• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Gdańsk Brzeźno

Znalezionych ofert: 3

15881803 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie na wynajem tylko 5 min od Morza 27649865 15881803 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na  Gdańskim Brzeźnie tylko 5 min od plaży   ATUTY:Przestronne  słoneczne 2 pokojowe  mieszkan...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 500 PLN (57 zł/m2)

2
1
44 m2
1980
15825625 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Trzypokojowe w nowym budownictwie, blisko morza 26651322 15825625 Wyjątkowa oferta, nowoczesne zamknięte osiedle Mila Baltica z portiernią, strefą fitness, sauną, salą zabaw, zlokalizowane w niedalekiej odległości od morza, oferta idealna dla wymagających Klientów, pragnących zamieszkać blisko centrum.Mieszkanie no...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 900 PLN (70 zł/m2)

3
1
70 m2
2017
15750982 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Elegancki lokal z dużymi witrynami, 2 m. postojowe 25130925 15750982 Na wynajem narożny lokal usługowy, z bardzo dużymi witrynami, usytuowany na nowoczesnym osiedlu Nadmorze, wybudowanym przez dewelopera Invest Komfort. Na terenie inwestycji znajduje się 500 mieszkań i 6 lokali usługowych.Lokal położony w pasie nadmor...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

6 300 PLN (85 zł/m2)

2
-
74 m2
2017