• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Kielce Centrum

Znalezionych ofert: 101

15870039 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27417803 15870039 Do wynajęcia lokal o pow. 36 m2, usytuowany na parterze, w kamienicy, w centrum Kielc, przy ul. Nowy Świat. Nieruchomość po remoncie, w bardzo dobrym stanie. Lokal składa się z: - dwóch pomieszczeń biurowych, - pomieszczenia sanitarnego, - pomi...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 700 PLN (47 zł/m2)

11
-
36 m2
-
15887660 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27790118 15887660 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45,00 m2, zlokalizowane na II piętrze w III piętrowym apartamentowcu z 2019 roku przy ul. Wspólnej w centrum Kielc. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z otwartą kuchnią i wyjś...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 500 PLN (56 zł/m2)

2
-
45 m2
2019
15870038 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27417800 15870038 Lokal usługowy 171,23 m² - centrum Kielc, ul. Warszawska Do wynajęcia przestronny, reprezentacyjny lokal usługowy o powierzchni 171,23 m², usytuowany na parterze nowoczesnego, 4-piętrowego budynku z 2012 roku, zlokalizowanego w ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

8 610 PLN (50 zł/m2)

11
-
171 m2
2012
15852078 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27025335 15852078 Do wynajęcia lokal o powierzchni 169 m2 , zlokalizowany na 1 piętrze 1-pietrowego budynku handlowo-usługowego przy ul. Chęcińskiej, w centrum Kielc. W skład lokalu wchodzą: - pomieszczenie o pow. ok. 35 m2 - pomieszczenie o pow. ok. 8,6 ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

4 157 PLN (25 zł/m2)

11
-
169 m2
-
15820849 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26645584 15820849 Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie, w centrum Kielc przy ul. Targowej. Oferujemy do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,9 m² , zlokalizowane na 3. piętrze w 6-piętrowym budynku z windą , w samym ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 950 PLN (27 zł/m2)

3
-
72 m2
1993
15736857 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24880321 15736857 Do wynajęcia lokal o pow. 14,5 m2, zlokalizowany na 2 piętrze, w nowej kamienicy w centrum Kielc. Korzystna lokalizacja: miejsce o dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego, w pobliżu Rynek, deptak Sienkiewicza. Lokal idealnie nadaje się na ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

600 PLN (43 zł/m2)

11
-
14 m2
2003
15736171 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 24868342 15736171 Do wynajęcia mieszkanie o pow. 27,78 m2, zlokalizowane na parterze, w 4-piętrowym apartamentowcu w centrum przy ul. 1-go Maja. Rozkład pomieszczeń : salon z aneksem kuchennym, łazienka z WC, przedpokój. Taras o pow. 12 m2. Ogrzewanie za pomocą...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 600 PLN (59 zł/m2)

1
-
27 m2
2020
15764420 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25448320 15764420 Do wynajęcia lokal o pow. 128,45m2 usytuowany w nowo powstałej inwestycji w centrum Kielc. Lokal usytuowany jest na parterze nowoczesnego budynku. W skład lokalu wchodzą następujące pomieszczenia: - pomieszczenie handlowo-usługowe o pow. 113,34 -...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

10 578 PLN (83 zł/m2)

11
-
128 m2
2025
15852596 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27037101 15852596 Do wynajęcia lokal o powierzchni 50,64 m2 , zlokalizowany w przyziemiu parterowego budynku handlowo-usługowego przy ul. Chęcińskiej, w centrum Kielc. Lokal usytuowany jednostronnie. Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy. Nieruchomość w stan...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 242 PLN (25 zł/m2)

11
-
50 m2
-
15845178 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26856624 15845178 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42,7 m2 zlokalizowane na III piętrze w czteropiętrowym bloku w centrum, przy ul. Śniadeckich. Mieszkanie nieumeblowane, możliwość zakupu dodatkowych mebli na potrzeby najemcy. W skład mieszkania wchod...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 500 PLN (36 zł/m2)

2
-
42 m2
1967
15840426 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26775067 15840426 Do wynajęcia lokal o powierzchni 121 m2 , zlokalizowany na 1 piętrze w 2-piętrowym budynku handlowo-usługowym, przy ruchliwej ulicy w centrum Kielc. Lokal składa się z: dwóch widnych pomieszczeń, dwóch pomieszczeń magazynowych, pomieszczen...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

3 600 PLN (30 zł/m2)

11
-
121 m2
2005
15822520 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26645597 15822520 Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o pow. 54,55 m2 zlokalizowane na ósmym piętrze w ośmiopiętrowym bloku z 2014 r. zlokalizowanym w centrum Kielc przy ul. Seminaryjskiej. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 700 PLN (50 zł/m2)

3
-
54 m2
2014