• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Zabrze

Znalezionych ofert: 38

15865053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27282570 15865053 Szukasz wyjątkowego mieszkania do zamieszkania bez ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych, do wprowadzenia 'od tak', w niskim bloku (teren zamknięty), z miejscem parkingowym ? Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,17 m2 d...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

319 000 PLN (6 787 zł/m2)

2
1
47 m2
2012
15890003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27866784 15890003 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Zabrze ZaborzePoremba Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie położone w dzielnicy ZaborzePoremba w Zabrze. Lokal został urządzony z dbałością o deta...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

419 000 PLN (8 216 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15722177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24616940 15722177 KOMFORTOWE, W PEŁNI WYPOSAŻONE MIESZKANIE w Zabrzu, przy ul. Tatarkiewicza Gotowe do zamieszkania, po kapitalnym remoncie! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 52,50 m2, usytuowane na trzecim piętrze, czteropiętrowego bloku w Zabrzu - zielona cz...

Zabrze (Osiedle kotarbińskiego) (Śląskie, gm. Zabrze)

375 000 PLN (7 212 zł/m2)

2
-
52 m2
1983
15716912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24522654 15716912 Zabrze Grzybowice ul. Witosa Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 20,97m2 usytuowanego na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym. Lokal składa się z: - Przedpokoju z Aneksem Kuchennym(lodówka, mikrofalówka, płyta...

Zabrze (Grzybowice) (Śląskie, gm. Zabrze)

175 000 PLN (8 750 zł/m2)

1
-
20 m2
-
15858791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27155269 15858791 Na sprzedaż oferuję słoneczne i przytulne mieszkanie o powierzchni 51,19m2. W skład wchodzi salon, sypialnia, kuchnia, przedpokój oraz łazienka z WC. Układ pomieszczeń jest bardzo funkcjonalny. Duża kuchnia pozwala na postawienie stołu z krzesłami, p...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

336 000 PLN (6 588 zł/m2)

2
1
51 m2
1975
15865923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje po remoncie na os. Kopernika 27305377 15865923 EASTATE ma przyjemność zaoferować dwu pokojowe mieszkanie po remoncie na os. Kopernika.LOKALIZACJA:Osiedle Mikołaja Kopernika w Zabrze oferuje bardzo dobrą komunikację - szybki dojazd do centrum oraz dostęp do głównych dróg i transportu publicznego.W...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

331 000 PLN (6 365 zł/m2)

2
1
52 m2
1982
15839044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26737495 15839044 Na sprzedaż oferuję kawalerkę o powierzchni 22 m2 w bloku z wielkiej płyty. Mieszkanie przytulne, idealne dla studenta lub jako pierwsze własne. Lokalizacja idealna w samym środku aglomeracji śląskiej, blisko autostrady A1, szybko i łatwo można się d...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

139 900 PLN (6 359 zł/m2)

1
1
22 m2
1970
15848940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26952431 15848940 Mieszkanie dla każdego !!! Gotowiec inwestycyjny - wysoki popyt na najem.Format najchętniej wybierany przez najemców singli i pary.Na sprzedaż kompaktowe, 2-pokojowe mieszkanie w Zabrzu przy ul. Żeromskiego. Lokal o pow. 28 m² po remoncie, położony n...

Zabrze (Centrum) (Śląskie, gm. Zabrze)

258 000 PLN (9 214 zł/m2)

2
1
28 m2
1940
15865456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27300263 15865456 Cena do negocjacji! Na sprzedaż mieszkanie w Zabrzu - osiedle Borsiga 60 m² 1 piętro kamienica Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowej kamienicy na osiedlu Borsiga w ...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

295 000 PLN (4 917 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15720095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24585418 15720095 MIESZKANIE ŚWIEŻO PO REMONCIE!!!! Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 37m 2 na pierwszym piętrze. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym, sypialnia , łazienka oraz przedpokój. Do mieszkania przynale...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

295 000 PLN (7 973 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15736916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24881706 15736916 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerZapraszam do zapoznania się z ofertę mieszkania w Zabrzu ul. Lutra, tylko u nas!Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie, które położone jest w kamienicy przy ulicy Lutra w Zabrzu. To rozkładowe, prz...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

320 000 PLN (2 883 zł/m2)

3
-
111 m2
1900
15762236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25400929 15762236 Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe - 64 m2 + poddasze, Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 64 m2, położone na 1. i 2. piętrze niskiego blokusegmentu w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Zabrza - ul. G...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

259 000 PLN (4 047 zł/m2)

4
-
64 m2
-