• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Gdańsk

Znalezionych ofert: 625

10334158 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 22974 10334158 Kwatery Pracownicze Gdańsk- Jasień! Szukasz Kwatery Pracowniczej w Gdańsku dla siebie i twoich pracowników? zapraszamy do kontaktu z Nami. Wszystkie nasze pomieszczenia cechują się wysokim standardem. Posiadamy prawie 80 łóżek dostępnych dla pracowni...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

7 500 PLN (63 zł/m2)

3
-
120 m2
-
15847546 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26919568 15847546 Posiadamy do wynajęcia komfortowy i bardzo atrakcyjny apartament w najbardziej prestiżowej części Gdańska przy ul Szafarnia ( inwestycja Pirelli). Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym ,przestronnej sypialni, korytarza oraz łazie...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 800 PLN (58 zł/m2)

2
1
48 m2
-
14542168 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 2848224 14542168 Zamieszkaj w super lokalizacji !!!LOKALIZACJA: zaplecze dzielnicy Wrzeszcz, w sąsiedztwie lasu- tereny zielone sprzyjające odpoczynkowi i aktywnemu trybowi życia ,osiedle z pełną infrastrukturą, centrum handlowo-usługowe szkoły, przedszkola, placówki...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 100 PLN (41 zł/m2)

4
1
75 m2
-
13962021 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2270917 13962021 Posiadamy na wynajem bardzo atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 34,00 m.2. zlokalizowane na osiedlu WOLNE MIASTO w dzielnicy Gdańsk - Ujeścisko.Do dyspozycji Najemcy salon z aneksem kuchennym ,sypialnia,łazienka z toaletą wyposażona w kabinę prys...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 200 PLN (65 zł/m2)

2
1
34 m2
2018
15893735 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27917685 15893735 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na wynajem wolnostojący obiekt handlowo – usługowy o powierzchni ok 70 m.kw.Lokal w układzie open space, z dostępem z poziomu „0” dwóch bram wjazdowych oraz drzwi wejściowych – 90 cm....

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 900 PLN (70 zł/m2)

1
-
70 m2
2005
15867861 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27355096 15867861 Oferta bez prowizji Lokal usługowy, biurowy, wystawienniczy położony w Rębiechowie. Dobry punkt komunikacyjny, blisko do trójmiejskiej obwodnicy. Lokal na piętrze obecnie w układzie open space, wydzielone biuro, toaleta, łazienka.Lokal bardzo dobrze ...

Gdańsk (Kokoszki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

10 000 PLN (40 zł/m2)

1
-
250 m2
2024
15861805 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27212859 15861805 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA WŁAŚCICIEL. Lokal w zmodernizowanym budynku biurowym w centrum Wrzeszcza.Standard budynku:- ochrona,- monitoring,- windy,- parking naziemny,- zasilanie awaryjne,- dostęp 24h.Lokale po remoncie wyposażone w:- klimatyza...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

15 614 PLN (37 zł/m2)

12
-
422 m2
1995
15852829 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27041713 15852829 Oferta bez prowizji Nowa hala magazynowa, produkcyjna o powierzchni 3500m2 (możliwość najmu powierzchni od 500m2 do 7242m2).Hala dostępna będzie w IV kwartale.2026 roku.Standard:- Wysokość hali netto 7,1m- Wymiary hali ok 45m x 160m- 4 bramy z poziom...

Gdańsk (Rudniki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

77 000 PLN (22 zł/m2)

1
-
3500 m2
2025
15852828 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27041712 15852828 Oferta bez prowizji Nowa hala magazynowa, produkcyjna o powierzchni 1100m2 (możliwość najmu powierzchni od 500m2 do 7242m2).Hala dostępna będzie w IV kwartale.2026 roku.Standard:- Wysokość hali netto 7,1m- Wymiary hali ok 45m x 160m- 4 bramy z poziom...

Gdańsk (Rudniki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

24 200 PLN (22 zł/m2)

1
-
1100 m2
2025
15852358 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27028284 15852358 Oferta bez prowizji Nowoczesne, funkcjonalne i komfortowe biuro o powierzchni 200m2. Nietuzinkowy lokal z dostępem do zielonego tarasu, salki rekreacyjnej oraz indywidualnymi miejscami parkingowymi.Biuro składa się z pokoi biurowych, recepcji, sali k...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

12 980 PLN (59 zł/m2)

4
-
220 m2
2021
15847395 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26911921 15847395 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na wynajem od zaraz lokal usługowy o powierzchni 115 m.kwLokal nadaję się zarówno na działalność handlowo – usługową jak i na cele biurowe.Niewątpliwym atutem jest dostęp do lokalu z ...

Gdańsk (Wrzeszcz górny) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

12 000 PLN (104 zł/m2)

6
-
115 m2
2000
15835409 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26714601 15835409 Oferta bez prowizji Lokal biurowo-usługowy na parterze obiektu apartamentowego Quattro Towers w Gdańsku Wrzeszczu. Lokal o powierzchni 65m2 bardzo dobrze doświetlony- witryny z trzech stron. Lokal w formie open space z wydzieloną toaletą. Możliwość d...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

6 000 PLN (92 zł/m2)

1
-
65 m2
2008