• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Gdańsk Śródmieście

Znalezionych ofert: 114

15655853 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesny lokal w Śródmieściu! 23395491 15655853 Na wynajem lokal usługowy - 163,08 m² - Gdańsk, ul. Łąkowa 59.Na wynajem lokal usługowy o łącznej powierzchni 163,08 m², zlokalizowany na parterze odrestaurowanego, historycznego budynku monumentalnych koszar wojskowych. Przestrzeń łączy w sobie nowo...

Gdańsk (Śródmieście), Łąkowa

19 564 PLN (120 zł/m2)

1
-
163 m2
2024
15304344 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 15268411 15304344 Posiadamy do wynajęcia ATRAKCYJNY Apartament w centrum Gdańska przy ul.Długie Ogrody w pełni wyposażony oraz umeblowany.Pow. użytkowa 35,00 m.2, z balkonem. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo -usługowa. Ekspozycja okien na południowy -zachód ...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 500 PLN (71 zł/m2)

1
1
35 m2
2021
15779229 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25769186 15779229 Posiadamy do wynajęcia przepięknie urządzone ,zupełnie nowe 2 pok. mieszkanie w modnej części Gdańska w inwestycji DOKI na skrzyżowaniu ulic Wałowej i Ks.Jerzego Popiełuszki.Apartament znajduje się na 5 piętrze i posiada następujący układ funkcjonaln...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (75 zł/m2)

2
1
40 m2
2025
15774576 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25651598 15774576 Posiadamy do wynajęcia komfortowy,dwupokojowy apartament o pow.44,00 m2 świeżo po kapitalnym remoncie, w pełni umeblowany i wyposażony. Apartament o doskonałej lokalizacji gdańskiej Starówki. Nieopodal znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, o...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 750 PLN (63 zł/m2)

2
1
44 m2
-
15847546 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26919568 15847546 Posiadamy do wynajęcia komfortowy i bardzo atrakcyjny apartament w najbardziej prestiżowej części Gdańska przy ul Szafarnia ( inwestycja Pirelli). Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym ,przestronnej sypialni, korytarza oraz łazie...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 800 PLN (58 zł/m2)

2
1
48 m2
-
15752957 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25182582 15752957 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA TYLKO WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Nowoczesny biurowiec w Gdańsku Śródmieściu ul. Reduta WyskokStandard budynku:- parking naziemny ogólnodostępny,- windy,- dostęp 24h,- domofon- monitoring- alarmStandard biur:- wykładzin...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 772 PLN (96 zł/m2)

2
-
29 m2
2019
15736475 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24874286 15736475 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA TYLKO WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Nowoczesny biurowiec w Gdańsku Śródmieściu ul. Reduta WyskokStandard budynku:- parking naziemny ogólnodostępny,- windy,- dostęp 24h,- domofon- monitoring- alarmStandard biur:- wykładzin...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

5 084 PLN (86 zł/m2)

1
-
59 m2
2019
15736482 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24874254 15736482 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Biurowiec w Śródmieściu Gdańska. Komunikację miejską zapewniają dworzec PKP, SKM, PKM oraz przystanki autobusowe i tramwajowe w sąsiedztwie budynku.Dostępne moduły biurowe od 10 do 65...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 414 PLN (87 zł/m2)

2
-
51 m2
1980
15736499 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24874249 15736499 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Biurowiec w Śródmieściu Gdańska. Komunikację miejską zapewniają dworzec PKP, SKM, PKM oraz przystanki autobusowe i tramwajowe w sąsiedztwie budynku.Dostępne moduły biurowe od 10 do 50...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

6 942 PLN (86 zł/m2)

2
-
81 m2
1980
15736456 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24874308 15736456 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA TYLKO WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Biurowiec w Śródmieściu Gdańska. Komunikację miejską zapewniają dworzec PKP, SKM, PKM oraz przystanki autobusowe i tramwajowe w sąsiedztwie budynku.Dostępne moduły biurowe od 10 do 500m...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

9 160 PLN (88 zł/m2)

1
-
104 m2
1970
15736506 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24874305 15736506 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA TYLKO WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Biurowiec w Śródmieściu Gdańska. Komunikację miejską zapewniają dworzec PKP, SKM, PKM oraz przystanki autobusowe i tramwajowe w sąsiedztwie budynku.Dostępne moduły biurowe od 10 do 500m...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 144 PLN (82 zł/m2)

1
-
26 m2
1970
15736467 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24874309 15736467 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA TYLKO WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Biurowiec w Śródmieściu Gdańska. Komunikację miejską zapewniają dworzec PKP, SKM, PKM oraz przystanki autobusowe i tramwajowe w sąsiedztwie budynku.Dostępne moduły biurowe od 10 do 500m...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 888 PLN (78 zł/m2)

1
-
50 m2
1970