• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław Karłowice

Znalezionych ofert: 7

15868635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27387344 15868635 Na sprzedaż duże, piękne mieszkanie na Karłowicach, świeżo po remoncie w 2025 roku.LOKALIZACJA:Karłowice to spokojna i zielona dzielnica położona w niedalekiej odległości od centrum miasta. Dobry dojazd na Autostradową Obwodnicę Wrocławia. Blisko wie...

Wrocław (Karłowice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 000 PLN (11 694 zł/m2)

3
-
81.15 m2
1930
15535114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20715606 15535114 Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem o powierzchni 54 m2 na Polance.W skład mieszkania wchodzi:* salon* sypialnia* oddzielna kuchnia* łazienka* przedpokój* pokój na piętrzeDo mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 11 m2.Wymieniona instalacja wod...

Wrocław (Karłowice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

449 900 PLN (8 270 zł/m2)

3
-
54.4 m2
1935
15881005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27620445 15881005 Oferuję na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 70 m² w Wrocławiu, na Psie Pole. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze budynku z 2005 roku. Mieszkanie jest w stanie do zamieszkania i wyposażone w meble oraz sprzęt AGD, w tym pralkę, ...

Wrocław (Karłowice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

760 000 PLN (10 857 zł/m2)

3
-
70 m2
2005
15870687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Super lokalizacja Ww Karłowice ul. Sportowa 27437666 15870687 Nowa oferta na Karłowicach!Super lokalizacja - Wrocław Karłowice ul. Sportowa, przy szpitalu na Koszarowej.- 2 pokoje z osobną, ustawną kuchnią (możliwość wydzielenia 3 pokojów z aneksem);- wysoki parter, wejście pół piętra do góry;- ‎budynek to nisk...

Wrocław (Karłowice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

579 000 PLN (10 722 zł/m2)

3
1
54 m2
1930
15499386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19917956 15499386 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,30 m².Nieruchomość składa się z:- salonu z aneksem kuchennym: 28,5 m²- sypialni: 12,25 m² - przedpokoju: 5,5 m² - łazienki: 4,1 m² Do mieszkania przynależy balkon o powierzchni 4 m².Nieruchomość zlo...

Wrocław (Karłowice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

659 900 PLN (13 119 zł/m2)

2
-
50.3 m2
2007
15847135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26902232 15847135 Główne atuty mieszkania:świetna lokalizacja;mieszkanie wykończone według indywidualnego projektu optymalizującego zagospodarowanie przestrzeni lokalu;okna wychodzące na podwórko, które gwarantują spokój i ciszę;niskie koszty zużycia - ogrzewanie miej...

Wrocław (Karłowice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

439 000 PLN (22 594 zł/m2)

1
-
19.43 m2
1958
14998513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 6529296 14998513 Oferujemy na sprzedaż duże, 5 pokojowe, rozkładowe mieszkanie na wrocławskich Karłowicach. Świetna lokalizacja, okna wychodzą na tereny zielone. spokojna okolica z tramwajem i autobusem pod nosem,Mieszkanie o powierzchni 102 m2, zbudowane na początku...

Wrocław (Karłowice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

840 000 PLN (8 235 zł/m2)

5
-
102 m2
1935