• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Legnica

Znalezionych ofert: 89

15891138 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27889693 15891138 Polecamy nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 126 m², usytuowany na parterze odrestaurowanego, prestiżowego budynku zabytkowego, który przeszedł kompleksową rewitalizację w 2022 roku. Lokal jest w pełni wykończony i gotowy do prowadzenia działalno...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

6 000 PLN (47 zł/m2)

11
-
126.34 m2
2022
15861378 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27204540 15861378 Na wynajem atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 40 m² zlokalizowany w ścisłym centrum miasta.Lokal idealny pod działalność handlową lub usługową, w szczególności gabinet kosmetyczny, salon fryzjerski, punkt usługowy lub biuro obsługi kli...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

3 000 PLN (75 zł/m2)

11
-
40 m2
-
15752075 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25152165 15752075 Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 113 m², zlokalizowany w samym sercu miasta – przy głównym deptaku na ul. Najświętszej Maryi Panny. Lokal znajduje się w miejscu o wyjątkowo dużym natężeniu ruchu pieszego, co zapewnia dosk...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

8 900 PLN (79 zł/m2)

11
-
113 m2
-
14926002 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 4863096 14926002 Polecamy powierzchnie biurową w biurowcu w centrum Legnicy obok Urzędu Miasta i Starostwa.Lokal znajduje się na drugim piętrze biurowca, gdzie funkcjonują biura dla firm.Biuro o powierzchni 11 metrów kwadratowych posiada dostęp do wspólnej toalety or...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 000 PLN (91 zł/m2)

11
-
11 m2
-
15849353 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26964019 15849353 Na wynajem wyjątkowe mieszkanie z tarasem zlokalizowane w Legnica, przy ul. Desantowej Asnyka – w spokojnej, a zarazem doskonale skomunikowanej części miasta. W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy, punkty usługowe, tereny zielone oraz przystan...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 900 PLN (63 zł/m2)

2
1
30 m2
2025
15882033 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27655569 15882033 Do wynajęcia komfortowa, w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 34 m², zlokalizowana w ścisłym centrum przy ul. Piastowskiej 12. Mieszkanie świeżo wykończone – dostępne dla pierwszego najemcy. Wnętrze zaprojektowane w wysokim standardzie, z dbało...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 600 PLN (47 zł/m2)

1
-
34 m2
-
15841026 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26787512 15841026 Do wynajęcia – prestiżowy lokal usługowy 131,2 m² Legnica – ścisłe centrum Oferujemy na wynajem w pełni przygotowany lokal usługowy o powierzchni 131,2 m², usytuowany na parterze reprezentacyjnej kamienicy w ścisłym centrum Legnica. Lokal funkcjonow...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

13 200 PLN (101 zł/m2)

11
-
131.2 m2
-
15879062 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27607584 15879062 Do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 79 m², zlokalizowane przy ul. Piastowskiej 12, w ścisłym centrum miasta. Lokal został świeżo wykończony i przygotowany pod pierwszy najem, co gwarantuje wysoki standard oraz pełen komfor...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

2 800 PLN (35 zł/m2)

3
1
79 m2
-
15857738 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27133090 15857738 Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy położony w centrum Legnicy, przy ul. Wjazdowej. To idealna przestrzeń dla osób szukających komfortowego miejsca do pracy w dobrze skomunikowanej lokalizacji. Atuty lokalu: Doskonała lokalizacja: ści...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 650 PLN (58 zł/m2)

11
-
28.5 m2
-
15853498 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27051793 15853498 Oferujemy na wynajem przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 130 m², położony przy głównej drodze dojazdowej do centrum, w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego. Lokal po remoncie, wykończony w podwyższonym standardzie, z...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

7 900 PLN (61 zł/m2)

3
-
130 m2
1920
15835841 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26705239 15835841 Na wynajem nowoczesny apartament zlokalizowany w Legnicy przy ul. Żołnierskiej – w atrakcyjnej, dobrze skomunikowanej części miasta, zapewniającej szybki dostęp do centrum oraz pełnej infrastruktury handlowo-usługowej. Nieruchomość usytuowana jest na...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

2 400 PLN (56 zł/m2)

2
1
43 m2
2022
15766364 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25503029 15766364 Do wynajęcia lokal usługowo-biurowy o powierzchni 48 m², położony przy jednej z głównych arterii Legnicy – ulicy Jaworzyńskiej.Lokal jest w bardzo dobrym stanie technicznym, wyposażony w dwa klimatyzatory. Nieruchomość znajduje się na parterze w ciąg...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

3 300 PLN (69 zł/m2)

4
-
48 m2
-