• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Kraków Bronowice

Znalezionych ofert: 56

15556963 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 21168559 15556963 BRONOWICE, UL. BALICKA - POŁOWA BLIŹNIAKA DO WYNAJĘCIA, GARAŻ I OGRÓD W CENIE LOKALIZACJA: W zachodniej części Krakowa, w dzielnicy Bronowice, przy wyjeździe z Krakowa w kierunku obwodnicy i lotniska Balice znajduje się apartament ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 900 PLN (38 zł/m2)

4
2
130 m2
2010
15892972 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899579 15892972 Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową ~`217m2 w nowoczesnym budynku biurowym z portiernią i dostępem 24h. Na powierzchnię składa się 10 pokoi biurowych toalety, aneks kuchenny oraz korytarz. Lokal znajduje się na II p. Do lokalu przynależy ki...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

12 400 PLN (57 zł/m2)

11
-
217 m2
2000
15879961 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27614288 15879961 Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową ~95m2 w nowoczesnym budynku biurowym z portiernią i dostępem 24h *Zdjęcia należą do właściciela oferty Na powierzchnię składa się 3 pokoi biurowych, toalety, aneksu kuchennego oraz korytarza. Lokal...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 500 PLN (68 zł/m2)

11
-
95 m2
2000
15897600 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 28006853 15897600 DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE 3-POKOJOWE, NA BŁONIE, 52 M2, BRONOWICE, KRAKÓW Biuro Aphouse ma przyjemność zaprezentować na wynajem mieszkanie 52m2 położone na ulicy Na Błonie. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi - kuchni - łazienki - toelaty - balkonu. ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (58 zł/m2)

3
-
52 m2
-
15896954 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27992296 15896954 Kraków- Prądnik Biały rejon ul. Jasnogórska Lokal biurowy o powierzchni ok.44 m2, położony na pierwszym pietrze2 piętrowego budynku biuroweg o . Lo...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 PLN (70 zł/m2)

11
-
44 m2
2002
15896920 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27992292 15896920 Kraków- Prądnik Biały rejon ul. Jasnogórska Lokal biurowy o powierzchni ok.15,5 m 2, położony na drugim pietrze2 piętrowego budynku biuroweg o . LOKALIZACJA Oferuj...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 100 PLN (73 zł/m2)

11
-
15 m2
2002
15896963 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27992297 15896963 Kraków- Prądnik Biały rejon ul. Jasnogórska Lokal biurowy o powierzchni ok.18,5 m 2, położony na drugim pietrze2 piętrowego budynku biuroweg o . Lokal biurowy przest...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 300 PLN (72 zł/m2)

11
-
18 m2
2002
15794963 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26086399 15794963 Jasne przestronne mieszkanie 2 pokojowe z miejscem postojowym. Centrum miasta, Bronowice, ul. Altanowa. W kameralnym otoczeniu domów jednorodzinnych, jasne, ciche i przestronne mieszkanie dwupokojowe, na pierwsz...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (62 zł/m2)

2
-
52 m2
1968
15603300 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 22251847 15603300 Mam przyjemność zaoferować do wynajęcia wspaniały dom w cichej i spokojnej okolicy na terenie Krakowa, jedynie 8 kilometrów od jego centrum. Dom zlokalizowany w Bronowicach w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej i niezabudowanych dział...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 200 PLN (40 zł/m2)

5
2
204 m2
2018
15822176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26633171 15822176 Lokal handlowo-usługowy na parterze, z witryną, w doskonałej lokalizacji - Bronowicka 42.Lokal o powierzchni 53,84 m2 do dowolnej aranżacji pod potrzeby przyszłego najemcy, możliwe wykończenie wg uzgodnienia z właścicielem.Lokal położony na parterze ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 300 PLN (100 zł/m2)

11
-
53 m2
2015
15893113 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27899843 15893113 TL Nieruchomości oferuje do wynajęcia nietuzinkowe mieszkanie, usytuowane na II piętrze prestiżowej inwestycji Chancard Residence zlokalizowanej w krakowskich Bronowicach (ul. Głowackiego), kompleks jest ogrodzony, monitorowany oraz objęty ochroną fi...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 PLN (50 zł/m2)

3
1
62 m2
2009
15561872 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21367499 15561872 Lokal użytkowy przy Łupaszki Do wynajęcia lokal użytkowy położony przy ulicy Łupaszki w Bronowicach - Mydlnikach. Lokal znajduje się w przyziemiu czteropiętrowego budynku z 2010 roku. Lokal ma ponad 148m2 i składa się z recepcji przy d...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 995 PLN (54 zł/m2)

11
-
148 m2
2010