• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 205

15182707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 11894797 15182707 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,86 m2 , zlokalizowane na parterze w budynku z 2020 roku przy ul. Orląt Lwowskich, na Os. Na Stoku. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (pow. 23,48 m2), - 2 sypialni (pow. 9,7...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

470 880 PLN (8 119 zł/m2)

3
-
58 m2
2020
15068089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 8794221 15068089 Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43,57 m2, usytuowane na IV piętrze, w budynku zlokalizowanym w nowej inwestycji położonej w centrum Skarżyska - Kamiennej. Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkani...

Skarżysko-Kamienna (Milica) (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

365 988 PLN (8 511 zł/m2)

2
-
43 m2
2024
15005627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 6631736 15005627 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow . 37,35 m2 , zlokalizowane na 3-piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Spółdzielczej, na osiedlu KSM w Kielcach. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (o pow. około 20,5m2) z wyjściem na balk...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

340 000 PLN (9 189 zł/m2)

2
-
37 m2
1960
14579624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 144229 14579624 Na sprzedaż 5-pokojowy apartament w stanie deweloperskim o pow. użytkowej 81,38 m2 , z wykończonym poddaszem użytkowym 21,52 m2, usytuowany w Mrokowie , gminie Lesznowola . Apartament znajduje się na ogrodzonym osiedlu, gdzie powstanie doce...

Mroków (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

799 000 PLN (9 864 zł/m2)

5
-
81 m2
2022
15893156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27901509 15893156 Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne, dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m², zlokalizowane na czwartym piętrze zadbanego budynku na osiedlu Budowlanych w Bełchatowie.Nieruchomość wyróżnia się bardzo ustawnym układem pomieszczeń, dużym salonem ...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

290 000 PLN (5 472 zł/m2)

2
1
53 m2
1973
15886168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kompaktowe 3 pok. I świetny rozkład I cisza zieleń 27749866 15886168 English version below.WYJĄTKOWE MIESZKANIE W CISZY I ZIELENI!Na sprzedaż komfortowe 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Mehoffera 103 na warszawskiej Białołęce. W pobliżu Park Henrykowski, ulica Modlińska oraz przystanek SKM. Mieszkanie znajduje się na ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

783 000 PLN (13 982 zł/m2)

3
1
56 m2
2008
15876926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkaj tam, gdzie bije serce Warszawy. 27558769 15876926 Unique Tower Grzybowska 49 Widok na panoramę Warszawy Wysoki standard CentrumPrezentujemy wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Unique Tower przy ul. Grzybowskiej 49 - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w centrum Warszawy. To pro...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 375 000 PLN (31 977 zł/m2)

1
1
43 m2
2022
15876925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Studio I Widok na wieżowce I Wyjątkowa lokalizacja 27558768 15876925 Wyjątkowa lokalizacja - Pl. Europejski - Rondo Daszyńskiego Widok na panoramę Warszawy I MetroPrezentujemy wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Unique Tower przy ul. Grzybowskiej 49 - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w centrum Wa...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 261 000 PLN (32 333 zł/m2)

1
-
39 m2
2022
15876910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unique Tower | CENTRUM | Widok na Warsaw Spi 27558640 15876910 Unique Tower Grzybowska 49 Widok na panoramę Warszawy Wysoki standard CentrumPrezentujemy wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Unique Tower przy ul. Grzybowskiej 49 - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w centrum Warszawy. To pro...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 038 000 PLN (32 438 zł/m2)

1
1
32 m2
2022
15865223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sokratesa, 3 pok. na poddaszu, 70m2 po podłodze! 27290210 15865223 Miło mi zaprezentować nową ofertę w HomeAlly - na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na warszawskich Bielanach, ul. Sokratesa 4.Mieszkanie znajduje się na poddaszu - 4 piętro, w budynku z 2001 roku, na zamkniętym, cichym i chronionym osiedlu.To idealny wy...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

869 000 PLN (17 039 zł/m2)

3
1
51 m2
2001
15863935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne, dwustronne 3-pok. mieszkanie na Woli 27258557 15863935 Na sprzedaż dwustronne, rozkładowe mieszkanie dla osób ceniących sobie dobrą lokalizację. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Jana Kazimierza na Warszawskiej Woli.Mieści się na czwartym piętrze, nowoczesnego, oddanego w 2012 r., 6-9 piętrowego...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 220 000 PLN (21 034 zł/m2)

3
1
58 m2
2012
15171862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 11612177 15171862 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,76 m2 , zlokalizowane na I piętrze apartamentowca przy ul. Niskiej w centrum Kielc. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (28,22 m2), 2 pokoi (10,61 m2, 12,26 m2), łazienki (4,57 m2), osobnego...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

778 360 PLN (11 119 zł/m2)

3
-
70 m2
2021