• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Gliwice

Znalezionych ofert: 75

15648758 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 23277006 15648758 Do wynajęcia komfortowa, świeżo wyremontowana kawalerka - gotowa do zamieszkania od zaraz! Oferujemy przestronne mieszkanie typu studio, podzielone na część dzienną i sypialnianą. W skład lokalu wchodzi również wyposażona kuchnia, funk...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

1 700 PLN (53 zł/m2)

1
-
32 m2
-
15729557 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 24765024 15729557 Oferujemy Państwu do wynajęcia, wygodne, komfortowe, w pełni wyposażone i urządzone mieszkanie z klimatyzacją - salon z aneksem kuchennym i łazienką, na piątym piętrze dziesięciopiętrowego docieplonego budynku z dwiema windami w doskonałej lokalizac...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

2 100 PLN (78 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15457847 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 19005590 15457847 Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie podzielone na niezależne pokoje zamykane na klucz w ścisłym centrum Gliwic. Ze względu na swoje położenie, zaledwie kilka minut od Kampusu Politechniki Śląskiej, oferta idealnie sprawdzi się dla student&...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

750 PLN (12 zł/m2)

5
-
63 m2
-
15778178 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25745601 15778178 2-POKOJOWE MIESZKANIE NA WYNAJEM W GLIWICACHZapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 65 m², położonego w spokojnej dzielnicy przy ul. Hutniczej, tuż obok Instytutu Badań nad Edukacją i Komunikacją Politechniki Śląskiej.LOKALIZACJ...

Gliwice (Baildona) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 200 PLN (34 zł/m2)

2
1
65 m2
1920
15528676 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 20573789 15528676 LOKALIZACJA:Oferujemy na wynajem klimatyczne mieszkanie, które znajduje się w okolicy Placu Grunwaldzkiego przy ulicy Jana Długosza. Okolica jest bardzo cicha i spokojna, pełna zieleni. W okolicy znajduje się piękny park. W pobliżu są sklepy, szpital...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 000 PLN (34 zł/m2)

3
1
58.27 m2
1974
15803235 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26289561 15803235 Najważniejsze atuty lokalu:1. Lokalizacja: Lokal usytuowany przy ulicy o bardzo dużym natężeniu ruchu, gwarantuje świetną widoczność i łatwy dostęp dla klientów.2. Dwa niezależne wejścia: Idealne rozwiązanie dla działalności wymagającej podzia...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

4 500 PLN (64 zł/m2)

11
-
70 m2
-
15765013 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25460756 15765013 Do wynajęcia przestronne mieszkanie w Gliwicach!Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 64 m², zlokalizowane na parterze niskiego bloku przy ulicy Zygmuntowskiej w Gliwicach.Mieszkanie jest rozkładowe, posiada salon + balkon, 2 sypia...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

2 000 PLN (31 zł/m2)

3
1
64 m2
-
15724587 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24659712 15724587 LOKALIZACJAMieszkanie znajduję się przy ulicy Mastalerza, w cichej i spokojnej okolicy. W sąsiedztwie znajdują się sklepy takie jak Lidl, Selgros, Biedronka a także plac zabaw, basen, szkoła. Bardzo dobrą komunikację zapewnia bliskość wjazdu na Drogo...

Gliwice (Szobiszowice) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 100 PLN (54 zł/m2)

2
1
38.93 m2
-
12273121 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 686726 12273121 Do wynajęcia szereg pomieszczeń biurowych w centrum Gliwic.Wachlarz możliwości jaki będzie miał przed sobą potencjalny najemca jest ogromny. Począwszy od wyboru dowolnego rozmiaru powierzchni użytkowej, pomieszczeń przystosowanych do konkretnych cel...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

825 PLN (55 zł/m2)

1
-
15 m2
-
14083659 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 103164 14083659 Do wynajęcia szereg pomieszczeń biurowych w centrum Gliwic.Wachlarz możliwości jaki będzie miał przed sobą potencjalny najemca jest ogromny. Począwszy od wyboru dowolnego rozmiaru powierzchni użytkowej, pomieszczeń przystosowanych do konkretnych cel...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

4 750 PLN (50 zł/m2)

3
-
95 m2
-
12227423 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 83855 12227423 LOKALIZACJA:Serce Gliwic - Centrum miasta obok Urzędu Miejskiego, banków i Starego Miasta. Dodatkową zaletą lokalizacji jest dogodne połączenie z dworcem kolejowym, autokarowym, autostradami A4 i A1 oraz jednogodzinnym dojazdem do lotniska w Pyrzowic...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

1 650 PLN (55 zł/m2)

11
-
30 m2
-
12273135 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 686737 12273135 Do wynajęcia lokale użytkowe o powierzchni 120m2 (biurowe) + 186m2 (hala) w budynku po fabrycznym zlokalizowanym przy ulicy Pszczyńskiej.LOKALIZACJA: Sam budynek położony jest blisko centrum w dzielnicy Ligota Zabrska w Gliwicach. W pobliżu zjazd do ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

7 344 PLN (24 zł/m2)

3
-
306 m2
-