• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Łódź

Znalezionych ofert: 140

15869237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyremontowane i wypełni umeblowane mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz bez wkładu własnego 27404293 15869237 Mieszkanie położone w atrakcyjnym punkcie w Śródmieściu Łodzi z bezpośrednimi połączeniami tramwajowymi i autobusowymi; świeżo po remoncie i w pełni wyposażone ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Pomorska 94

2 500 PLN (58 zł/m2)

1
1
43 m2
-
15722980 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biura, gabinety w Łodzi naprzeciw Manufaktury. 24628681 15722980 Łódź lokale przy Manufakturze odpowiednie na biura, gabinet SPA ( przyłącza wod- kan), IT, sklep internetowy ( mały magazyn ), usługi. Bezpośrednio po gruntownym remoncie. 2 sanitariaty plus kuchenka. Samodzielna część większej nieruchomości. Wygodny...

Łódź (Łódź-Bałuty), Drewnowska 102

Zapytaj o cenę

6
-
140 m2
-
15893309 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27906817 15893309 Zapraszam do wynajęcia mieszkania w Łodzi, przy ul. Tymienieckiego 25 w inwestycji Lofty u Sheiblera z miejscem w hali garażowej.3 pokojowy apartament o powierzchni 81,14 mkw. znajduje się na 1 piętrze budynku z windą.Posiada zarówno balkon od strony...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

3 500 PLN (43 zł/m2)

3
1
81 m2
2013
15626120 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22733082 15626120 Oferujemy do wynajmu dwukondygnacyjny lokal usługowy o łącznej powierzchni 71m2.W bardzo dogodnej lokalizacji na osiedlu Chojny w bezpośrednim sąsiedztwie bloków mieszkalnych, przystanków komunikacji miejskiej na ulicy Rzgowskiej oraz sklepów i innyc...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 200 PLN (31 zł/m2)

2
-
72 m2
1998
15227807 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 13265848 15227807 Super lokalizacja - duże okna wystawowe, wejście bezpośrednio z ulicy - 49 m2. Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo usługowy o powierzchni 49 m2. w doskonałej lokalizacji u zbiegu ulic Przędzalnianej i Przybyszewskiego . Wejście od strony ulicy z d...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 500 PLN (51 zł/m2)

11
-
49 m2
1938
15235830 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 13480964 15235830 Pomieszczenia biurowe w ścisłym centrum Łodzi, 229 m2 Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy położony w budynku biurowym usytuowanym w ścisłym centrum Łodzi, nieopodal Teatru Wielkiego i Sądu Pomieszczenie idealnie nadaje się na biuro kancelarię. ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

14 000 PLN (61 zł/m2)

11
-
229 m2
1974
15235829 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 13480963 15235829 Pomieszczenia biurowe w ścisłym centrum Łodzi, 121 m2 Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy położony w budynku biurowym usytuowanym w ścisłym centrum Łodzi, nieopodal Teatru Wielkiego i Sądu Pomieszczenie idealnie nadaje się na biuro kancelarię. ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

7 400 PLN (61 zł/m2)

6
-
121 m2
1974
15236949 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 13510946 15236949 Lokal na usługi lub biuro w ścisłym centrum Łodzi, 48 m2 Oferujemy do wynajęcia lokal biurowo usługowy położony w budynku biurowym usytuowanym w ścisłym centrum Łodzi, nieopodal Teatru Wielkiego i Sądu Pomieszczenie idealnie nadaje się na biuro kan...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 250 PLN (47 zł/m2)

2
-
48 m2
1974
15418232 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18096262 15418232 Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 63 m2  z ogródkiem z wejściem bezpośrednio z ulicy. Usytuowany w nowopowstałym budynku Profit Development przy ul. Sarniej. Lokal jest w stanie developerskim z możliwością dostosowania do własnych pot...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

4 920 PLN (78 zł/m2)

11
-
63 m2
2021
15235826 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 13480961 15235826 Lokal na usługi lub biuro w ścisłym centrum Łodzi, 70 m2 Oferujemy do wynajęcia lokal biurowo usługowy położony na parterze budynku biurowego usytuowanego w ścisłym centrum Łodzi, nieopodal Teatru Wielkiego. Wejście do lokalu bezpośrednio z zewnątrz ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 660 PLN (38 zł/m2)

11
-
70 m2
1974
15661776 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23488757 15661776 Wynajmę lokal o powierzchni 77,5 m2 w nowej, prestiżowej inwestycji - „New Iron” położonej przy ul. Struga 22 w Łodzi. Charakterystyczny już dla Łodzi budynek, cechuje się zwężeniem, kształtem przypominającym słynny budyn...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

5 500 PLN (71 zł/m2)

3
-
77 m2
-
15893510 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27913234 15893510 Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy w Łodzi przy ul. Wodnej (róg Tuwima).LOKAL O POWIERZCHNI OK. 482m2.Lokal w nowobudowanym budynku apartamentowo - usługowym. Pnu w 2Q 2027.Lokal posiada piękne witryny, jest doskonale widoczny z głównej ulicy, ek...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

33 740 PLN (70 zł/m2)

1
-
482 m2
2026