• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Lublin

Znalezionych ofert: 119

15885420 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27730856 15885420 Do wynajęcia w Lublinie na Bronowicach w pobliżu Makro, ładny, odświeżony, lokal biurowy o pow. 14 mkw., na I piętrze. Ogrzewanie centralne. Toaleta na piętrze z wejściem z korytarza. Internet - światłowód. Miejsca parkingowe przed budynkiem....

Lublin (Bronowice) (Lubelskie, gm. Lublin)

500 PLN (36 zł/m2)

1
-
14 m2
1980
15885405 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27730854 15885405 Do wynajęcia w Lublinie na Bronowicach w pobliżu Makro, odświeżony, lokal biurowy o pow. 28 mkw., składający się z dwóch pokoi o pow. 14 mkw., na III piętrze. Ogrzewanie centralne. Toaleta na piętrze z wejściem z korytarza. Internet - światłowó...

Lublin (Bronowice) (Lubelskie, gm. Lublin)

900 PLN (32 zł/m2)

2
-
28 m2
1980
15885454 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27730853 15885454 Poszukujesz lokalu biurowego w atrakcyjnej lokalizacji? Mamy dla Ciebie idealną ofertę na Bronowicach w Lublinie, zaledwie kilka kroków od Makro i przystanków komunikacji miejskiej MPK. Oferujemy przestrzeń o powierzchni 14 m, usytuowaną na drugim ...

Lublin (Bronowice) (Lubelskie, gm. Lublin)

500 PLN (36 zł/m2)

1
-
14 m2
1980
15885317 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27723674 15885317 Mieszkanie o powierzchni około 45 m, które czeka właśnie na Ciebie. To świetna opcja dla studentów i młodych pracujących, którzy cenią sobie bliskość uczelni, dobrą komunikację i przystępne ceny. W mieszkaniu znajdziesz dwa pokoje, z czego jeden je...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

2 300 PLN (51 zł/m2)

2
1
45 m2
1935
15876455 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27538923 15876455 Oferta najmu powierzchni biurowej w wysokim standardzie w atrakcyjnej lokalizacji w Lublinie przy ul. Dolnej 3 Maja. Szczegóły oferty: Powierzchnia rozliczeniowa brutto: 21,24 m2 Lokalizacja: centrum miasta Standard wykończenia: wysoki, klimat...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 231 PLN (59 zł/m2)

11
-
21 m2
2011
14857627 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Apartament typu Studio , Kminkowa, Ponikwoda 3480035 14857627 Oferuję na wynajem mieszkanie typu Studio o powierzchni 29 m2 usytuowane na parterze w  4 piętrowym, nowo wybudowanym  bloku „Trześniowska Park” przy ul. Kminkowej, (boczna ul. Trześniowskiej, dzielnica Ponikwoda) Mieszkanie składa się z:przestronneg...

Lublin (Ponikwoda) (Lubelskie, gm. Lublin)

2 500 PLN (86 zł/m2)

1
1
29 m2
2022
15881588 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27640584 15881588 Lokal użytkowy o powierzchni 65,0 mkw - open space -  z wc, w budynku biurowym, na II piętrze, w zachodniej części miasta w odległości ok. 2 km od Centrum. Budynek jest po remoncie, ocieplony, z wykonaną termoizolacją i wymienionymi kaloryferami. ...

Lublin (Sławinek) (Lubelskie, gm. Lublin)

3 055 PLN (47 zł/m2)

1
-
65 m2
2005
15864002 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27260920 15864002 Nowoczesne 2 pokoje 52 m² blisko centrum garażNa wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m², zlokalizowane w nowoczesnym budownictwie w Lublinie. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji bardzo blisko centrum, co zapewn...

Lublin (Czechów południowy) (Lubelskie, gm. Lublin)

3 500 PLN (67 zł/m2)

2
1
52 m2
2022
15879029 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27605546 15879029 Lokal użytkowy na wynajem - 220 m² parter nowe osiedle ul. Nałęczowska 16 Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 220 m² , zlokalizowany na parterze nowej inwestycji przy ul. Nałęczowskiej 16 . Nieruchomość ...

Lublin (Szerokie) (Lubelskie, gm. Lublin)

18 700 PLN (85 zł/m2)

11
-
220 m2
-
14292867 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 2604790 14292867 Hala magazynowa o pow. 1856 m 2 . dostępna od stycznia 2026 Lublin dzielnica Bursaki. Wysokość 6.5 m Posadzka niepylna Rampa Nieogrzewana Plac manewrowy Możliwość wynajmu biur w biurowcu obok Zaplecze socjalne Na hali zamontowane regały wysokiego...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

42 700 PLN (23 zł/m2)

11
-
1856 m2
-
15876462 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27538919 15876462 Do wynajęcia polowa piętra (II piętro) o pow. całkowitej 180 mkw., w lokalu użytkowym w Lublinie, zaprojektowanym specjalnie pod działalność biurowo-usługową, przy ul. Wojciechowskiej, w nowym budynku. Na piętrze znajduje się: - 4 pokoi biurowych o p...

Lublin (Konstantynów) (Lubelskie, gm. Lublin)

10 000 PLN (56 zł/m2)

8
-
180 m2
2015
15876467 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27538930 15876467 Oferta najmu powierzchni biurowej w wysokim standardzie w atrakcyjnej lokalizacji w Lublinie przy ul. Dolnej 3 Maja. Szczegóły oferty: Powierzchnia rozliczeniowa brutto: 22,58 m2 Lokalizacja: centrum miasta Standard wykończenia: wysoki, klimat...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 219 PLN (55 zł/m2)

11
-
22 m2
2011