• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Zgorzała Kukułki

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zgorzała i Kukułki

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15896314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27976571 15896314 Wyjątkowe, Monumentalne Wnętrze w Sercu Zielonego Wałbrzycha – Przemysłowa 14Szukasz przestrzeni, która łączy historyczny charakter kamienicy z nowoczesnym minimalizmem? To trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Przemysłowej 14 w Wałbrzychu to propozycja...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

299 000 PLN (5 003 zł/m2)

3
1
59.77 m2
1920
15894829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27949193 15894829 Na sprzedaż 77 m² po generalnym remoncie + ogródek 1 piętro AGD W CENIENa sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m², po generalnym remoncie wykonanym od stanu gołych ścian. Lokal znajduje się na 1. piętrze kameralnego, dwupiętrowego...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

864 900 PLN (11 159 zł/m2)

3
1
77.51 m2
1930
15894828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949192 15894828 2 pokoje 47,5 m² ul. Wesoła przy Aquaparku & Wroclavii po remoncie ! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m², położone w świetnej lokalizacji przy ul. Wesołej – tuż obok Aquaparku Wrocław oraz Wroclavia. Mieszkanie 2 poko...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

637 999 PLN (13 429 zł/m2)

2
1
47.51 m2
1972
15894452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27943959 15894452 2pok kameralne osiedle! Ołtaszyn..Polecam na sprzedaż mieszkanie 44 m² – 2 pokoje, balkon, spokojna okolicaOferuję na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m², położone na 1. piętrze w kameralnym, 2-kondygnacyjnym budynku.Uk...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

658 995 PLN (14 977 zł/m2)

2
1
44 m2
2012
15894288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27939532 15894288 2-pokojowe mieszkanie po remoncie Okazja ! Ołbin przy Parku Tołpy! Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 41,7 m², położone na 3. piętrze zadbanej kamienicy na Ołbinie we Wrocławiu – w bezpośrednim sąsiedztwie zielonego i spoko...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

594 990 PLN (13 805 zł/m2)

2
1
43.1 m2
1950
15894286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27939530 15894286 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 91,4 m², położone w samym sercu Trzebnicy – tuż przy parku Lokalizacja: ścisłe centrum, wszystko w zasięgu kilku minut spaceremMieszkanie 3 pokoje (2 przestronne sypialnie ok. 15–20 m²) oddzielna, jas...

Trzebnica (Dolnośląskie, gm. Trzebnica)

644 999 PLN (6 869 zł/m2)

3
1
93.9 m2
1910
15893764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27919459 15893764 Grunwald 2 pok blok m.miejskie40m2Polecamy Państwu sprzedaż mieszkanie na półpiętrze znajdujące się przy ulicy Wyszyńskiego w centrum Wrocławia nieopodal wielu uczenni wyższych.Mieszkanie z cwwieza umowa najmu na rzecz i - gotowy biznes 3200zl z op...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

474 000 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
39.5 m2
1985
15891145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedaż 59m2 Bemowo 2 pok z balkonem blisko metra 27889989 15891145 Biuro Nieruchomości Mościcki ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na warszawskim Bemowie, przy ul. Kazubów. To idealna propozycja dla rodzin, par, inwestorów oraz wszystkich, którzy szukają mieszkania w bardzo...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

648 000 PLN (10 900 zł/m2)

2
1
59.45 m2
1987
15891165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27889980 15891165 Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 3-pokojowe – Okolica SmolcaNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,66 m², położone na 1. piętrze w kameralnym budynku z 2016 roku (2 piętra). Nieruchomość idealna dla rodzin, par lub jako ...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

718 998 PLN (10 473 zł/m2)

3
1
68.65 m2
2016
15890692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27883126 15890692 2 pok Sky TowerGajowickapiwnicabalkon Loggia!Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia położone przy ul. Gajowickiej – w bezpośrednim sąsiedztwie Sky Tower i z szybkim dojazdem do Rynku. To świetna propozycja zarówno do zamieszkania, ...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

434 999 PLN (14 032 zł/m2)

2
1
31 m2
1980
15890689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27883123 15890689 Na sprzedaż – przestronna kawalerka z osobną kuchnią 39 m² + piwnica ul. Zdrowa Na sprzedaż funkcjonalna i jasna kawalerka o powierzchni 39 m² z dodatkową piwnicą (4,2 m²), położona na 2. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Zdrowej. Mieszkanie stan...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

508 999 PLN (12 886 zł/m2)

1
1
39.5 m2
1970
15886688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedaży ciche 2 pok Ursynów metro Natolin 27764073 15886688 Potencjał aranżacyjny w sercu zielonego Natolina – ul. Lasek BrzozowyMościcki Nieruchomości prezentuje do sprzedaży dwustronne, niezwykle ustawne mieszkanie o powierzchni 43,5 m², położone przy cichej i kameralnej ulicy Lasek Brzozowy.Propozycja dla ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

638 000 PLN (14 667 zł/m2)

2
1
43.5 m2
1983