• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Zgorzelec

Znalezionych ofert: 37

15849908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26982540 15849908 Gotowe do zamieszkania! Komfortowe 3 pokoje na I piętrze - Zgorzelec. Szukasz mieszkania, do którego wprowadzisz się bez stresu i konieczności przeprowadzania remontów? Ta oferta to idealne połączenie funkcjonalności, doskonałej lokalizacji i komfor...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

420 000 PLN (8 571 zł/m2)

3
1
49 m2
-
15848912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26951986 15848912 Mieszkanie 2-pokojowe w ścisłym centrum Zgorzelca- blisko granicy. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,52 m2, położone na 4 piętrze kamienicy w Zgorzelcu. Jest to idealna propozycja dla osób, które chcą mieć wszystko pod ręką i cenią...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

208 000 PLN (6 500 zł/m2)

2
1
32 m2
-
15884362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27699820 15884362 3 pokoje balkon wysokie 1 piętro okolice Manhattanu 365.000,00 zł Szukasz mieszkania, które możesz urządzić po swojemu i dopasować do własnych potrzeb? Ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,20 m2 (zgodn...

Zgorzelec (Osiedle zachód) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

365 000 PLN (6 083 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15858750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27154380 15858750 TOP INWESTYCJA. Gotowiec 48 m2 w Zgorzelcu, Stopa zwrotu od zaraz! Prezentujemy ofertę sprzedaży nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m2, zlokalizowanego na pożądanym pierwszym piętrze. To idealna propozycja dla inwestora szukając...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

465 000 PLN (9 688 zł/m2)

2
1
48 m2
-
15704871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24270835 15704871 Mieszkanie z potencjałem - wysoki parter, 60,16 m2, Zgorzelec. CENA OBNIŻONA!!! Zdjęcie główne przedstawia przykładową aranżację wnętrza i ma charakter poglądowy. Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60,16 m2 (w tym piwnica), p...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

310 000 PLN (5 167 zł/m2)

2
1
60 m2
-
15624977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22711247 15624977 DWUPOZIOMOWE, BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE W ZGORZELCUNOWA NIŻSZA CENA!!! 699 000 zł!!! 215,40 m2 powierzchni całkowitej 128,10 m2 mieszkalnej 87,30 m2 przynależnej Przestrzeń, komfort i niezależność - jak w domu!Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość: p...

Zgorzelec (Ujazd) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

699 000 PLN (5 461 zł/m2)

4
1
128 m2
-
15841465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26789890 15841465 Klimatyczne na poddaszu 3 pokojowe mieszkanie położone w Zgorzelcu, w środkowej części ulicy Czachowskiego. Mieszkanie po częściowym remoncie. Położone jest na IV piętrze. W pomieszczeniach występują skosy nadające nieruchomości przytulny klimat. ...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

310 000 PLN (5 167 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15292646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 14965078 15292646 Najbardziej pożądana w mieście lokalizacja, duży słoneczny balkon to niepodważalne atuty oferty sprzedaży 4 pokojowego mieszkania położonego w Zgorzelcu przy ulicy Batorego. Jego powierzchnia wynosi 70,6 m kw i obejmuje duży pokój dzienny z wyj...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

497 000 PLN (7 100 zł/m2)

4
-
70 m2
-
15807136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26362417 15807136 Oferujemy do kupienia nieduże, atrakcyjne, 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na nowo powstającym osiedlu Nova Północ w Zgorzelcu przy ul. Lubańskiej. Lokal o pow. 38,39 m2 położony na 2 piętrze 4- piętrowego nowoczesnego budynku z windą. Blok oddan...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

370 000 PLN (9 737 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15723244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24631929 15723244 Po remoncie, do wydania od zaraz, w centrum miasta słoneczna kawalerka przerobiona na 2 pokoiki. Położona w Zgorzelcu przy ul. Boh. II AWP na IV piętrze w budynku wielorodzinnym. Powierzchnia lokalu wynosi 26,06 m2 i obejmuje 2 niewielkie pokoiki, ku...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

225 000 PLN (8 654 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15856711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27103421 15856711 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam mieszkanie dwupoziomowe metraż łączny 156,10 w Zgorzelcu przy ul.Wyspiańskiego w zabudowie szeregowej,bardzo atrakcyjna lokalizacja,w pobliżu szkoły,przedszkola i liczne punkty gastronomiczne i usługowe...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

650 000 PLN (6 842 zł/m2)

4
-
95 m2
-
15524719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 20493663 15524719 Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania samodzielny lokal mieszkalny położony w atrakcyjnej lokalizacji - przy ul. Ciołkowskiego w Zgorzelcu. Lokal obejmuje całe I piętro w budynku mieszkalnym jednorodzinnym dwulokalowym. Posiada własne, ...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

579 000 PLN (4 454 zł/m2)

5
-
130 m2
-