• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna

Znalezionych ofert: 300

15894238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27934870 15894238 Rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,35m2 na zielonych , spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie jest rozkładowe, 2 - pokojowe ma pow. 42,35m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym b...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

535 125 PLN (12 741 zł/m2)

2
1
42 m2
2026
15894241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27934867 15894241 Zapraszam do zakupu pięknej kawalerki w zielonej i cichej okolicy a jednocześnie z dobrą komunikacją i dobrym dojazdem do obwodnicy Wrocławia. Mieszkanie idealne pod inwestycję lub zamieszkania. Kompleks składa się z trzech nowoczesnych bud...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

502 110 PLN (13 571 zł/m2)

2
1
37 m2
2027
15894240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27934866 15894240 Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m² do 103 m². W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania dwupokojowe, przestronne trzypokojowe lokale oraz eleganckie cztero...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

497 992 PLN (10 375 zł/m2)

2
1
48 m2
2026
15861083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27197249 15861083 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 33,80 m², usytuowane na czwartym piętrze z panoramicznym widokiem na miasto. Nieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wrocławia - Fabryczna, przy ulicy Legnickiej. Cena ni...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

490 000 PLN (14 848 zł/m2)

1
1
33 m2
2000
15894152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27932318 15894152 Mieszkania 3-pokojowe na zachodzie Wrocławia Stan deweloperski i gotowe zamieszkania.Krzysztof Dudek602 101 602Otoczenie nieruchomości:Idealna propozycja dla osób poszukujących spokoju i komfortu życia z dala centrum miasta , a jednocześnie z dobrym...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

689 000 PLN (10 439 zł/m2)

3
1
66 m2
2027
15894149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27931785 15894149 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam przestronne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m², zlokalizowane na trzecim (ostatnim) piętrze budynku z 1930 roku, z jasną kuchnią.Media i stan techniczny:ciepła woda oraz centralne ogrzewa...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

400 000 PLN (11 429 zł/m2)

1
-
35 m2
1930
15891164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27889979 15891164 wyremontowane pod klucz -niska cena !!! -Okazja-Stabłowice-2pok.Po generalnym remoncie!!!!Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m2 (salon z aneksem kuchennym, łazienka , przedpokój + antresola - sypialnia z garde...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

287 000 PLN (7 994 zł/m2)

2
1
35.9 m2
1930
15889070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27842638 15889070 WROCŁAW, PILCZYCE, UL. PILCZYCKA -OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m², położone w klimatycznej kamienicy z 1936 roku na wrocławskich Pilczycach. Układ mieszkania: 2 ustawne pokoje oddzielna kuchnia z...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

369 990 PLN (9 893 zł/m2)

2
1
37.4 m2
1936
15888740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27823113 15888740 Fabryczna Bez PCC Wrocław -Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem Na sprzedaż komfortowe, nowe mieszkanie 2-pokojowe (35,37 m²) z dużym ogrodem (28,53 m²), położone na parterze nowoczesnego budynku na kameralnym osiedlu pełnym zieleni. Najważni...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

542 998 PLN (15 296 zł/m2)

2
1
35.5 m2
2025
15894136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27926563 15894136 Przytulne 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem idealne dla osób ceniących komfort nowoczesnego budownictwa i komunikacji z centrum. Ogród to przestrzeń na relaks, spotkania z bliskimi i bezpieczną zabawę dla dzieci. Położone w spokojnej okolicy, w ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

757 928 PLN (13 781 zł/m2)

4
1
55 m2
2026
15868798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27390864 15868798 Przytulne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem idealne dla osób ceniących komfort nowoczesnego budownictwa i komunikacji z centrum. Ogród to przestrzeń na relaks, spotkania z bliskimi i bezpieczną zabawę dla dzieci. Położone w spokojnej okolicy, w ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

707 608 PLN (13 608 zł/m2)

3
1
52 m2
2026
15848095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26932992 15848095 Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem idealne dla osób ceniących komfort nowoczesnego budownictwa i komunikacji z centrum. Ogród to przestrzeń na relaks, spotkania z bliskimi i bezpieczną zabawę dla dzieci. Położone w spokojnej okolicy...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

658 707 PLN (14 971 zł/m2)

2
1
44 m2
2026