• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Ząbki

Znalezionych ofert: 49

15894798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27949014 15894798 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. ks. Ignacego Skorupki BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2013NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59,05m2 składa się z:-Przestronny salon z an...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

780 000 PLN (13 209 zł/m2)

3
1
59.05 m2
2013
15894750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948477 15894750 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Powstańców na zamkniętym i strzeżonym osiedlu NEPTUN.BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,73m2 skład...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

758 000 PLN (13 362 zł/m2)

3
1
56.73 m2
2015
15894697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 3 pokoje dla rodziny 27948183 15894697 Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne i zadbane 3 pokojowe, mieszkanie zlokalizowane  przy ul. Szwoleżerów w Ząbkach w niskim bloku bez windy na 2 piętrze z 3. Lokal idealnie wpasuje się w potrzeby rodziny z dziećmi, pary lub singla ...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

740 000 PLN (11 746 zł/m2)

3
1
63 m2
2003
15893590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27914884 15893590 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. PowstańcówBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 65,42m2. W skład mieszkania wchodzą:- salon 20 m2;- kuchnia ...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

998 000 PLN (15 255 zł/m2)

3
1
65.42 m2
2015
15894561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944557 15894561 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Andersena BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52m2 składa się z:-salonu z wyjściem na balkon-otwartej, widnej kuchni,-...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

660 000 PLN (12 692 zł/m2)

2
1
52 m2
2010
15890427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27877079 15890427 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Powstańców -Osiedle Leśna PolanaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2006NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52 m2 składa się z:-salonu z aneksem...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

610 000 PLN (11 731 zł/m2)

3
1
52 m2
2006
15888444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27814084 15888444 2-pokojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. Christiana AndersenaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 51m2 składa się z:- 2 pokoje, - oddzielna kuchni, - łazienka. Powierzchnia dodatkowa:-...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

749 000 PLN (14 686 zł/m2)

2
1
51 m2
2019
15890375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27875900 15890375 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Andersena BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 68m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym i z wyjście...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

1 100 000 PLN (16 176 zł/m2)

3
1
68 m2
2015
15890475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27877461 15890475 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. PowstańcówBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windyRok budowy: 2008NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 87,62m2 składa się z:POZIOM I-salon z aneksem ...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

900 000 PLN (10 272 zł/m2)

4
1
87.62 m2
2008
15888449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27814086 15888449 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Christiana AndersenaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34m2 składa się z:- pokoju dziennego z aneksem ku...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

570 000 PLN (16 765 zł/m2)

1
1
34 m2
2020
15890396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27876188 15890396 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Powstańców BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 70,3m2 składa się z:PIĘTRO I -salon z aneksem kuchenny...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

759 000 PLN (10 797 zł/m2)

3
1
70.3 m2
2000
15887237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27779328 15887237 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. PowstańcówBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 2014NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35,1m2 składa się z:-pokoju dziennego,-oddzielnej kuchni...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

490 000 PLN (13 960 zł/m2)

1
1
35.1 m2
2014