• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 199

15890409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27876204 15890409 Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 55,80 m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej , oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszk...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

658 440 PLN (11 972 zł/m2)

3
-
55 m2
2025
15890140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27873325 15890140 Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o pow. 42,26 m2 , z tarasem, usytuowany na 14 piętrze nowego apartamentowca SKY TRUST przy Alei Solidarności w Kielcach. Oferowane mieszkanie zlokalizowane jest w budynku pierwszego etapu (oddanego w list...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

612 915 PLN (14 593 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
15889866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27862815 15889866 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 46,21 m2, dostępne na IV piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w stand...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

526 794 PLN (11 452 zł/m2)

2
-
46 m2
2026
15882409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27663560 15882409 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,6 m2 , usytuowane na parterze w 4-pietrowym bloku, przy ul. Jagiełły, na osiedlu Pod Dalnią. Mieszkanie składa się z: - salonu o pow. ok.19,15 m2, z wyjściem na zadaszony balkon - sypialni o...

Kielce (Pod dalnią) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

420 000 PLN (8 400 zł/m2)

2
-
50 m2
1989
15876632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27542581 15876632 REZERWACJA Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,8 m2 , usytuowane na 3 piętrze w nowym 4-piętrowym bloku z windą, z 2024 roku, przy ul. Staszica w Końskich. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 19,99...

Końskie (Świętokrzyskie, gm. Końskie)

390 000 PLN (7 647 zł/m2)

3
-
51 m2
2024
15884544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27706565 15884544 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,47 m2 , zlokalizowane na 4 piętrze w nowym 4-pietrowym bloku z roku 2023, przy ul. Oświatowej w Starachowicach. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon z aneksem kuchennym o pow. 18,78 m2, z...

Starachowice (Świętokrzyskie, gm. Starachowice)

445 000 PLN (9 674 zł/m2)

3
-
46 m2
2023
15889865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27862816 15889865 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 69,12 m2, dostępne na IV piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w stand...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

711 936 PLN (10 318 zł/m2)

3
-
69 m2
2026
15889224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846191 15889224 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,9 m² , położone na 2 piętrze w kameralnym, 3-piętrowym bloku przy ul. Strasza, na spokojnym i zielonym Osiedlu Kochanowskiego. Budynek z 1998 roku, wybudowany z cegły, po t...

Kielce (Kochanowskiego) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

458 000 PLN (9 160 zł/m2)

2
-
50 m2
1998
15878306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27593837 15878306 REZERWACJA Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 32,14 m2 , zlokalizowane na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Panoramicznej. W skład mieszkania wchodzą: - pokój o pow. ok. 19,5 m2 - widna kuc...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

270 000 PLN (8 438 zł/m2)

1
-
32 m2
1956
15871307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27464985 15871307 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 33 m² , usytuowane na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 70-tych na osiedlu Jagiellońskim w Kielcach. W skład nieruchomości wchodzą: - salon z wyjściem na mały balkon, - syp...

Kielce (Os. jagiellońskie) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

289 000 PLN (8 758 zł/m2)

2
-
33 m2
1970
15889747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 27860866 15889747 Nowe, dwupoziomowe 7-pokojowe mieszkanie o powierzchni 154,85 m2 zlokalizowane na VII i VIII piętrze nowego budynku zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. W skład lokalu wchodzą: Poziom I : - komunikacja - salon + aneks - ła...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 904 655 PLN (12 368 zł/m2)

7
-
154 m2
2024
15888650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27819550 15888650 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,06 m2 , zlokalizowane na parterze, w 4 piętrowym bloku, przy ul. Kalcytowej, na osiedlu Podkarczów ka. W skład mieszkania wchodzą: - pokój z wyjściem na balkon typu loggia - widna kuchni...

Kielce (Podkarczówka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

295 000 PLN (10 172 zł/m2)

1
-
29 m2
1989