o powierzchni użytkowej 41,06 m2 z tarasem oraz balkonem!Nowy apartamentowiec w parku, ul Kolejowa.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży dwupokojowego apartamentu.Miejsca...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

456 000 PLN (11 122 zł/m2)

2
-
41 m2
2023
15893295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27906818 15893295 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław Krzyki Planowana data odbioru I kwartał 2028r. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim o powi...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

460 288 PLN (12 440 zł/m2)

2
-
37 m2
2027
15892350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898748 15892350 Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w Centrum Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym oraz wyjściem na przestronny balkon, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój.Mieszka...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

422 112 PLN (9 817 zł/m2)

2
-
43 m2
2024
15876600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27542216 15876600 Przestronne mieszkanie z ogródkiem i wiatą garażową - Bystrzyca Dolna!Mieszkanie z osobnym wejściem, położone w kameralnym, 4-rodzinnym budynku.Na powierzchnię mieszkania składa się przestronny salon z otwartą kuchnią, trzy duże sypialnie (każda ma o...

Bystrzyca Dolna (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

650 000 PLN (4 577 zł/m2)

4
1
142 m2
1939
15872297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27489862 15872297 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż jasne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie po genaralnym remoncie znajdujące się przy ulicy Żwirki i Wigury na spokojnym i zielonym osielu Dąbrowskiego w Rzeszowie. Nieruchomość idealnie sprawd...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

690 000 PLN (11 397 zł/m2)

3
1
60.54 m2
1970
15870835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27441077 15870835 Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w okolicach Centrum!ZDJĘCIA POGLĄDOWE!!! MIESZKANIE W TRAKCIE KAPITALNEGO REMONTU!Na powierzchnie mieszkania składają się salon z aneksem kuchennym, dwa pokoje, łazienka z wc oraz przedpokój....

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

439 000 PLN (9 756 zł/m2)

3
-
45 m2
1950
15849720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa pokoje z ogródkiem Gdańsk ul. Olimpijska 26979665 15849720 Funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 z ogródkiem przy ul. Olimpijskiej. Mieszkanie położone na parterze budynku znajdującego się na osiedlu Habenda, wybudowanego przez znanego, trójmiejskiego dewelopera Allcon w Gdańsku (dzielnica...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

559 000 PLN (12 422 zł/m2)

2
1
45 m2
2013
15849414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26965522 15849414 ​​​​​​BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław Psie Pole. Planowana data realizacji: 30.06.2027 BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperski...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

582 915 PLN (15 340 zł/m2)

1
-
38 m2
2027
15848683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26947042 15848683 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Kameralne osiedle, stan deweloperski- budynki o niskiej zabudowie. Krzyki, Wrocław Po odbiorze technicznym. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stanie dewelop...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

598 000 PLN (13 907 zł/m2)

2
-
43 m2
2025
15826521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26645605 15826521 Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 56,28 m² , zlokalizowane na parterze czteropiętrowego bloku na spokojnym i zielonym osiedlu Na Stoku . W 2015 roku w nieruchomości przeprowadzono generalny remont , w ramach ...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

435 000 PLN (7 768 zł/m2)

2
-
56 m2
1980